Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Kaj se kdaj zapelješ tud tako zaradi filinga,da uživaš v vožnji ali vedno loviš ,snemaš in slikaš razne prekrškarje :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slo. cestah lahko uživaš? :) zgleda, da se moram preseliti. Praktično vse slo. "uživaške" ceste so hudo uničene... no tam ob Kolpi edino je stanje boljše, tam je precej prenovljeno.

 

Na avstrijskih cestah pa se vozim zaradi filinga in uživam, tam prekrškarjev praktično ni, v gostilni pa te celo postrežjo v slovenščini.

 

Ti pravim prideš čez prelaz in vidiš, da si v nekem čisto drugem svetu in pred mejo še na Shellovi črpalki naliješ benz za 1,29eur/l. Drug svet.

(da ne bo kdo pumpe iskal)

 

http://goo.gl/maps/6TQ9Q

 

(google maps ima sicer še BP, sicer pa je oboje boljše od našega vodenega bencina)

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi smo se peljali zaradi njega 46, ker je bil promet iz druge strani, tu je trenutek, ko ga je avto prehitel :) Pa ni fora v črti, ampak moped, pa še levi blinker je imel nonstop vklopljen, mu je breitner pokazal potem, da naj uredi zadevo.

 

Po tvoje bi moral tu voziti 90 in med njima. Ni to igrica na playstationu.

 

p.s.

pa še to bi ti namignil, če si slučajno kupil izpit. Omejitev 90 pomeni zgornjo omejitev...

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi smo se peljali zaradi njega 46, ker je bil promet iz druge strani, tu je trenutek, ko ga je avto prehitel :) Pa ni fora v črti, ampak moped, pa še levi blinker je imel nonstop vklopljen, mu je breitner pokazal potem, da naj uredi zadevo.

 

Po tvoje bi moral tu voziti 90 in med njima. Ni to igrica na playstationu.

 

p.s.

pa še to bi ti namignil, če si slučajno kupil izpit. Omejitev 90 pomeni zgornjo omejitev...

Ti pa, ki že imaš izpit, bi lahko vedel, da je vožnja pod polovično omejitvijo (v tem primeru si bil ravno 1km/h hitrejši, dodaš rahlo nenatančnost števca in si ornk pod) ravno tako kazniva kot prehitra vožnja. Preberi si pod OVIRANJE PROMETA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, kako ste se zakačli za neko sliko in brezglavo nabijate.

Sigurno bi peljal bolj hitro, ampak kot vidite, mu promet spredaj tega ni dopuščal, ali bi po vaše moral biti vštric z avtom?

 

Me zanima, kakšno mnenje bi imeli o tem manevru, če bi se kdo od vas pripeljal po nasprotnem pasu nekje 80-85km/h .... verjetno bi mu nabili vse po spisku!

 

 

 

Po tvoje bi moral tu voziti 90 in med njima. Ni to igrica na playstationu.

 

 

Mater, sem se nasmejal do solz ..... hehehe .... NFS Undercover.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa, ki že imaš izpit, bi lahko vedel, da je vožnja pod polovično omejitvijo (v tem primeru si bil ravno 1km/h hitrejši, dodaš rahlo nenatančnost števca in si ornk pod) ravno tako kazniva kot prehitra vožnja. Preberi si pod OVIRANJE PROMETA.

Saj ne moreš verjet, mopedist je oviral in valjda da kolona vozi enako, jao kaki folk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne moreš verjet, mopedist je oviral in valjda da kolona vozi enako, jao kaki folk

Ne govorim o njem, govorim o tebi. Ti si oviral promet.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govorim o njem, govorim o tebi. Ti si oviral promet.

 

Si ti tudi izpit kupil? že dolgo ni več 50% pod omejitvijo na magistralki. In sredi kolone ne moreš ovirat, če enako voziš.

Se ne čudim...

 

 

 

(4) Voznik ne sme brez upravičenega razloga voziti tako počasi, da bi oviral druge udeležence v cestnem prometu. Voznik vozila, ki vozi na čelu kolone z nižjo hitrostjo od največje dovoljene hitrosti in od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, za katerim se nabere kolona vozil, se mora, če ga kolona ne more varno prehiteti, na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo. 

 

45. člen...

 

Kupljeni izpiti oz. nepoznavanje predpisiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker se vozis 46 pri omejitvi 90.

Glede na stanje ceste bi reku da je tle omejitev 30km/h, tak da je vozu 16 km/h prveč :ninja:

 

 

Meni je pa luštno tele članke brati!

Sej je res jih fajn brati, sploh k Snecer nakazuje kje se ni dobr voziti, saj bi mi zaradi poškodovanega cestišča pri mojem dvovaljniku lahko odpadla kaka matica :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln viki. <3

Počk.

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x fock, 1x pock, videl kmeta2, dami34, dexa, pa tudi starejsega sivega gospoda ki rad :fyou:  kaze.

Pa ene par vas je blo se na kalu, ene par na na ridah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belokranjski motomarsovci smo šli že skoraj tradicionalno za prvo zaresno furo delat izpit za avijon  :ninja:, mimo se pripelje HyperJack in šklocne par fotk, občuduje, hvali in boža BMW-ja ... :whistle: Gremo naprej in naredimo napad na Gorjance do Novega mesta, tam :kava: na mestnem trgu in počasi nazaj "domuh". 

Kratko a sladko! Se mi je smejalo celo popoldne!  :kva2:

 

Slike nej pa kr Jaka prilepi ...  -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje si ti Krucymucy Kmeta vidu,kmet je doma na zofi,žena se pa vozi ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, sem se odlocil za malo drugacno turco. Posegel sem po moji "bivsi" 50-tki, 125- tka pa je pocivala doma. Ideja je, da naredim (verjetno) zadnjo dobro turo, z mojo "bivso".

Ideja je bila obisk maribora. Zracunal sem pot v google maps-u in pocasi krenil. Cakala me je 135km pot.

Ideja poti (odlocil oz. Iskal sem cim bolj ovinkasto), start iz MS.

post-37900-0-34589500-1394990671_thumb.png

No in sem sel, ceste so bile ponekod odlicne, ponekod zelo porazne! Dobro pa je, da peska skoraj ni bilo, le blato na cesti ponekod, temperature pa so "dopustile" tudi "resnejse" nagibanje.

Od trate naprej vse do šentilja pri slov. Goricah je bila pot fenomenalna. Nov asvalt, nic vetra, dobri ovinki. Trata:

post-37900-0-88471800-1394990990_thumb.jpeg

Pote, v maribor, na eno pijacko in pa seveda malo preganjanja po garazni hisi, pogled na mesto:

post-37900-0-29666800-1394991123_thumb.jpeg

In nato domov, preko cerkvenjaka,...

Planiral 135, naredil 161km (-malo podaljsal)

Impresivno za 50ccm

M. Sobota-gederovci-radenci- gornja radgona- šentilj v slov. Goricah - maribor - lenart - cerkvenjak - sveti jurij ob scavnici- ljutomer - m.sobota

Vtis? Nepopisno zabavno, bomo ponovili z 125-tko. Ampak pohvala minarelliju da js agregat zdrzal to 160km teranje-pol gas

Priporocam turo, le raje se ognite relacije sveti jurij-boreci :)

Lp ;)

Popravljeno . Popravil zanski18
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje si ti Krucymucy Kmeta vidu,kmet je doma na zofi,žena se pa vozi ja :grim

Aja pol pa to. Ma motor je bil pa pravi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motor je pa bil ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!