Skoči na vsebino

Motoristični plani v letu 2014


motozajebant

Priporočene objave

2013 je bla moja prva sezona s kaksnimi bogimi 2000-3000 kilometri ki sem jih obracal 80% po dolenjski. Plan za 2014 je pa mal bolj ostalo Slovenijo prevozt pa parkrat cez magistralo, ce pa se bo nasla kaksna bolj 'zacetniska/ne prehitra/previdna' druzba pa tud kaksen balkan ali bliznja evropa za par dni lahko pride v upostev. Konc koncev sem to sezono se na bogih 35kW s se vedno vgrajeno blokado in bolj pocas stopnjujem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2013 je bla moja prva sezona s kaksnimi bogimi 2000-3000 kilometri ki sem jih obracal 80% po dolenjski. Plan za 2014 je pa mal bolj ostalo Slovenijo prevozt pa parkrat cez magistralo, ce pa se bo nasla kaksna bolj 'zacetniska/ne prehitra/previdna' druzba pa tud kaksen balkan ali bliznja evropa za par dni lahko pride v upostev. Konc koncev sem to sezono se na bogih 35kW s se vedno vgrajeno blokado in bolj pocas stopnjujem :D

 

Najlažje je da greš sam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam plane vendar jih nikoli ne izvedem-mislim, da je tukaj tudi večina. Predlagam preimenovanje teme v Motoristične sanje v letu 2014.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam preimenovanje teme v Motoristične sanje v letu 2014.

L.p.

 

Sanje, želje, plani. Doro, da jih imamo, ko tega ne bo več tudi živimo ne več. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanje, želje, plani. Doro, da jih imamo, ko tega ne bo več tudi živimo ne več. O:-)

O Jaka, lepo da si se oglasil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam plane vendar jih nikoli ne izvedem-mislim, da je tukaj tudi večina. Predlagam preimenovanje teme v Motoristične sanje v letu 2014.

L.p.

 

Pa kdo ti je kriv :)

 

Jaz svoje sem lani in tudi letos mislim da jih bom... ;) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da ma Leteči v footerju prpisan: No plan is good plan oziroma v tem smislu.

 

Mislm: drugič ( :grim ), da vas bomo enduraši, pa ne tisti k hodjo na en in isti sekret, razveselili s kakim novim potopisom tudi v 2014.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želja je že od lani nekaj dnevni Balkan, kakšni 3 dnevni Dolomiti, Avstrija pa dnevne furce...

 

Skratka čim več varnih km, samo upam da se ne bo tale zima zavlekla predolgo v pomlad :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tut sanjam enga princa k bo pršu pome, pa bo mel zadn zic frej...ah ja.... po možnosti naj bo arabc prosim :P

 

:afro1:  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz te štekam. Mam pa neoženjenega bratranca, ki ima firmo tam doli...pa če te zanima.... :grim  :grim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz te štekam. Mam pa neoženjenega bratranca, ki ima firmo tam doli...pa če te zanima.... :grim  :grim  :grim

a ma zadn zic tut frej :kva1:  pome nej pride :blush: al pa mi avionsko karto pošlje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

4 EUR je za motorje, vklučno z voznikom in sopotnikom.

Popravljeno . Popravil MarkoR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga lani prevozil, plačaš cestnino, lepa cesta.

 

Ker je na meji z Avstrijo, ga lahko obiščeš ob takšni priliki :)

 

 

Si pa imel kar nekaj gledalcev v zeleno-belih avtih  :OK:

Lani se vozil tu mimo, pa nisem vedel za to cesto.... http://www.moto-potepuh.si/index.php/potopisi

 

Iz tega sledi.....plan za 2014....spet tja gor, za 3-4 dni !  :yea1:

Popravljeno . Popravil ForU2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan....oz moja želja... z motorjem ( na zadnjem zicu) na slikarsko kolinijo v Zavidoviće... :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!