Skoči na vsebino

Motoristični plani v letu 2014


motozajebant

Priporočene objave

Jao, do zdj še nism uspel nardit planov za 2014, ker se čist preveč vozm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj plan je preživet :P ... ampak samo zarad tega, da vam še mau najedam :P .... :ras:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj največji plan je najti sponzorja :naughty:

 

 Verjetno bogatega, starega in z visoko vročino. Samo pogledaš ga, pa je kaput. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Verjetno bogatega, starega in z visoko vročino. Samo pogledaš ga, pa je kaput. 

jaz iščem princa na konju, po možnosti naj ma več konj.... zarad mene je lohka mau star, sam delujoč, če ma sive lase me ne gane, pa mislim da sem že povedala, da je lohk arabskega porekla....

 

p.s. a se ti kje tuki najdeš :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani planiral, da imam še zdaj poln računalnik in garmin.Prevozu pa še ne 2000 km.Torej je moj plan 

letos, vse nad 2000,Na konco leta pa se premaknem v rubriko 'Kje smo se vse vozili v 2014' in upam, da bo kaj za napisat.

Popravljeno . Popravil zmilan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz iščem princa na konju, po možnosti naj ma več konj.... zarad mene je lohka mau star, sam delujoč, če ma sive lase me ne gane, pa mislim da sem že povedala, da je lohk arabskega porekla....

 

p.s. a se ti kje tuki najdeš :kva1:

 

Sedaj se išče konja z mercedesom in ne princa s konjem  :eek: . Tako so mi povedale  :boobies: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj od vsega jo zanimajo konji :smoke:

pa še to ne celi ... :lol:

 

ne planiram več nč...še tist kar sem imel v željah je šlo u maloro... tako da sam še vozi miško !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

moj plan je preživet :P ... ampak samo zarad tega, da vam še mau najedam za kofete   :P .... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak Svicarski prelaz, mogoce Visoke Alpe med Francijo in Italijo; in ce bo dovolj dopusta na Skotsko in Irsko :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr ns se je pa vse zalomil, en si je sluzbo najdu, pa dopusta nau dubu, en se je zacopal do uses, tko da ne dela vec s svojo glavo :P Z ta tretjim nau nc, ker se skor ne voz vec, s tacetrtim dopustov ne uskladimo...tko da...SAM bom mogu nekam it! AL pa pit s prjatli pa bedarije zganjat. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Starina . . . . . če mi uspe prva navedena  . . . . . . pol bom mel VELIK    :bike: plan za leto 2014 . . . . . . potovanje  do črnega kala na   :kava: ! Če te ne srečam na svojem POTOVANJU, bom zmagu!   :ras:

Bom ušparu . . . . k mi ne boš najedu za   :kava: !

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan dva tedna sardinije je padu v vodo, tako da mam čas za kj drucga :). Do konca junija morem skoristit še 12 dni starga dopusta, pol me pa še 30 dni novga čaka, tko da nekam bo res treba it :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj plan prodaja garsonjere v Novigradu.Potem pa en mopi z obveznim ABS-om in gas do San Bernarda.

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!