Skoči na vsebino

Motoristični plani v letu 2014


motozajebant

Priporočene objave

Jah, js mislm, da je sam vazn, da mas spanje organiziran z garazo....pol je pa vseen kje si....Da bi motor tm puscal zunej, med tisocimi folka, ga pac bl nebi. :grrr

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

 

Ma kdo izkušnje s tem, da se gre na Exit v Novi sad z motorjem?

Ne še :) Za 1. maj gremo dol.... (tudi iz posavja).. če greš pozneje ti javim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne še :) Za 1. maj gremo dol.... (tudi iz posavja).. če greš pozneje ti javim :)

 

to bo odlično(: ja sej, zaenkrat me skrbi sam parkiranje motorja na festivalu...ampak tut kakšni napotki glede poti ne bodo odveč(:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo odlično(: ja sej, zaenkrat me skrbi sam parkiranje motorja na festivalu...ampak tut kakšni napotki glede poti ne bodo odveč(:

Pa za parking ne bo težav, nekaj sem gledal imaš nekaj hotelov in apartmajev ki imajo svoje notranje parkirišče.

sicer pa nisi daleč, dobiš napotke :) pa kak naslov kje so te zadeve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo odlično(: ja sej, zaenkrat me skrbi sam parkiranje motorja na festivalu...ampak tut kakšni napotki glede poti ne bodo odveč(:

Motor moraš s sabo v sobo nest, ker ti ga drugače takoj vkradejo.Prijatelju so ga med vožnjo čez mesto vkradli pa sploh ni opazil da ga več nima!

Res neve ka tolko ser... s temi krajami?!  Kaj mate motore za 50 taužnt EUR al kaj?Vozi in uživaj ,če kje ti bojo motor vkradli v Morastju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor moraš s sabo v sobo nest, ker ti ga drugače takoj vkradejo.Prijatelju so ga med vožnjo čez mesto vkradli pa sploh ni opazil da ga več nima!

Res neve ka tolko ser... s temi krajami?!  Kaj mate motore za 50 taužnt EUR al kaj?Vozi in uživaj ,če kje ti bojo motor vkradli v Morastju!

Vsak počne s svojim kar mu paše, saj je čisto lepo vprašala.... ti si ga lahko tudi na balkon nosiš  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nisem preveč zatežen, če vas lepo prosim, če se greste "zmenkarije" kje drugje.

Jaz to temo razumem kot nekakšen "seznam" idej in načrtov za prihajajočo sezono.

Hvala! :yea1:

Popravljeno . Popravil Fazer03
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nisem preveč zatežen, če vas lepo prosim, če se greste "zmenkarije" kje drugje.

Jaz to temo razumem kot nekakšen "seznam" idej in načrtov za prihajajočo sezono.

Hvala! :yea1:

 

 

Želja za letošnje poletje;

 

Firence (I)

Vožnja čez Massif Central (F)

Lascaux (F)

Surfanje v Biarritzu

Pirineji (F,SP)

Toledo (SP)

Santiago di Compostela (SP)

Portugalska

Fes (MA)

Quazarzate…. Ar Rachidia..Grand erg (MA)

Poležavanje v  Saidii (MA)

Domov (SLO)

post-40971-0-59486500-1391083606_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želja za letošnje poletje;

 

Firence (I)

Vožnja čez Massif Central (F)

Lascaux (F)

Surfanje v Biarritzu

Pirineji (F,SP)

Toledo (SP)

Santiago di Compostela (SP)

Portugalska

Fes (MA)

Quazarzate…. Ar Rachidia..Grand erg (MA)

Poležavanje v  Saidii (MA)

Domov (SLO)

attachicon.gif2000.jpg

 

Kok časa to planiraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo odlično(: ja sej, zaenkrat me skrbi sam parkiranje motorja na festivalu...ampak tut kakšni napotki glede poti ne bodo odveč(:

 

Do Rume naravnost, pol pa levo. Na festivalu ti pa lahko motor prebrne tudi pijan dolenc. Parkiraj kot bi parkirala v SLO. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nisem preveč zatežen, če vas lepo prosim, če se greste "zmenkarije" kje drugje.

Jaz to temo razumem kot nekakšen "seznam" idej in načrtov za prihajajočo sezono.

Hvala! :yea1:

 

Jaz pa kot neko natolcevanje in hvalisanje. Pametnega ni za eno stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud letos v Maroko. Karte za trajekt že kupljene.

 

Lp

 

Mac

Kako veš kdaj se boš šel na trajekt (sneg, toča, led, dež, pokvarjena ladja….)? Jaz kupim karte nekaj ur pred odhodom!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vem, kdaj bom šel na trajekt??  Zelo preprosto: zamislil sem si, da bo to 28.4.14 in za ta dan kupil karte. Za povratek sem si zamislil 14.5.14 in na ta dan imam karte v žepu.  Na omenjene datume ne pričakujem snega in ledu, z dežjem in točo pa sem že imel opravka. Pokvarjena ladja se lahko zgodi vedno in vsakemu in baje obstaja rešitev tudi za ta problem.  Da pa sem ta nakup opravil toliko prej, obstaja nekaj razlogov:  pričakujem, da na trajektu iz Genove ne bova sama in da bodo kabine kar precej zasedene, cena prevoza bo kasneje kvečjemu višja in ne nižja, z znanim datumom odhoda so se pri meni definitivno začele priprave, v čemer neznansko uživam. In najbrž je še kakšen razlog, da ravno ne nabijam v prazno. Nakup kart nekaj ur pred izplutjem trajekta pa jaz prakticiram na linijah, kjer se bolj ali manj ne moreš zajebat in trajekt vozi vsakih nekaj ur.

Kdaj se ti odpravljaš na pot ?

 

Lp

 

Mac

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

2014?

Jaz grem najprej mal v Tunizijo, pol bomo pa vidl....

:)

Plan izpolnjen. :)

Zdaj pa čakam toplejše vreme.

Cilj? Več km,kot prejšnjo sezono (samo kaj, ko so še drugi hobiji...)

Želja? Bosanski čevapi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilj... čimveč navoženih kilometrov in pridobiti čimveč izkušenj... pa izlet v Brno na MotoGP je obvezen, najbrž da z motorjem.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!