Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

No roko na srce... Letošnja sezona ni bila realni pokazatelj stanja... 

 

Bi prosil, če bi razložil tudi nam, kaj si želel samo s tem stavkom povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je nekoliko čudno oblikovan stavek... Hehe. Jasno, da je tole realni pokazatelj trenutnega stanja, ampak je trenutno stanje mal nenavadno in ni za pričakovat, da bo še naprej tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deli 2. mesto in tri točke za Daniom in Klovnom leti Lorenzo, ki je bil par dirk daleč nazaj, kaj misliš, kdo bo na koncu 2. in kdo 4. :kva2:

Recimo tako :P  Če bo Rossi na koncu sezone na 2. mestu, si zamenjaj nik duce749 z tvojo ljubkovalnico KLOVN  :D  boš? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquezu letos enostavno noben v dobri prvi polovici sezone ni mogel noben blizu(mislim da bo zadnje 3 dirke še tudi pokazal takšen tempo), tudi Pedrosa na enakem motorju ne, tako da samo kapo dol  :OK:

Rossi je skozi celo leto pokazal dobre predstave in bi si po mojem zaslužil končno 2. mesto :)

Pedrosa kot vedno :P

Lorenzo se je pa prepozno zbudil...

 

Drugo leto bi znalo bit pestro  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je nekoliko čudno oblikovan stavek... Hehe. Jasno, da je tole realni pokazatelj trenutnega stanja, ampak je trenutno stanje mal nenavadno in ni za pričakovat, da bo še naprej tko...

No, jaz pa bom rekel tako. Vsaka sezona zase je zgolj trenutni pokazatelj, torej samo pokazatelj tiste sezone. Zdaj pa ali jih je mali VSE SKUPAJ NABIL že drugič zapored zato ker so oni tako slabi, ali ker je on tako dober, načeloma ni pomembno, ker rezultat je enak. Rezultat pa je, da je preprosto BOLJŠI od vseh ostalih. Tako kot so nekoč bili veliki Agostini, Rainey, Doohan, Rossi in še mnoooogiiiiii drugi. Ampak lani in ta trenutek, je pa šmrkavec nepremagljiv, sprijaznite se že enkrat s tem. Če Marc letos nebi ubranil naslova, kar pa ga ZELO SUVERENO JE, potem nebi bil tako prepričan v njegovo velikost v dirkanju. Torej, kljub temu, da ga pač nekateri ne prenesete, žal, trenutno je najboljši. Tudi jaz Lorenza kot dirkača nikoli nisem maral, pač antipatija, ampak ko je bil prvak, je bil najboljši. In ja, ko se pubecu vse poklopi, je neverjetno hiter z Yamaho, najhitrejši in zato ne opleta po celi širini piste tako kot Marc, ampak pelje kot po tračnicah. Vsa čast, ampak žal, mu zdaj že drugo leto pač ni uspelo biti boljši.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquezu letos enostavno noben v dobri prvi polovici sezone ni mogel noben blizu

 

 

Sorry, ampak a smo gledali isto sezono :unsure:

 

Prvo dirko je MM dobil za 0.2, Austin je res njegov, tam jih je konkretno, Argentino je dobil v zadnjem ovinko, ko je Dani mal zadel uz njim, Jerez je Roissija odpravil tud tik pred koncem, Mugello, u smrt z Lorenzom... Ne vem od kje ideje da je bilo to simpl in enostavno in de mu niso mogli blizu. Dirko po dirko se mi zdi da že dolgo nismo vidli tako tesne sezone. 

 

 

 

Rossi je skozi celo leto pokazal dobre predstave in bi si po mojem zaslužil končno 2. mesto :)

Pedrosa kot vedno :P

Lorenzo se je pa prepozno zbudil...

 

Drugo leto bi znalo bit pestro  :kva2:

 

Rossi je realno 3/4. Marquez in Lorenzo sta hitrejša, s pedroso se lahko enakovredno dajeta. Objektivno pa sta Lorenzo in MM hitrejša. To je moje mnenje. Je pa Rossi še vedno največji fighter, izredno fit, dirkač z navečjo motivacijo in največ izkušnjami na najvišji ravni. 1:1 bo grizu do smrti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma po moje nekih velikih spremembi v sezoni 2015 nebo... Upam pero,da se malo motim. Če bi bilo po moje,bi dal še tovarniški Suzuki in Kawasaki v GP! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednje leto predvidevam, da bo sigurno nekdo zmagal :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

će nau rok, nau zmagovauca .. logiš :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, ampak a smo gledali isto sezono :unsure:

 

Prvo dirko je MM dobil za 0.2, Austin je res njegov, tam jih je konkretno, Argentino je dobil v zadnjem ovinko, ko je Dani mal zadel uz njim, Jerez je Roissija odpravil tud tik pred koncem, Mugello, u smrt z Lorenzom... Ne vem od kje ideje da je bilo to simpl in enostavno in de mu niso mogli blizu. Dirko po dirko se mi zdi da že dolgo nismo vidli tako tesne sezone. 

 

 

 

 

Rossi je realno 3/4. Marquez in Lorenzo sta hitrejša, s pedroso se lahko enakovredno dajeta. Objektivno pa sta Lorenzo in MM hitrejša. To je moje mnenje. Je pa Rossi še vedno največji fighter, izredno fit, dirkač z navečjo motivacijo in največ izkušnjami na najvišji ravni. 1:1 bo grizu do smrti....

ni čudno da se po 5 strani včasih kregate, če pa vsako besedo v dobesednem pomenu zagrabite vsi po vrsti :D

kakorkoli,...al 0,2 al pa 10, na koncu je bil zmagovalec en, s tem pa da 10 dirk ni mogel noben ga premagat, pa enostavno rečeno-> mu noben ni mogel blizu :D

 

nikjer pa nisem rekel ali pa uporabil besede simpl in enostavno, saj tisti ko smo gledli vemo da ni blo...drugač pa dirke so ble tesne za zmago, sezona pač ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni čudno da se po 5 strani včasih kregate, če pa vsako besedo v dobesednem pomenu zagrabite vsi po vrsti :D

kakorkoli,...al 0,2 al pa 10, na koncu je bil zmagovalec en, s tem pa da 10 dirk ni mogel noben ga premagat, pa enostavno rečeno-> mu noben ni mogel blizu :D

 

nikjer pa nisem rekel ali pa uporabil besede simpl in enostavno, saj tisti ko smo gledli vemo da ni blo...drugač pa dirke so ble tesne za zmago, sezona pač ne ;)

Aless, ampak pazi, to je samo TRENUTNO stanje, AHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

:bounce:

 

PS

 

Se strinjam s teboj popolnoma! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, ampak a smo gledali isto sezono :unsure:

 

Prvo dirko je MM dobil za 0.2, Austin je res njegov, tam jih je konkretno, Argentino je dobil v zadnjem ovinko, ko je Dani mal zadel uz njim, Jerez je Roissija odpravil tud tik pred koncem, Mugello, u smrt z Lorenzom... Ne vem od kje ideje da je bilo to simpl in enostavno in de mu niso mogli blizu. Dirko po dirko se mi zdi da že dolgo nismo vidli tako tesne sezone. 

Morda so bili izidi tesni, a vendar nekako nisem dvomil, da bo zmagal. Bilo je samo vprašanje, kdaj se bo odločil iti naprej. Bil je enostavno (simpl) prepričljiv.

Kot pri akcijskih filmih, ko vemo, da jih bo glavni junak nalomil, pa če je še tako tepen na sredini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igzekli, cist suveren je biu, takoj k je zacel mislt na naslov, pa taktizirat je pa po tleh letel....Tko da, zdej se 3 zmaga, pa je to to. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni čudno da se po 5 strani včasih kregate, če pa vsako besedo v dobesednem pomenu zagrabite vsi po vrsti :D

kakorkoli,...al 0,2 al pa 10, na koncu je bil zmagovalec en, s tem pa da 10 dirk ni mogel noben ga premagat, pa enostavno rečeno-> mu noben ni mogel blizu :D

 

nikjer pa nisem rekel ali pa uporabil besede simpl in enostavno, saj tisti ko smo gledli vemo da ni blo...drugač pa dirke so ble tesne za zmago, sezona pač ne ;)

 

 

 

Svaka vama čast, nimam kej rečt. Vržta se v stavnice. Jaz se včasih še na polovici dirke ne upam napovedat končnega vrstnega reda.

 

 

Igzekli, cist suveren je biu, takoj k je zacel mislt na naslov, pa taktizirat je pa po tleh letel....Tko da, zdej se 3 zmaga, pa je to to. :OK:

 

 

Ja on pravi drugače. V Misanu je startal na zmago, in obljubil da bo enako naredu tudi na Aragonu. A si predstavljamo kak genij in ultra frajer bi izpadu, če bi mu uspelo končat dirko in zmagat na slicksih?? Ni taktiziral. Nasprotno, forsiral je igro, čeprav ni imel tempa za zmago.

 

 

IMO je leos No1 brez debate. Ima pa občutno težje delo kot ga je imel recimo Doohan, ali Stoner 2007ega. Prav Casey se mi zdi da jih je tolkel strašno odločno in suvereno. Marquez je stvari reševal bol na nož. Ne vem.....Letos marsikdaj dejansko nism vedu kdo bo zmagal dirko.

 

 

In kako vem, da nič ne vem....Dovi je v silverstonu dosegel zastavljen cilj, končat z manj kot 10 sec zaostanka, v Misanu je dirkal še bolje, in v cilju zaostajal 5sec! na dirkališčih ki Ducatiju ne ustrezajo. V Motegiju je startal s pola, na pisti ki potrebuje moč in stabilno zaviranje, dve področji kjer je desmo16 suveren, pa so ga počli za 15 sec. Go figure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka vama čast, nimam kej rečt. Vržta se v stavnice. Jaz se včasih še na polovici dirke ne upam napovedat končnega vrstnega reda.

 

 

 

Poglej, vsakemu svoje, verjemi, da tudi ti nisi najpametnejši... Jaz sem prvih 10 dirk videl tako, da sem pri skoraj vsaki vedel, ja, smešno se sliši, ampak sem bil res prepričan, da bo napadel 9 ali 8 krogov pred koncem in pospravil vse pred seboj. In to se je večinoma tudi dogajalo, ti pa pač glej iz svojega zornega kota.. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, vsakemu svoje, verjemi, da tudi ti nisi najpametnejši... Jaz sem prvih 10 dirk videl tako, da sem pri skoraj vsaki vedel, ja, smešno se sliši, ampak sem bil res prepričan, da bo napadel 9 ali 8 krogov pred koncem in pospravil vse pred seboj. In to se je večinoma tudi dogajalo, ti pa pač glej iz svojega zornega kota.. ;)

Ma to mislim,da smo vsi vedeli... si lahko samo čakal kdaj bo napadu in odpelju sam svojo dirko do konca.... govorim za prvih 10 dirk:

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, vsakemu svoje, verjemi, da tudi ti nisi najpametnejši... Jaz sem prvih 10 dirk videl tako, da sem pri skoraj vsaki vedel, ja, smešno se sliši, ampak sem bil res prepričan, da bo napadel 9 ali 8 krogov pred koncem in pospravil vse pred seboj. In to se je večinoma tudi dogajalo, ti pa pač glej iz svojega zornega kota.. ;)

 

Ni samo tako zgledalo, dejansko je bilo tako. MM neverjetno izkorišča prednosti oziroma bolj lastnosti, ki jih ima trenutno Honda. Tako kot to počne Lorenzo na Yamahi. Razlika je le, da je stil MM zelo ugoden tudi za prehitevanja, ker lahko vozi neverjetne linije, med tem ko Lorenzo pelje ( ko je v formi) skoraj vsak krog 99% optimalno. Čeprav zna se "fajtom" raje izogne medtem ko si jih MM išče.  Rossi je nekje vmes in poglavje za sebe. Pedrosa je tehnično izjemen ampak živci, živci, živci. Če bo letos drugi, je to za njega kot da je osvojil prvenstvo. Vsi ostali pa so letos druga liga. Edino Dovi bi na konkurenčnem motorju bil na večini dirk v tej skupini. Moj pogled na letošnjo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ostali pa so letos druga liga. Edino Dovi bi na konkurenčnem motorju bil na večini dirk v tej skupini. Moj pogled na letošnjo sezono.

 

Kam je poniknil Bradl...? Pa tko je kazu nek potencial...  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!