Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Takole na sliki bi vam dal skupaj ene 300 let. Bavarski rajderki 25, ostalo si pa vi razdelite po vaše.  :grim  :grim  :grim

maš srečo, da sm jst slikal...bi nam hitro dal 400 lejt :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he . . . . . . xt kitajček!???  :eek:

A po je Bimer . . . . . . Japonček???  :ras:   :jezik:

 

bimrčk je v glavnem "med kumaricami"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtisi? Kovinski... 

 

V soboto zvečer, v BTC-ju, mi je nekdo spizdil registrske tablice na avtu :angryrant1:  :bum: .  Dobro, da imam motor in lepo vreme  :grim. Tako da sem se malo zapeljala. Ni bil ravno nek užitek, ker piha, a je šlo  B) .

 

Uredim vse papirje, dobim tablice, nato me teta za šalterjem vpraša kam jih bom dala?  Samo res, dobro vprašanje :blink: :?   , v kovček ne bi šle, v tank torbo tudi ne, duck tape ni bil z mano....

 

...ja nič pa jih zatlačim za hrbet  :D je bilo kot bi imela želvico, samo kovinsko  B)  

 

Zdaj pa samo še namontiram/zalepim/zašraufam.... tablice na avto  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtisi? Kovinski... 

 

V soboto zvečer, v BTC-ju, mi je nekdo spizdil registrske tablice na avtu

 

 

 

najbrž je že tankal  :grim

 

sicer pa ne hodit v BTC ponoč  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtisi? Kovinski... 

 

V soboto zvečer, v BTC-ju, mi je nekdo spizdil registrske tablice na avtu

Ja pa si sigurna da ti jih je kdo spizdu, jest bi še mal odbijač pogledu pa drevesa in telegraf štange okol doma :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa si ti ziher, da si se u taprav avto pol usedla??

Glede na to, kako je odpeljala avto iz BTCja brez tablic je blo bolj kot.....Drive it, like you stole it. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, kako je odpeljala avto iz BTCja brez tablic je blo bolj kot.....Drive it, like you stole it. :lol1:

EJ jaz sem šla domov iz BTC-ja čez Rudnik v Domžale  :P .

 

Mi je policist rekel, pa da ne boste rekla, da sem vam jaz dovolil, da se lahko takole vozite  :D  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: hmmm današnji vtis je segal vse do Portoroža pa nazaj (no v Luciji je pica pasala), zbrala se nas je družba enga Ducatija pa tri drvarnice made in Japan...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo na plac in tam nam ni blo škoda muk, lepo sonce, rahel veter in čevapi.  :yea1:

20140309155726.jpg

 

Pojemo, se še malo zgubimo s časom in pol je blo treba domou, ampak na pol poti dobim preblisk da sm se dovolj uču za šolo in ga pičim še na Vikija.

 

 

 

 

.... stari, tale zadnja fotka je deleč najboljša  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. malo si zgrešil temo, ker tu se pišejo vtisi dnevnih voženj.

2. a se ti ne zdi da si mal žaljiv...

3. tudi ko smo se skupaj peljali se mi je zdelo da si poln samga sebe kot Fructalov sok 

:glare: vsak ki me kanček pozna ve da je 95% mojih objav tukaj obarvanih kot humor na račun sebe in tudi kakega drugega. Žaljivost na tem forumu zgleda ne pozna meja ker je potemtakem cel forum poln žaljivk, na račun kaj kdo vozi. Glede naše vožnje pa ne vem kaj si imel v mislih, vem le to da smo od prvotne ideje kako peljati se, ušli malo z nadzorom prevelike hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtis: vonj po novi čeladi  ^_^

 

Že nekaj časa sem jo imela namen kupiti, ta stara baje ni niti za na kolo  :D . Vreme je bilo pravo, sonce..., zvezde...., vse je štimalo  .) . Šibnem do Velenja, po Nolanko. Sicer sem že točno vedela katero bom vzela, ampak sem se vseeno še malo razgledala po policah.  Poizkusim za hec še druge modele (čelade ravno ne kupuješ vsako leto  B)). Prodajalec mi vse razloži, pokaže in me na koncu vpraša če imam še kakšno vprašanje. Ja seveda ga imam:

 

Kje je tu kakšna super slaščičarna z dobrimi tortami? In ko sva ravno pri tortah, kako pridem do Škalskega jezera? 

 

Mi vse lepo razloži. Jezero Najdem brez problema. Sicer Velenjsko ne Škalsko, ampak mi je zasvetila rdeča luč, nivo sladkorja se je spustilo pod kritično mejo. In mi je bilo čist vseeno katero jezero je pred menoj. 

 

attachicon.gifDSC_0419.JPG

 

Po fotki jezera se odpravim poiskat čokoladnico. Dobro, da sem imela čelado na glavi, ker če ne, bi mi bilo nerodno :blush: , glede na to kakšne manevre sem izvajala. Na tej točki se moram zahvaliti MZ-ju, da me je naučil dobro voziti osmice, to znanje mi je pri N-tem obračanju zelo prav prišlo. B)

 

Sicer je trajalo, da sem našla Luciferja, a ne bi odnehala za nobeno ceno. Če sem že tam, pa da ne bi šla na tortico  :huh: . Pa še nakupovanje zlakotni človeka  :P . In res je je splačalo...

 

attachicon.gifDSC_0422.JPG  :wub:

 

Na poti domov, bi skoraj imela priložnost preizkusiti novo čelado. V krožnem križišču mi je nekdo izsilil prednost. Dobro da sem predvidela in zavirala. Voznik bi težko rekel, da me ni videl, ker me je prav pogledal.

 

Imela sem namen iti še do Gradiškega jezera in gradu Krumperk, a me je začela boleti glava, verjetno ker je čelada nova in precej oprime. Hvala zmešančki in hvala kmet.  

 

attachicon.gifDSC_0425.JPG

 

Vseeno, vreme je bilo pravo, čelada se bo pa že še unesla. :grim     

 

:yea1:  :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: vsak ki me kanček pozna ve da je 95% mojih objav tukaj obarvanih kot humor na račun sebe in tudi kakega drugega. Žaljivost na tem forumu zgleda ne pozna meja ker je potemtakem cel forum poln žaljivk, na račun kaj kdo vozi. Glede naše vožnje pa ne vem kaj si imel v mislih, vem le to da smo od prvotne ideje kako peljati se, ušli malo z nadzorom prevelike hitrosti.

Od kadar sem videl kaj za eno kljuse voziš, te jst sploh ne jemljem resno.   :grim

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

 

Od kadar sem videl kaj za eno kljuse voziš, te jst sploh ne jemljem resno.   :grim

 

Ta je bla pa nizka zdej :D

 

:blush: no fantiča ni vse v rdeči barvi :grrr

Sej če mata viška kakih 16k ojrov mi pa lohk kupta tud RDEČEGA 1200 makaronarja, ga bom že na črno špricnu nč bat :ninja: .

Sej bom tud jest kmal velik, pa bom takrat vozu velikana :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes za menoj dobrih 320 km.

Relacija Lj-Kamnik-Kranj-Jezersko-Železna Kapla-Borovlje-Tržič-Lj-Litija-Moravče-Domžale-Lj.

post-33899-0-92540500-1394563440_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil damjandugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

 

 

 

:blush: no fantiča ni vse v rdeči barvi :grrr

Sej če mata viška kakih 16k ojrov mi pa lohk kupta tud RDEČEGA 1200 makaronarja, ga bom že na črno špricnu nč bat :ninja: .

Sej bom tud jest kmal velik, pa bom takrat vozu velikana :P

 

Nč viška nimam še premalo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!