Skoči na vsebino

Motoristični plani v letu 2014


motozajebant

Priporočene objave

Upam, da odlično prenašaš vročino :) (izjemno vročino).

 

Sej to so sam plani.... Moram še vse preštudirat :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr je 2x bil poleti prehod med julij-avgust in sicer z avtodomom, preko 40 noro...

 

Jaz imam podobno izkušnjo čez Italijo avgusta, razbeljeno, preko 40 na motorju, litre vode sem popil, ni nobenega užitka...

 

Termin malo prestavi pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je drek, ce mas fiksen dopust. :headbang:  Si pac v japankah na motorju, lustn piha, k iz fena. :lol1:

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan :hmm:...aha....odvrzt bergle čim prej in se usest na motor.......potem pa "bilo kuda,BMW svuda" :Pno vmes pa še mal kateemčkam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sej to so sam plani.... Moram še vse preštudirat :)

 Samo izogibaj se centralne Španije (predvsem okoli Sevilje,Kordobe) , pa ni tako grozno. Ob morju ali pa sever oz. hribi je kar za prenašat (sicer čez 30° ni pa čez 40°). Drugače pa malo glej vremensko napoved pa prilagajaj pot po potrebi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 Samo izogibaj se centralne Španije (predvsem okoli Sevilje,Kordobe) , pa ni tako grozno. Ob morju ali pa sever oz. hribi je kar za prenašat (sicer čez 30° ni pa čez 40°). Drugače pa malo glej vremensko napoved pa prilagajaj pot po potrebi.

lp

 

Sej to je sam plan... Podrobnosti bom še uskladil... upam da mi rata... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan je čim bolj ''slikovito in zavito'' prečkati Srbijo, krog po Makedoniji, nadaljevanje (ali povratek) odvisna od vremena, financ..mogoče po Jadranski, mogoče preko Albanije in s trajektom v Italijo.

 

Vsekakor pa v najbolj vročih mesecih občudovat Dolomite, pa mogoče Švico. Če bo šlo, bosta v 2014 dve daljši turi..letos je bila ena cca 2000km in ena 1200km ter malo morje krajših. Upam, da bo pomlad zgodnejša kot lansko leto in da bo aprila že realno it na lepe izlete za nekaj dni..

 

Vesele praznike vsem skupaj in hiiiiiter konec zime! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ene 5 dni Dolomitov + vzhodna Švica 

2. Nekaj na vzhodu (Romunija) ali pa  na JV (Grčija)

3. Mal Bavarske (2-3 dni)

 

1.2.3...8 -  itak bom pa šel, kamor bo naša hotela. Če greva tja, kamor si želi ona, lahko krivdo za vse, kar gre narobe (predrago, slabe ceste, zanič hrana..) zvalim nanjo,                               češ...evo, to si hotla, zdej  pa maš. Če bi poslušala mene.....(ganičezmirprbajtinmirnovestpress)

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!