Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Danes smo bili ponovno prosti in padlo je 136km.

Z ženo sva šla "zlaufat" še gume, tako, da teh nekaj kilometrov, katerih je treba biti bolj pazljiv je zvoženih ....

 

Najin krog je bil takšen, da sva ga zašibala proti Ormožu, ter do kolega v Ljutomer .... od tam pa po standardni poti v smeri Radencev.

Hvala vozniku avtomobila, ki mi je namignil, da je radar v Šratovcih .... edini od vseh avtov je samo on dal znak ... ziher si motorist!

Ponavadi pozdravljam tudi voznike čoperjev - ipak so to motoristi, ampak vidim, da v Ljutomeru pač ne odzravljajo čoperisti motoristom z okusom ... hebat ga, pa nič!

 

No, naprej se zapeljeva do Lenarta do Pernice, kjer se kot ponavadi zapeljeva čez Ložane, Nebovo in Celestrino v Malečnik. Od tukaj pa čez Pobrežje na Ptujsko cesto proti najstarejšemu mestu v Sloveniji.

Na Ptujski cesti pozdravil nasproti vozečega policista, ki mu je bilo izpod časti, da bi odzravil. Naj si vzame zgled po hrvaških policistih - motoristih.

 

Super je blo!

 

dan1jpg_resize_zps08954739.jpg

Super relacija. Sem se letos že 2x tu peljal. Treba je edino pazit, mislim, da malo pred Lenartom je čez celo cesto neke jama. Predvidevam, da je bil manjši plaz in je zemljo premaknilo. Kot neka kolesnica pravokotno na cesto.

Ko sem se prvič peljal, sem se čudil, zakaj te lokalni avtomobilisti bremzajo na praktično ravni cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da sm jst plavce v nedeljo zbudu :)

dobiš naslednjič krompir v auspuh namesto dB-killerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super relacija. Sem se letos že 2x tu peljal. Treba je edino pazit, mislim, da malo pred Lenartom je čez celo cesto neke jama. Predvidevam, da je bil manjši plaz in je zemljo premaknilo. Kot neka kolesnica pravokotno na cesto.

Ko sem se prvič peljal, sem se čudil, zakaj te lokalni avtomobilisti bremzajo na praktično ravni cesti.

 

Ni več tega ... zadnjič ko sem se peljal so z zastavicami usmerjali promet, včeraj pa je že bil nov asvalt položen, tako dol do krožnega v Lenart ... BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kire fejst matoristke na forumu :). Js pa danes samo 1km naredu, ker šparam gume da lahko grem še nove iskat, upam d abojo do konc tedna, pol pa js tud začnem fotke limat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla samo ena kratka vožnja od doma do BTC-ja, to je v eno smer 2,5 km. Za mojo pošast sem šel kupit darilo za jutrijšnji RD,

 

LP Robert

 

Hehehe, glede na to, da si z R1 šel po darilo, predvidevam, da je majhno in ne preveč drago, razen, če si kakšno zlatnino kupil, ki jo spraviš v žep.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, imel je duke II, ni prisel dlje kot do Postojne brez da bi padel. Je pa res da je bil vedno samo malo bolj raztrgan. :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se lahko samo v črni kroniki konča. Moteno.

ja če si kaki taki ki špila frajera pa misli da ve...če že enčaš wheelije delaš pol se nimaš kaj za bat..ok vsem se nekdaj zgodi da padejo itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto .. LJ - Trojane - Vransko - Marija Reka - Velenje - Vransko - Trojane ( malo me je opralo) - LJ ... cca 200 km ... prou pasalo je :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!