Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

uf, spet kontakt enega izmed dirkacev s tardecim motociklom! nasega kennyJR-a bo se kap!  :grim

 

eh tale dotik med iannonejem (ki ni lih čist rdeč) in marquezom je bil čist neki drugega... sploh pa je bil tukaj ducatist tisti, ki se je šel kontakt.. ampak je bil vsaj v času kontakta ob boku maqruezu, ki se je brez težav izognil... skratka nič posebnega...

nikakor pa ne navijam za ducati, ker ne maram firme nasploh...

 

 

Pridem zdj gor na forum pa pricakujem vsaj ene 3 strani da ste se ze razpisal, nakonc pa 3je komentarji. Oziroma vsaj komentar kennyrj-a sem pricakval v smislu ducatijev. Tolkrat jih noben ni oviru pa sta se kljub temu zapelala nazaj tam kamor spadata

 

sorry, ker sm razočaral, sem bil za vikend v tujini in sem šele zdele uspel pridt do smle... na ostalo maš pa odgovor zgoraj...

 

čestitke pedrosi... vedel sem, da je glavni favorit za zmago... po drugi strani sem pa to vedel že vsaj 2x letos, pa nikoli ni bilo zmage... upam, da bo sedaj lažje in da bo nabral še ene 5 zmag do konca... naslednje leto pa na naslov...

 

sedaj se zna marsikaj spremenit... vsi trije ki so prehitel maqrueza znajo bit na naslednjih dirkah še bolj nevarni...

bi bilo pa zanimivo vidt, kako bi blo, če bi se to zgodilo na kakšni 3.-4. dirki ne pa sedaj proti koncu sezone :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispevki so super, edino, kar me moti je govorjenje pod čeladami med njuno vožnjo z motorji po pisti. Jaoooj, ... to zadihano hreščanje, piskanje in tuljenje je še mnogo težje poslušati kot Kržišnikovo prevajanje med tiskovno konferenco.

 

In vendar lahko to hreščanje, piskanje in tuljenje mirne duše utišaš in ne boš ničesar pametnega zamudila (garantirano).

 

Žal se Gabrovega simultanega (ne)prevajanja ne da utišat in si tako prikrajšan za 70-80% povedanega.

 

 

Ja ampak tko je k govoris pod celado :)

 

Zato pa ne govoriš pod čelado, ampak komentar nasnameš naknadno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

Zato pa ne govoriš pod čelado, ampak komentar nasnameš naknadno...

 

 

Tole je zdej pojular tud pri angležih, kjer hrope ex WSBK prvak Hodgson. Ne razumem. Ampak očitno tako more bit :D

 

 

Kar se dirke tiče, fajn je blo. Že nakvalifikacijah je blo videt, kako minimalne so razlike. V dirki pa še bolj. Stavil bi na lorenza, pa je bil Dani še hitrejši. Vsem trem se je zdelo k da so ratali prvaki hehe. Že v ameriki so bli fantje bližje, in sm bil prepričan da so zavohali kri.  Spet sm vesel, da na repsolki ne piše 27, ampak 93. Če ne, bi bli spet polni časopisi  joka in stoka. čeprav Ianonneja visoko cenim, mislim celo da bi bil s pravo opremo en od Alienov, se mi zsdi da je bil ta dogfight odveč, in preko meje dobrega okusa. Rezultat je bil jasen, le vprašanje časa je blo, kdaj se ga bo MM otresel. Bunkala sta se predolgo.

 

Vesel sem, da je Yamaha zmanjšala razlike s Hondo. Pravijo, da ima zasluge tud nov Akrapovič. Noro se mi zdi, kajvse dosejo z drugim rorom in programsko opremo, saj je mehanika zapečatena že od prve dirke.  

 

ampak najbol divje pa se mi zdi, kako majhne so razlike med dvema konceptoma dirkalnikov in tremi generacijami pilotov. Jez upam de bo drugo leto Ducati čist u igri, tudi če ne bo več tako ortodoksno ducatijevski.  Suzukija in Aprilije nekako ne pričakujem višje od zasebnih Hond in Yamah. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej cartman včasih take gluposti pišeš v vsej svoji samozavesti, da človek ne more verjet...

 

najprej nabijaš nekaj čes stonerja, takoj v naslednji povedi, ki se še močno nanaša na prejšnjo, pa praviš, da sta borbarla predolgo in da je bilo samo vprašanje časa kdaj se ga bo marquez otresel...  a ni bil ravno stoner tisti, ki je najbolj in najpogosteje kritiziral tiste, ki so bili počasnejši, pa so poskušali merit tiče s hitrejšimi, pa čeprav je blo jasno, da majo precej krajšega? ja je bil... in verjamem, da si se takrat zgražal nad njim... no danes je jst zgražam nad tvojo pametjo... goes around, comes around... osel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keni genij, Stoner je jamral nad vsem in vsakim ki ga je grdo pogledal. Probleme je mel na treningih dirkah in vecerjah. Se kuharii in jogurt so ga ogrozali..... Ce bi bil Slovenc bi ga ziher preganjala vseprisotna udbomafija. Pac nergac je bil. njegovga dirkaskega ultra talenta nism Nikoli postavljal pod uprasaj.

No do letos IMO, nikoli ni blo ze v startu doloceno komu bodo gume 1oo% crknile pred polovico dirke. Ducatiji so tam ker so jih potegnili v kvalifikacijah (me nic ne moti, vseeno je treba pelat za marquezom) ker imajo mehkejse gume, kar jih pol v dirki tepe. Zato mislim,da je Ianonne vnaprej obsojen na poraz, in da je prevec padu u fighting feeling. To da sem napisal "da se meni zdi" itak nis sposobn dojet da gre za osebno, subjektivno mnenje?

Kar pa se tvojga komuniciranja tice, pac vedno znova dokazujes da si eno cvilece nic redno revse, pozornosti zeljna lajdrica, prepricana de se svet sam zanjo vrti. In ko nima kaj povedat, gre z ročico v svojo pleničko in svoj drekec namaže na forum. Get a life.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keni genij, Stoner je jamral nad vsem in vsakim ki ga je grdo pogledal. Probleme je mel na treningih dirkah in vecerjah. Se kuharii in jogurt so ga ogrozali..... Ce bi bil Slovenc bi ga ziher preganjala vseprisotna udbomafija. Pac nergac je bil. njegovga dirkaskega ultra talenta nism Nikoli postavljal pod uprasaj.

No do letos IMO, nikoli ni blo ze v startu doloceno komu bodo gume 1oo% crknile pred polovico dirke. Ducatiji so tam ker so jih potegnili v kvalifikacijah (me nic ne moti, vseeno je treba pelat za marquezom) ker imajo mehkejse gume, kar jih pol v dirki tepe. Zato mislim,da je Ianonne vnaprej obsojen na poraz, in da je prevec padu u fighting feeling. To da sem napisal "da se meni zdi" itak nis sposobn dojet da gre za osebno, subjektivno mnenje?

Kar pa se tvojga komuniciranja tice, pac vedno znova dokazujes da si eno cvilece nic redno revse, pozornosti zeljna lajdrica, prepricana de se svet sam zanjo vrti. In ko nima kaj povedat, gre z ročico v svojo pleničko in svoj drekec namaže na forum. Get a life.

 

še zmer je dejstvo, da govoriš tisto, kar je govoril stoner, njega pa kritiziraš in izpadeš bedak... a tist pa ni blo stonerjevo mnenje? eh dej... to sploh nima veze s stonerjem, ampak s tem, da si ti osel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmer je dejstvo, da govoriš tisto, kar je govoril stoner, njega pa kritiziraš in izpadeš bedak... a tist pa ni blo stonerjevo mnenje? eh dej... to sploh nima veze s stonerjem, ampak s tem, da si ti osel

 

v stilu: "evo, to mas zaj!"

PWNED-Animated-GIF.gif

 

nope nope nope...

Oh-my-God-GIF.gif

 

keny, idi se rajsi igrat

Forever-Alone-GIF.gif

 

 

vem ja, prevec cajta mam...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGp je v nevarnosti, ker vlada prevelika harmonija med dirkači. :) :) :) Novinarji nimajo kaj pisat, razen ponovna zmaga MMja. Na Forumih se pa kregajo za situacije izpred x let :). Torej Išče se novi nergač MotoGpja. Lorenzo je pušnil na celi črti. Lani je nekaj probal a mu ni uspelo. Spet je dober dečko. Še malo pa bo dorna objavila oglas za nergača.... Od sile so prišle kar novice da se vrača Max z Aprilijo :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena iz današnjega testiranja. 68 stopinj nagiba. hehehe

 

Noro! Ta mali motocikla ne vozi, ampak ga živi!

Uh, izjemen talent, znanje, neustrašnost, totalna "norost" (v dobrem smislu), vrhunski materiali, vrhunski strokovnjaki in ... mladost.

Ubijalska kombinacija.

 

 

Hahahaha, kaj Max z Aprilio bo pa kaj? SafetyBIKE ali autmigec ali kaj?  :kva2:

 

AUTMIGEC!!!! Hahahaha, odlično! :OK:  Tega pa že dolgo nisem slišala ...  :D!

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 Mali pa je s tem 4. mestom (to je le moje skromno mnenje) najbrž sprostil napetost in omilil vso težo pričakovanj, zato se zna zgoditi, da bo do konca sezone haral do zmag še naprej, na vsaki naslednji dirki. Živi bili, pa videli. 

 

 

 

Mogoce so pa sedaj ostali trije sprostili napetosti, da le ni nepremagljiv. Glede na to, da je izjavil, da je vazen naslov, ne zmage, bi taksen razplet kot v Brnu lahko se videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In the Repsol Honda garage, everyone was conscious that the fourth place finish at Brno was a major defeat. They also understood that it happened because Marquez didn’t have the tools this time to take on his rival’s challenge.

 

Livio Suppo, HRC's Communications and Marketing Director, confessed to Sport Rider that he and the rest of the team, especially the technical staff, were expecting Marquez to display his frustration—and in a not-so-subtle way. After crossing the finish line, he made a gesture of rage, and so his team was waiting in the garage expecting the worst.

 

“In a situation like this, Casey (Stoner) would have entered in the garage very angry and he would have shown everyone his anger. To me, to Nakamoto, to the engineers…we would have to listen to a lot”, explained Suppo.

 

So when the HRC staff saw Marquez’s RCV rolling down the pit lane towards the garage they prepared themselves for a storm of anger. But it never came. When Marquez stopped in front of the box and got off the bike, the first thing he did was look at his rear tire, then he walked towards his seat in the pitbox...and on the way he gave a hug to a mechanic.

 

When he took off his helmet everyone was expecting to see an angry face, but instead Marquez appeared smiling. The first thing he said to his crew was, “No pasa nada”, which can be translated as “no worries.”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Wayne Rainey: “I think Marc Marquez is really an American who just speaks Spanish.” :D

The three-time 500cc World Champion on MotoGP’s points leader, electronics, dirt track, control tires, and the state of American roadracing.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo koncno so se spomnli neki dobrga med reklamami! Sicer mansi okvir ampam vseeno super! Bravo kanal A!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!