Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

1 :OK: ....... #46  :hooray:

h hi ..stari prdec jih je nažgal .. 2fast4all..  :OK:  :OK:  :OK:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO Rossi vsaka ti čast...  :notworthy:

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanima me, kdo od trnutnih mladih dirkačev v moto GP bo sposoben zmagat na dirki leta 2027? Toliko je že minilo od prvega naslova Valentina v GP.

:notworthy: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg fenomenalne dirke valentina verjetno moramo pohvalit še res dober prispevek s 500 kubično prdalico Jeremy Burgessa! jemomilomater, to je en zabaven moped.

in pa končno "nove" reklame na A kanalu, zdaj ne rabim(o) več preklaplat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg fenomenalne dirke valentina verjetno moramo pohvalit še res dober prispevek s 500 kubično prdalico Jeremy Burgessa! jemomilomater, to je en zabaven moped.

in pa končno "nove" reklame na A kanalu, zdaj ne rabim(o) več preklaplat!

Ja končno, da ni šoka po oglasih, ko se je zamenjalo vodstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg fenomenalne dirke valentina verjetno moramo pohvalit še res dober prispevek s 500 kubično prdalico Jeremy Burgessa! jemomilomater, to je en zabaven moped.

in pa končno "nove" reklame na A kanalu, zdaj ne rabim(o) več preklaplat!

Čigava je bila yamaha????
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja no....pretiravat ni treba :) Marquez je meu prepocasn tempo k je za fotrom vozu,pa se mu je guma ohladila in zdrsnla :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo je potreboval, da je ponovno stopil na najvišjo stopničko, a zgodilo so mu je v najboljšem trenutku. Škoda da je Mark naredil to napako in nas prikrajšal za boj do konca. A tako pač je. Gledat emocije navijačev po koncu dirke te ne more pustit ravnodušnega. Po izjavah njegovih tekmecev, se mi je zdelo, da so mu tudi oni privoščili, čeprav so bili razočarani glede lastnega rezultata. MM je ponovno pokazal, da zna potegnit tudi pozitivne stvari iz svoje napake. Situacija v prvenstvu mu zaenkrat omogoča, da še ne rabi taktizirat z drugimi mesti in to je samo plus za nas gledalce.

Preseneča me Ducati, ki ima že hud tempo. Pedrosa se je že drugo dirko zapored komaj otresel Dovija, Ianone je bil tudi blizu. Komaj čakam da vidim, kaj jim bo prinesel nov motor. Ker Teh3 yamaha je že za njimi. To so male razlike...

 

Naslednja dirka bo zanimiva, saj bosta predvsem Jorge in Dani hotela vzeti skalp Markezu na domačem terenu, a tudi Rossi ne bo gledal križem rok, sploh sedaj, ko je ponovno okusil slast zmage.  

 

čakajo nas še zanimive dirke 

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po štartu smo mel debato, kjer sem bil mnenja, da Rossi ne bo popustil za nobeno ceno. Vedel sem, da je morda celo glavni favorit za zmago, ampak nisem si pa mislil, da jih bo tako suvereno odpihnil... Kakšna predstava... Mm-ju se je končno nehal kenjat in je honda šla po tleh v eni od situacij... Napaka je bila res bedna... Takole zapeljat na robnik v takem ovinku....

Jorge je mogoče res mal zajebal z gumo, ampak vprašanje, če je mel kej šans sploh...

Greg570...bolj glupega komentarja pa še ne... Kako so šele rossija psihično sfu... Hayden recimo, da mu je pokonil naslov... Pa lorenzo, da si je šel nogo lomt, pa ducati... Haha... V glavnem hočem povedat, da je to, kdo je koga psihično sfu... Čist brezveze ugibat... Bedarija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po štartu smo mel debato, kjer sem bil mnenja, da Rossi ne bo popustil za nobeno ceno. Vedel sem, da je morda celo glavni favorit za zmago, ampak nisem si pa mislil, da jih bo tako suvereno odpihnil... Kakšna predstava... Mm-ju se je končno nehal kenjat in je honda šla po tleh v eni od situacij... Napaka je bila res bedna... Takole zapeljat na robnik v takem ovinku....

Jorge je mogoče res mal zajebal z gumo, ampak vprašanje, če je mel kej šans sploh...

Greg570...bolj glupega komentarja pa še ne... Kako so šele rossija psihično sfu... Hayden recimo, da mu je pokonil naslov... Pa lorenzo, da si je šel nogo lomt, pa ducati... Haha... V glavnem hočem povedat, da je to, kdo je koga psihično sfu... Čist brezveze ugibat... Bedarija...

 

Love you  :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!