Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Yamaha je storila napako, ko je prišel Rossi, s tem je še Lorenza zabremzala, psiha je nerodna zadeva, nikoli se ne spuščaj na nivo budale, ker te bo zmagal, on ima izkušnje :kva2: na tem nivou. Rossi je Klovn, je dobr, sam je veliko boljših, to je moje mnenje 

Yamaha je storila napako pred leti, ker je "odpisala" Rossija, ko je k njej prišel Lorenzo.

Sedaj so priznali zmoto in imata oba enake možnosti v ekipi, kar pomeni, da ga ne podcenjujejo več, ker je še vedno med glavnimi "top" vozniki.

Tudi Marquezova doba se bo enkrat končala in vprašanje, če bo trajala toliko časa kot Rossijeva. Samo kakšna poškodba, kot so jo skupili skoraj vsi ostali in izgubi par dirk pa eno sezono pod vrhom, ...pa ne bo vozil več tako brezkompromisno...

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ma svojega favorita, ne glede, za kater šport ali rivalstvo gre, tu se lomijo koplja, Olimpija-Maribor, Real-Barcelona in še bi lahko našteval, un je boljši ne un je, never end story :klicaj: , Yamaha je storila napako, ko je prišel Rossi, s tem je še Lorenza zabremzala, psiha je nerodna zadeva, nikoli se ne spuščaj na nivo budale, ker te bo zmagal, on ima izkušnje :kva2: na tem nivou. Rossi je Klovn, je dobr, sam je veliko boljših, to je moje mnenje in Marquez zmaguje, ker se nesposobni vozijo na zmagovitih motorjih, saj drug kot tov. Hondi in Yamahi ne more zmagat, iz Honde je takrat moral iti Dovi namesto Pedrose, pa je skoraj konkurenčen z Ducatiom Pedrosi na zmagovalnem motorju, Cal je mogu pridet takrat v Yamaho, ne primerjat satelitske, to ni isto, bremze so si pobje sami kupoval, če se spomnete, vglavnem, nikol ne bomo vedeli, kaj bi bilo, če bi bilo, je pa dejstvo, da je letos polom za Yamaho, lani take prevlade ni bilo, mi pa lahko debatiramo in mlatimo prazno slamo, kdo je in kdo ni kriv, pa eni si preveč k srcu jemljete določene bezveznosti, če žalim Klovna, žalim zabavljača, to s tabo nema veze, ko ti bom pa rekel, da si Idiot, takrat me pa lako pozivaš na odgovornost, in ja, KantaLonci so  :BUA: , Hala Real :kva2:

to je moje mišljenje in veliko jih je, ki se ne strinjajo z njim, vsak ima svojega favorita in prav je tako, ampak respektiraj osebo, ki navija zanj in zato ker ne misli enako kot ti, ni budala, ampak o določenem subjektu ima različno mnenje, težko je imeti absolutni prav :smoke:

Prvak bo Marquez :kva2: , Klovn bo tretji, če ne, sm zajebu, ker sm preveč na glas razmišljal in pametoval :grim

ti si eden izmed tistik ko navijas na tiste ko zmagujejo?

ko se situa ija menja pa je tvoja izbira tako znama :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih sem bil pristaš Rossia, sam po vseh teh njegovih dobrih delih, sem odnehal, navijam za jokico Lorenza, kateri bo letos baje 3., če Klovn nebo naredil kake neumnosti, kot jo je 2006, samo da se je takrat šlo za naslov, nekdo je omenjal njegovo starost, naj samo dodam, da je to bedarija in stvar nerazgledanosti ali, če si sam neaktiven športnik, edino tako lahko to izjaviš, da je star, spoh v avtomoto športu, fizična moč je tukaj pomembna, ne pa toliko kot v drugih športih in s tem ne mislim na šah :kva2: ,skratka, veliko športnikov dosega vrhunske rezultate pri teh ali celo starejših letih,  Lewis, Ottey, Klitschko,..., da ne naštevam dalje :glare: , vglavnem zame trenutno dirka MM, medtem ko Pedrosa,Lorenzo in Klovn zasedajo mesta zmagovalnih motorjev, ki si jih ne zaslužijo, to je moje mnenje, razen če se ne držijo mota, da je važno sodelovanje :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih sem bil pristaš Rossia, sam po vseh teh njegovih dobrih delih, sem odnehal, navijam za jokico Lorenza, kateri bo letos baje 3., če Klovn nebo naredil kake neumnosti, kot jo je 2006, samo da se je takrat šlo za naslov, nekdo je omenjal njegovo starost, naj samo dodam, da je to bedarija in stvar nerazgledanosti ali, če si sam neaktiven športnik, edino tako lahko to izjaviš, da je star, spoh v avtomoto športu, fizična moč je tukaj pomembna, ne pa toliko kot v drugih športih in s tem ne mislim na šah :kva2: ,skratka, veliko športnikov dosega vrhunske rezultate pri teh ali celo starejših letih,  Lewis, Ottey, Klitschko,..., da ne naštevam dalje :glare: , vglavnem zame trenutno dirka MM, medtem ko Pedrosa,Lorenzo in Klovn zasedajo mesta zmagovalnih motorjev, ki si jih ne zaslužijo, to je moje mnenje, razen če se ne držijo mota, da je važno sodelovanje :kva2:

 

 

 

 

 

Koga pa bi ti kot vseved postavil k Yamahi in hondi??

 

 

 

 

Koga pa bi ti kot vseved postavil k Yamahi in hondi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih sem bil pristaš Rossia, sam po vseh teh njegovih dobrih delih, sem odnehal, navijam za jokico Lorenza, kateri bo letos baje 3., če Klovn nebo naredil kake neumnosti, kot jo je 2006, samo da se je takrat šlo za naslov, nekdo je omenjal njegovo starost, naj samo dodam, da je to bedarija in stvar nerazgledanosti ali, če si sam neaktiven športnik, edino tako lahko to izjaviš, da je star, spoh v avtomoto športu, fizična moč je tukaj pomembna, ne pa toliko kot v drugih športih in s tem ne mislim na šah :kva2: ,skratka, veliko športnikov dosega vrhunske rezultate pri teh ali celo starejših letih,  Lewis, Ottey, Klitschko,..., da ne naštevam dalje :glare: , vglavnem zame trenutno dirka MM, medtem ko Pedrosa,Lorenzo in Klovn zasedajo mesta zmagovalnih motorjev, ki si jih ne zaslužijo, to je moje mnenje, razen če se ne držijo mota, da je važno sodelovanje :kva2:

Kdo je reku da pr šahu ni pomembna fizična moč oz. kondicija?

Probej sedet za mizo 90min in razmišlat. in pol pride turnir večih takih partij.. vrjem da si od vsega tega k ena cunja č nisi zraven še športnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih sem bil pristaš Rossia, sam po vseh teh njegovih dobrih delih, sem odnehal, navijam za jokico Lorenza, kateri bo letos baje 3., če Klovn nebo naredil kake neumnosti, kot jo je 2006, samo da se je takrat šlo za naslov, nekdo je omenjal njegovo starost, naj samo dodam, da je to bedarija in stvar nerazgledanosti ali, če si sam neaktiven športnik, edino tako lahko to izjaviš, da je star, spoh v avtomoto športu, fizična moč je tukaj pomembna, ne pa toliko kot v drugih športih in s tem ne mislim na šah :kva2: ,skratka, veliko športnikov dosega vrhunske rezultate pri teh ali celo starejših letih,  Lewis, Ottey, Klitschko,..., da ne naštevam dalje :glare: , vglavnem zame trenutno dirka MM, medtem ko Pedrosa,Lorenzo in Klovn zasedajo mesta zmagovalnih motorjev, ki si jih ne zaslužijo, to je moje mnenje, razen če se ne držijo mota, da je važno sodelovanje :kva2:

Fizična moč je še kako pomembna, "stari" Rossi je popapal mladega Lorenza, je pubec sam priznal! Ampak zato, ker je imel jajca priznat, prvič v življenju da ni bil kriv motor ali gume, da je rekel, jaz sem pregorel, nisem zdržal tempa Rossija kaj šele Marka, je dobil pa eno plus točko pri meni! :grim

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fizična moč je še kako pomembna, "stari" Rossi je popapal mladega Lorenza, je pubec sam priznal! Ampak zato, ker je imel jajca priznat, prvič v življenju da ni bil kriv motor ali gume, da je rekel, jaz sem pregorel, nisem zdržal tempa Rossija kaj šele Marka, je dobil pa eno plus točko pri meni! :grim

fizična moč je pomembna, ne pa toliko, kot v nekih drugih športih, kjer je zaradi starosti omejena fizična moč in vzdržljivost, se pa strinjam s tabo, da je igranje Playstationa Lorenza pri ogledu steze igralo odločilno vlogo :grim , saj je oldtimer Rossi verjetno tekel okoli :kva2: ,  glej, ne omalouvažujem, da kondicijska pripravljenost ne daje odločilne vloge pri ekstremnih pogojih, vendar dejstvo, da dirkači znajo včasih vozit polomljeni, to dejstvo daje pod vprašaj, moja trditev je, da pri tem športu ni tako pomembna starost in nič drugega, je pa res, da starost omejuje, je pa tu genska zasnova ključnega pomena :klicaj: , pa malo še za hec :smoke: , predlagam, da kdor ne opravi Cooperjevega testa, ne more opravljat izpita za motor :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fizična moč je pomembna, ne pa toliko, kot v nekih drugih športih, kjer je zaradi starosti omejena fizična moč in vzdržljivost, se pa strinjam s tabo, da je igranje Playstationa Lorenza pri ogledu steze igralo odločilno vlogo :grim , saj je oldtimer Rossi verjetno tekel okoli :kva2: ,  glej, ne omalouvažujem, da kondicijska pripravljenost ne daje odločilne vloge pri ekstremnih pogojih, vendar dejstvo, da dirkači znajo včasih vozit polomljeni, to dejstvo daje pod vprašaj, moja trditev je, da pri tem športu ni tako pomembna starost in nič drugega, je pa res, da starost omejuje, je pa tu genska zasnova ključnega pomena :klicaj: , pa malo še za hec :smoke: , predlagam, da kdor ne opravi Cooperjevega testa, ne more opravljat izpita za motor :kva2:

Ja s tem postom pa bi se strinjal s teboj! Hahahaha, vse je enkrat PRVIČ!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je komu dolg čas: 

 

Donington 2000 - prva zmaga Rossija 

http://www.youtube.com/watch?v=IWiM2EAux0o 

 

Philip Island 2000 - nora dirka 

 

malo za osvežitev kak so se vozli pred davnimi davnimi časi :):):) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebenti sm spet lahko za Biaggija navijal :D

 

V ovinku 3 so naravnost smešni napram današnim linijam, naklonom in 2wheell driftom. Tud čas, 1:33:3, letos najpočasnejši mike di meglio je pelal 1:32:9. 1:33:0 je odpelal Vinnales z moto2. Takrat so motorji meli 160 konj, 130 kil, in porabli okrog 35l benza, zdej samo še 20, kljub 160 kilam in 250 konjem. Napredek je kar huud. 

 

 

Kar mi je blo takrat bol všeč kot mi je danes, so ble izredne zasebne ekipe. Zdaj enostavno ni več mogoče, da bi satelitske ekipe nažigale fabrikante. Da bi Tech3 al pa Gresini in LCR počela kaj podobnega kot so zmogli Pons Emerson Honda in RedBull Yamaha....pač nikoli več.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, je pa res, da je tudi nekaj "kriv" nov asfalt v Philip Islandu.... Ko gledaš te posnetke in današnje pol ti je malo bolj jasno kaj vse je dal "stari" skozi.....klinc pa izkušnje, če se moraš pred penzijo nove stile učit :):)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M.M v FP3 nazaj parkiru v pesek.. A bo Rossi obdržal 2 mesto ali bo Lorenzo  :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossić na pole... Hehe... To pa je neki... Tudi slepa kura zrno najde xP. Sicer pa čudne kvalifikacije in zelo slabi časi xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!