Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Dami je kawo peljal na redni zdravniški pregled. Bila je deležna menjave oljčka, pa filterčka, pa zavornega oljčka. dobila je malce kontrole luftov in ostalih drobnarij. Vsa vesela, da je zdrava, je oddrvela domov. Prijetnih 50km in 110€. Slik ni, računa naum slikal. Sem pa tole danes v prelepi dolenjski uplenil:

 

10150455_642319105837645_2024458631_n.jp

 

A je biu račun tako idilično lep kt tale slikca?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lih včerej se preganu skoz mAzirje :grrr, ampak ne z mAtorju, pač pa z piciklu :D

Lepa turca :) Če si boš kdaj zaželel družbe pa sporoči, sem iz okolice Mozirja in se z veseljem pridružim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je biu račun tako idilično lep kt tale slikca?

Ne, računi so črnobeli, pa neke brezveze velike cifre so gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Prelepa dolenjska  je še vedno noro lepa kot prvi dan.

 

:OK:

 

Se vidi, da si mal dolenca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da si mal dolenca :D

Mal sm, edin vino vam je pa voda :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm, edin vino vam je pa voda :P

Sam pol pa še nisi sprobal pristne šmarnce :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Beli krajini uporabljamo šarnico namesto kisa za v solato...ergo, šmarnica ni vino!  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Beli krajini uporabljamo šarnico namesto kisa za v solato...ergo, šmarnica ni vino!  :grrr

Ne vem kje si ti probu KISLO šmarnco, to ziher ni bla prava, šmarnca v prekmurju se ji reče jurka zelo lepo diši po grozdju in ima tudi tak okus in prav nič ni kisla, za v solato pa je zanič cvičk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje si ti probu KISLO šmarnco, to ziher ni bla prava, šmarnca v prekmurju se ji reče jurka zelo lepo diši po grozdju in ima tudi tak okus in prav nič ni kisla, za v solato pa je zanič cvičk

Če smo že off topic, na štajerskem je jurka rdečo grozdje, šmarnica je pa zelena in rumena :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vidim, da bo potrebno testiranje opraviti in to na nevtralnem terenu!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki.. Šmarnica ali grabnvalar..je izredno noro vino.. Zaato pa pojejo štrk ..jurka šmarnica kvinton, to je trše kot beton :D

Vem pa da je tudi pravi cviček zelo dober :) sam čez haloškega špricarja pa ga ni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes je blo treba nove dunlopke mal razmigat.

Sem jo pelal mal na svež zrak.

LJ, Litija, Hrastnik, Rimske, Laško, Vrh nad Laškim, Jurklošter, Laško, pa po isti poti nazaj v LJ.post-32136-0-54741100-1396528727_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz Svetega križa nad Belimi Vodami, Bele Vode so pa nad Šoštanjem :grim.

 

post-43324-0-81357000-1396557230_thumb.jpg  post-43324-0-72805900-1396557253_thumb.jpg

  • Všeč mi je 9
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak to pride, baje grem sam na kavo..........pol sva sanjala o Dolenjskih toplicah........na koncu pa bluzila ob Cerkniškem jezeru, pa Bloškem jezeru....pa dan je šu na hitro okrog...............

 

 

1463978_644387798964109_1269209833264977

923573_644387862297436_34108255347670687

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bi bil dober kozolec brez rdečega sedeža :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No comment... samo še po opremo za motokros grem.. :lol:

Če greš po opremo za motokros, dej še taprave gume gor :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No comment... samo še po opremo za motokros grem.. :lol:

attachicon.gifZ2.jpg

 

attachicon.gifZ1.jpg

 

.

... sočustvujem s tabo ...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi dalo miru kako izgleda passo Rest, pa ga je blo treba pogledat (uradno je še zaprt). S strani Furlanije čista cesta brez posebnosti (razen, da je dolgočasna, ozka s/z (pre)ostrimi zavoji za lepo, tekočo vožnjo), na drugi strani pa (proti Tolmezzu) ostanki dreves, kamenja in peska za prodajat. Iz Tolmezza sem šel pogledat ali je še kaj smučarjev v Ravasclettu (so še, vendar snega ni, dež pa je), nato skozi Arta Terme nazaj do Tolmezza in čez hrib v San Danielle del Friulli. Ta zadnji del pa je :OK:  Asfalt grob, popeglan, cesta široka, ovinki lepo speljani. Skratka 1A, vendar prekratko :)
Pogled izpod vrha passa Rest proti Furlaniji
post-38082-0-77902400-1396811919_thumb.jpg
Na vrhu Resta je še nekaj zaplat snega

post-38082-0-03933700-1396811948_thumb.jpg
Vhod v Spielbergov Jurski park

post-38082-0-62337700-1396811972_thumb.jpg

 
oblačnih, sončnih, deževnih, razmeroma hladnih (pod 12 stopinj) in toplih (nad 20 stopinj) 320 km :)

Popravljeno . Popravil Rokic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno en, dan, da sva si vzela par urc frej in padla je letošnja tretja vožnja, prva je bila 1.1. v Celje, druga enkrat vmes na Trojane in danes do Postojne na kavico. Štart dopoldan iz Kamnika do Postojne na kavo in nazaj, nazaj grede postanek na ridah, kjer mi je dragi zaupal svojo igračko s katero sem se afnala :ninja:  Ko je bil otrok srečen je sledila pot proti domu, doma še ketno posprejati in motor na spanec do naslednje ture. O dežju nobene sledi.

 

post-21512-0-83439700-1396811570_thumb.jpg

 

post-21512-0-98828100-1396811589_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!