Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Ata je reko, ne me odpisat.. Do 46 leta bom konkurenčen ;)

Glede na to da je v "slabših" pogojih dosegel pole, ko je marc padu..je pokazal da izkušnje tud štejejo...

Upam da se bodo drugo leto vsaj 4 al več realno borili za naslov vsaj do oktobra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če neu Lorenzo jutr pred Klovnom pred prvim zavojem, bi se Klovn znal zgubit :grim , ker dokler se ni šlepal za Lorenzom, je bil pogreb :kva2:

Najbrž je zato Lorenzo v tretji vrsti... double_middle_finger_emoticon2_by_tailsf

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da bo bližje pa je tudi edina dobra star. Če se ne motim bo Red Bull Ring zamenjal Brno. Fantastično stezo in eden boljših MotoGp vikendov bo zamenjala avtomobilistična steza, ki je bila narejena za F1. Naj me kdo popravi, če se motim.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je cel revez, stoka in joka nad slepanjem rossija.

Mu je ze u glavo prsu ker ga ne more prehitet

 

   Pa kaj, če pove da mu to ni všeč. Ma vso pravico to povedat. Mislis da če bi bilo obratno, da bi on lovil Rossija bi se le ta smehljal...  Aja, ops, sej to se je ŽE zgodilo, in Rossi je tok cajta jokcal, pa grozil in postavljal ultimate (ker ne verjamem da je Yamaha kr tko sprejela) da so postavili zid, ko je Lorenzo lovil njega v prvenstvu! Toliko o temu, komu kdo v glavo hodi... Takle komentarji in tožbe so ništrc napram Rossijevim dejanjem v preteklosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam se strinjam z orcusom, ker že nekaj let redno obiskujem obe dirkališči (Brno - motogp, RedBull ring - DTM, F1). V Avstriji brez da greš na tribuno ne vidiš praktično nič, za zlato tribuno pa bo po izkušnjah iz F1 treba odšteti cca 400€. Kamp za 2 osebi je v Brnu manj kot 100€, v A pa 200€, pivo pa 4€. V Brnu ni gužve tudi, če je preko 100.000 gledalcev, RBring je pri 80.000 praktično poln. Veselim se prihoda Spielberga, vendar ne na račun Brna, kar se bo skoraj sigurno zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam se strinjam z orcusom, ker že nekaj let redno obiskujem obe dirkališči (Brno - motogp, RedBull ring - DTM, F1). V Avstriji brez da greš na tribuno ne vidiš praktično nič, za zlato tribuno pa bo po izkušnjah iz F1 treba odšteti cca 400€. Kamp za 2 osebi je v Brnu manj kot 100€, v A pa 200€, pivo pa 4€. V Brnu ni gužve tudi, če je preko 100.000 gledalcev, RBring je pri 80.000 praktično poln. Veselim se prihoda Spielberga, vendar ne na račun Brna, kar se bo skoraj sigurno zgodilo.

 

Torej bo treba it neslednje leto še enkrat v Brno, ker RBR me ne zanima ob takšnih cenah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res super dobra in napeta dirka v moto3 res užitek gledat.....  :notworthy:   Čestitke malemu Marqezu za naslov prvaka v moto3  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preklet blefer taljanski. prikolica. A vi to vidte? Celo dirko se slepa na markeza....

Na koncu pa še nč naredu... Bleeh Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Rossi pa drugi  :kva1: dobro sta si dajala Ducatija Cal in Dovi. Lorenzo pa spet neki po svoje zajebu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!