Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

pa sej tak pogreb pa letos tud ni. Dovi ma dva podija, od 4 satelitov pa samo Bautista ene štenge. Crutch lani ni imel kam it, drugo leto mu bo pa žal, da ni ostal. GG15 bo hud dirkalnik, grem stavit!

 Edini pogreb na Ducatiju letos je Crutchlow sam.... pol pa se upa gobec vrteti, medtem ko Dovi na istem motorju nabira podije... no ne ne vem koliko, to je res ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keni, tele, video ni odstranjen, poglej ga na youtube. lepo piše. samo en klik več si stran...sej znaš!!!!! Ko vidim kak tako neznosno blesav izbruh sm vesel, da je Stoner v penzjonu. Al bi blo to enga kozlanja in cmerjenja po padocku....Kaj šele po  forumih...Hvala da te ni, Casey.

 

Ne bom reku de imam prav, se mi pa zdi da gre zasluga za tako dirkanje dirkališču. V preozke luknje so vozili vsi. super borbe, in nobenga cmerjenja po dirki. 

 

Uradno je postalo, da Edwardsa do konc sezone menja Alex deAngelis. CE II s povabilom odpelje še Silverstone in verjetno Valencijo. 

 A te je Stoner kej osebno uzalil, da ga tolk mrzis... Kaj ti je naredu, povej no! Mislim osebno, kaj ti je takega storil, da ga zdej, ka ge ze en cajt ni, se kar vlacis po zobeh... Pa kaj ima koji kurac Stoner, al pa Biaggi in kaj jest vem kdo sploh kej z dirkami danes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te je Stoner kej osebno uzalil, da ga tolk mrzis... Kaj ti je naredu, povej no! Mislim osebno, kaj ti je takega storil, da ga zdej, ka ge ze en cajt ni, se kar vlacis po zobeh... Pa kaj ima koji kurac Stoner, al pa Biaggi in kaj jest vem kdo sploh kej z dirkami danes?

pac jez sm vesel ce me ne boli zob, ce me ne bolijo usesa...jez to cenim tud ko me ne boli. Cenim mir. in odkar ni Caseya, se na tiskovkah u gpju noben ne razstreljuje in cvili kriviiicaaaa...verjetno jez to preuc gledam in spremljam, pa mam obcutk de mi osebno tezi. Zdej mi ne tecnari vec. in sm tega vesel. Ceprav bi ga zelo rad vidu u fightu z 93.

Dej, predstavlej si kolk bi bi meu Stoner za povedat, ce bi bil u nedelo na Dovijevem mestu!

kaj si zbluzil v postu o ducatiju, pogrebih in crutchlowu pol qurca ne razumem.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jvalant, pač ne morejo prebaviti žolča, da je samo Stoner nekaj naredil z Ducatijem. Vsi ostali, tudi uni sekundni so se podelal na Dučetu. In to boli še danes, nekateri ponoči ne spijo in se mokri zbujajo. Pač takšno je življenje, radi bi mir, pa ga ni in ni!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to mislte, da se res Ducati izboljsuje? :D

 

Malo poglej čase iz lanske sezone in jih primerjaj z letošnjimi. Pa ne mislim s tem čase najboljših krogov, ampak čas dirke. Dovi se je precej izboljšal. Poleg tega pa je letos že dvakrat stal na stopničkah in danes spet osvojil drugo startno mesto. Tudi Iannoneju kapo dol. V prvi vrsti nisem navijač Ducatija, ampak takšna so dejstva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem zdj gor na forum pa pricakujem vsaj ene 3 strani da ste se ze razpisal, nakonc pa 3je komentarji. Oziroma vsaj komentar kennyrj-a sem pricakval v smislu ducatijev. Tolkrat jih noben ni oviru pa sta se kljub temu zapelala nazaj tam kamor spadata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so zgleda vsi žalostni, ker je 93 končno omagal.

No sej je bil že čas da kdo drug stop na najvišjo stopničko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da so Ducatiji prisotni, ker drugače bi bil živ dolgčas...

Letos borba za 5. mesto, naslednje leto pa za prvo.  :OK: 

:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so zgleda vsi žalostni, ker je 93 končno omagal.

 

niti ne. v bistvu prav obratno.

dirka je bla fenomenalna in enostavno ni kaj za simfat...

:OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Camier je tud mene pozitivno presenetil. Ne bom presenečen, če v Brnu ne bo tako blizu. tle je na kvalifikacijah nabil Aoyamo in Abrahama! na Češkem ne vem če bo šlo. Res je, da te piste ni poznal, ampak je proga napram lani temeljito spremenjena, in je tud ostali skor niso prepoznali.

 

 

Stavim mrzlo pivo da bo Lorenzo v Brnu Marqueza nabil!

  

js sm žejen.

just sayn.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive in atraktivne vse tri dirke. Super vzdušje. Med šovom policistov je celo eden padel, kar je poželo še poseben aplavz. Pa dve vojaški letali.

Nekaj insertov na slikah.

Za nazaj pa na cesti taka gužva, da ne moreš verjet.

Upajmo da bo v naslednjih letih dirka še na koledarju.

post-13130-0-74941800-1408344446_thumb.jpg

post-13130-0-99701400-1408344456_thumb.jpg

post-13130-0-96748900-1408344467_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, 

 

nora Moto3, dokaj bleda Moto2, pa lepa MotoGP dirka, čeprav bi bilo zadnje kroge veliko bolj zabavno namesto vlakca prvih štirih gledat borbanje Ducatijev in Camier vs. Karel, ampak so zgleda preveč nepomembni ;)

 

zaporedje MMjevih zmag je prej ali slej moralo vzet mal pavze, to je bilo jasno, mene je presentilo le da so ga povozili trije... it looks he is only human, after all :D v intervjuju po dirki je povedal tole

 

čestitke Camierju za prvo piko :OK:

 

PS o "upokojencu", "klovnu" itd... ne bom nič napisal, bodo "poznavalci"  :naughty: 

 

PPS Cartman, maš pir v dobrem...   :beer2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto 3 ... :notworthy:

Moto 2 ... :yes:

Moto GP ... :yea1::worship::yea2:

 

Čestitke prav vsem. Mali pa je s tem 4. mestom (to je le moje skromno mnenje) najbrž sprostil napetost in omilil vso težo pričakovanj, zato se zna zgoditi, da bo do konca sezone haral do zmag še naprej, na vsaki naslednji dirki. Živi bili, pa videli. 

 

Tokrat pa imam celo pohvalne besede za komentatorja. Skubic je bil umirjen, povedal je kakšno umestno in koristno informacijo. Celo to se je zgodilo, kar upam, da bosta zmogla še naprej - nista govorila hkrati.

Prispevki so super, edino, kar me moti je govorjenje pod čeladami med njuno vožnjo z motorji po pisti. Jaoooj, ... to zadihano hreščanje, piskanje in tuljenje je še mnogo težje poslušati kot Kržišnikovo prevajanje med tiskovno konferenco.

Pa ne bodimo malenkostni. Včeraj sta bila prav luškana. O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!