Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

edino Yamaha se mora zamislit, ker naj bi imeli edini konkurenčen motor za zmago, razlog v pomankanju zmag leži v voznikih, v tem primeru Klovn in jokavi Lorenzo, dokler bo tako, bo Marquez prvak in vrjetnost, da bo podrl rekord letošnje sezone je ustvarljiv, ker una dva Loleka skupaj z Pedroso niso sposobni izkoristit, kar jim motor ponuja, ostali pa nimajo konkurenčnega stroja, to je moje mišljenje, kot sem že rekel, Marquez bo tolikokrat prvak, kot bo to on hotel :BUA: , sramota za Yamaho, če se mene vprašaš, Hondi je vseeno, dokler ma šampiona, je drugi voznik lahko Kekec, Yamaha si je pa privoščila Penzionerja in Jokico in še eno leto katastrofe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klovn povsem našolan v teh razmerah, lorenzo pa bednik brez primere

 

Če s klovnom označuješ Rossija, potem se nebi strinjal, da je bil našolan v teh razmerah.....  Si videl, ko je začelo malo rositi (prvič) in so pripravili rezervne motorje.... pedrosa je bil tik za njim, potem ga je pa kar naenkrat zmanjkalo in si v krogu dveh nabral nekaj sekundi zaostanek (pusiket).....  točno v tistem trenutku je Rossi, v enem samem krogu MMju vzel debelo sekundo..... O Lorenzu in njegovi posrečeni taktiki pa sploh ne bom govoril, ker je naravnost smešno :)

 

Tam se je videlo, kdo je kralj sprmeenljivih razmer.... Je pa bil MM to sezono bistveno premočan in res kapo dol za osvojen naslov!

 

 

ps. Duce-Klovn, ko sem videl da bo Rossi drugi v skupnem seštevku, sem se spomnil nate in se iz srca nasmejal :lol1: Odličen nick, ti pristaja! :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

Vsaka ti čast,mož beseda  :OK:  samo zdej ahtej,da ga neboš naslednjo sezono KLOVNA klicu še hujši,ker čene.....  :kva2: 

 

,

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben, ki vozi v moto GP ni pussy!! Verjetno bi Yamaha vzela koga drugega, pa ga ni. MM vozi vesoljsko, motor meče k da bi vozil Supermoto, motor enkrat tle enkrat tam, skratka na meji. Upam, da bo še dolgo vozil in da ga ne strese tako, da bi moral nehati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najmanj si želim gledat takšne dirke, ko v nedeljo po dirki že vem, kdo bo naslednjo dirko zmagal :BUA:

Popravljeno . Popravil KLOVN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

prav zabavno na testu, 2 + 2 brata se vozijo skupaj, vmes pa Rossi :D

 

Tavelik Tamau kaže linijo Tamalmu Tamalmu na njegovi prvi vožnji z MotoGP strojem, Espargaroja se pa spet pokata ker ma daljšga, Rossi ma pa zgleda karto za parter :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLOVN ki ga imenujete je Rossi in ima kar nekaj naslovov prvaka.... Kje ste pa vi klovni SLO cest ki se skrivate za nekimi niki. Navadni loleki ste. Prav vsi v Gp-ju so dobri mojstri motociklizma. Tipični komentarji SLO scene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z moje strani je povzetek sezone 2014 takšen..

MM vsaka čast, fantastičen občutek za motor, menim da niti ni bila honda tolko bolša letos kot ostala leta, ampak je MM naredil razliko..

VR46 kljub letom, dokazal zakaj ima toliko naslovov.. Upam da drugo leto meša štrene MMju...

Ianone Je letos kar nekajkrat mešal štreme na začetku dirk.. Kaj mu je zmanjkalo za konec?

Crutchlow, Lorenzo in Pedrosa pa kaar razočaranje na pram prejšnih let... Predvsem Lore :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Ianone Je letos kar nekajkrat mešal štreme na začetku dirk.. Kaj mu je zmanjkalo za konec?

 

po moje je edina možnost, da se ustavi Marquez ta, da se Klovn preseli h Hondi in obelodani svoje razvijalske sposobnosti :OK: , kot jih je pr Ducatiju, zdaj v Yamahi :kva2: , takoj motor iz zmagovalnega postane povprečen :grim , komaj čakam drugo sezono, da vidim, če moja teorija še kr drži :smoke: , je pa res, da mi napovedovanje včasih ponagaja :slap: , sam se bojim, da bo Marquez dirko motoGP naredil nezanimivo :kva2: , ker ima take konkurente :grim

Popravljeno . Popravil KLOVN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno Danes, 16:21

ravnokar se vozita brata marquez po dirkališču. En za drugim. Aleix je dobo letošnjo mašino od MM v probo, nagrada za moto3 naslov. Kratek čas se je med njima vozo Rossi in užival  :)

 

 

 

Kje bi si lahko ogledal ta posnetek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

-

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!