Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

:grim

res je 

ja kaj, tip se implementira v stolpnico :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dejansko je bilo tako, kot je na spodnji sliki, ki je nastala prej ..... morda so olje menjali ...

 

service_zpsb22dc4e4.jpg

 

...tole je lepše....   :P

post-26622-0-62217200-1397027529_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

attachicon.gifIMAG1327.jpg

 

...tole je lepše....   :P

attachicon.gifIMAG1327.jpg

jp, sama jajca na kupu-velika noč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk :D

post-38542-0-33222700-1397052498_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tednom niti ne, za vikende pa lahko vidiš da se. Pač ni dosti časa med tednom zaradi šole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk :D

Taledva na slik tut jest veselo opazoval kako se drajsata po ovinkih... jest pa nism vedu al nej zaspim na soncu al kuga... no sem se odloču it na ride... glih ni blo nobenga pa sem ene parkrat gor pa dol ventile prepucu :P

Tem dvema pa svaka čast dobr sta ga žgala sam oprema je bla pa direkt za na avtomatika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

attachicon.gifIMAG1335.jpg

 

 

Taprau RIDAŠKI POZDRAV!

Sam pazita da MAUS ne zve . . . . . bosta mogla autrske praice pozdrava plačat!  :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk :D

Kaj si to slikal - mizo, steber, klopco, kanguja? Rožce morda?

Vse to se bolj vidi kot mopedi.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

... včeraj se grem peljat malo naokoli, se ustavim v znanem slovenskem termalnem centru na dolenjskem, hočem v miru popiti kokakolo, nakar se mi obesi name en kmet in pravi če ga peljem en krog....

 

Ha, Živnorc, pa ti imaš še srečo in si se ga na hitro odkrižal :OK:

Kaj naj jaz rečem?

Pridem končno enkrat v ene toplice malo koleno pocajtat in si mislim: "Bomo malo uživali v bazenu, si bomo učke pasli na kaki hudi deklini :boobies: ,..., skratka superca bo :OK:  ".

 

No in koga mi na koncu usoda v bazen postavi? Ne ni prsata deklica in ja uganili ste:  :kmet: 2................. :kva1:  :kva1:  :kva1:  :kva1: !

 

Evo, od hudih oblin ni blo nč, od kave tudi ne :kava:  (odkar ni več Bemwejaš, zgleda da tud za kavo noče dat :ras: )...skratka, primer za v knjigo pritožb !!! :grrr

No, lahko pa portdim, da vsaj vaje pridno dela, zato naj mu bo :P  ....hop, hop, hop   :grupni:

 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in koga mi na koncu usoda v bazen postavi? Ne ni prsata deklica in ja uganili ste:  :kmet: 2................. :kva1:  :kva1:  :kva1:  :kva1: !

 

 

Lp.

 

Bilo kuda, Kmet2 svuda!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes so se nabrali silni kilometri... do Kamnika ;)

 

že en cajt se menimo za kavo pri kolegici... v torek je imel pa Nikec 5. rojstni dan in to je bila imenitna priložnost, da js prletim.

po šihtu hitr dam, pregvantat in gasa... se moram pa pohvalit... nisem se zgubila ;) je res, da sem dobila dobre koordinate, ampak to pri meni včasih NIČ ne pomaga ;) ker do njene sestre mi ni ratal pridt (mal viši doma; že lansk let), je mogla po mene na pumpo, ker sem rekla da se ne grem več...

 

poškropil me je... za žegn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taledva na slik tut jest veselo opazoval kako se drajsata po ovinkih... jest pa nism vedu al nej zaspim na soncu al kuga... no sem se odloču it na ride... glih ni blo nobenga pa sem ene parkrat gor pa dol ventile prepucu :P

Tem dvema pa svaka čast dobr sta ga žgala sam oprema je bla pa direkt za na avtomatika....

Vrjemi da delam na temu, sem ze nabasal nase 4 kombinezone v ITA in mi niti en ni bil prav. Vse kar je bilo dovol oprijetega mi je seglo malo pod kolenom - pri dovol dolgih modelih pa sem se pocutil kot da plavam v tuti.

 

Skocim do MB v motobee pogledat in upam da najdem kaj zase, če ne pa bo treba "po narocilu" kupovat. Tadrugi SVjevc pa mislim da bo zaprisezeno ostal na gozdarskih šuhih in vetrovki : D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da je imel bmw težave z terenom.. . :eek: drugače pa zanimivo ja.. potovanje malo drugače :D ne tista klasika po glavni cesti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

..........

.

.............

 

Po nadčloveških naporih sva si privoščila kavico in nekaj malice, po poti domov sva pa tudi bila deležna naravne kopeli brez dodanih deodorantov in šamponov. 

Zavedam se, da takega popotovanja ne more opraviti vsakdo in kot nasvet sva s starejšim gospodom Pikom1 sklenila naslednje in vam polagava  v srce:

Ni važno kam greste in do kje pridete, važno je da se imate na vašem popotovanju neizmerno lepo, tako kot sva se imela midva :D

 

 

... lepo, lepo ....  :010 

 

...... ampak nadčloveško težko ....  :slap:

 

 

 

.

ps

... danes je bil res prav zaslužen Vikiburger !!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

7. nadaljevala sva proti Sežani in tik preden sva padla vanjo skrenila levo za Divačo. Tam je bil manjši postanek za počitek. Ker strejši gospod Pik1 spet ni imel denarja s seboj se je okrepčal kar v okoliškem vodnjaku.

10169386_647175538685335_833014520108974

 

 

 

Hehehe .... si videl, kaj se zgodi, če imaš BMW? Pobiraš drobiž iz vodnjakov, kamor jih ljudje mečejo za srečo. ;)

 

Imela sta lepo razgiban teren .... super slike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe .... si videl, kaj se zgodi, če imaš BMW? Pobiraš drobiž iz vodnjakov, kamor jih ljudje mečejo za srečo. ;)

 

Imela sta lepo razgiban teren .... super slike!

 

 

... ja, mava srečo ...    :kva2:

Popravljeno . Popravil pik1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja, mava srečo ...    :kva2:

cca 4,30€ sreče je bilo nametane v vodnjak. 1x lahko ugibate, kdo je plačal kavo pr Vikiju :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes štartam nekej čez 8 v velenju kar z avtom, ker mislu da bo bolj hladn. Pridem na Vranskem mal čez cestninsko pa zastoj ker bila zaprta ac, žal nisem prej slišal po radiju, ampak pšele ko bil v koloni :D. Grem dol pa nazaj do Velenja po motor :D. Od Vranskega do Trojan je bilo kar zanimivo, ker je bila gužva na cesti. No do Lukovice sem šel po lokalni cesti, potem pa po ac do izvoza sneberje. Prva postaja BS center, šoping 1 :D, druga postaja TC in šoping 2. :D. No malo sem se še razhodil tam, obenem sem pa prisostvoval še pri žegnu. Nazaj se vračal po ac do Domžal, potem pa po lokalni cesti mimo Vira do Kamnika, in čez Črnivec, skozi Gornji Grad. mAzirje :D, in čez gorenjski klanec do Velenja :). Kilometrine nisem spremljal, ker sem užival v vožnji :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!