Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Današnji vtisi, so bili bolj kot ne morski.  B)

 

Ob 11:30 sem bila z družbo zmenjena na OMW Postojna, ob 12:30 še kar tam, ker nismo vedeli kam bi šli. Zasačeni so bili tudi: fiam, DAMI34, Kmet, Maus, thumper, prebacevka in še mnogo drugih  :O

attachicon.gifDSC_0271.JPG     attachicon.gifDSC_0273.JPG

 

Domžale - Postojna - Črni Kal - Koper - Trst - Grad Miramare - Ps. Škofije - Dekani - Črni Kal - Kozina - Domžale

 

Mi pade na pamet, da je v bližini grad Miramare in da bi bilo zanimivo it zadevo pogledati  ^_^ Jasno, brez goriva za nas ne gre. Zato se prej ustavimo še v Kopru na čaju in kavi.

attachicon.gifDSC_0288.JPG    attachicon.gifDSC_0279.JPG (To vse sem danes vozila  :P )

 

Parkiramo, najdlje od gradu kar je možno  -_- jasno, ko sem prepešačila do gradu, sem se že pošteno spotila (3 hlače in dolgi rokavi, pa dve rutki pri obali niso dobra ideja, lepo da sem imela pomoč za nesti vse svoje stvari  :blush: )

 

Tale je pobiral vstopnino  :D

attachicon.gifDSC_0317.JPG

 

Lačni ne bi bili  -_-

attachicon.gifDSC_0349.JPG

 

Ker že dolgo nisem bila v sedlu, sem izkoristila priložnost  :D

attachicon.gifDSC_0355.JPG

 

Corser, tale je pa samo zate, ker vem da si že pogrešal moj most  ^_^   :P (grad Miramare)

attachicon.gifDSC_0367.JPG

 

Lepo po vrsti kot hiše v Trsti

attachicon.gifDSC_0386.JPG

 

Ker že dolgo nismo sedeli, pa se je bilo potrebno malo spočiti. Eni so se celo še malo ulegli  B)

attachicon.gifDSC_0393.JPG

 

Super izlet, dobra družba, veliko smo videli in se nasmejali.  :hooray:

 

Za lahko noč sem pa še malo povadila horizontalno parkiranje. Tokrat vsaj ne pred garažo, ampak v garaži  O:-) saj ni treba, da me vsi vidijo piliti to veščino  B) Ko pridem v dnevno, me mami vpraša kaj je to nekaj počilo. Sem rekla: Kaj kaj? Jaz sem domov prišla  :D

Hočem taprvo čeladoooooooooooooooooooooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem taprvo čeladoooooooooooooooooooooooooooo

 

ja ja, vi2 z lastnikom bi bla dobra prjatla :D ma VSE od ducota.. menda tut modrc pa spodnje gate :D;) he he he

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@2.246, bi te vprašal, kje točno stoji radar, ki si ga slikal. Mislim, da bi bil marsikdo vesel informacije.

Ob tej priliki bi prosil za info, kje je slikano (slika 10 in 11).

Hvala za info in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@2.246, bi te vprašal, kje točno stoji radar, ki si ga slikal. Mislim, da bi bil marsikdo vesel informacije.

Ob tej priliki bi prosil za info, kje je slikano (slika 10 in 11).

Hvala za info in lp.

 

Ta radar imamo v bazi pod RadarKamera30@70 v datoteki Stacionarni_radar.gpx

http://snecer-poi.blogspot.com/2010/01/slovenija-poi-2010.html <--- link, če si bo kdo to nalagal

 

Omejitev je 70, tako da mamo pravilno

https://www.google.si/maps?ll=46.020122,14.029691&spn=0.003062,0.016512&cbll=46.020193,14.029632&layer=c&panoid=zQ6wuN30IN3h8ShbAN1Zuw&cbp=12,12.59,,0,4.6&t=m&z=17

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večirna furca za zmanjšanje stresa pred jutrišnjim dnevom šole. :D

post-38542-0-60139500-1395171584_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana, Logatec, Idrija, Tolmin, Čadrg, Tolmin, Koritnica, Petrovo Brdo, Davča, Cerkno, Škofja Loka, Medvode, Ljubljana.

 

prevoženih okoli 240 lepih umirjenih KMjev

bolje da jaz njega kot on mene

attachicon.gif002.JPG

attachicon.gif004.JPG

med Idrijo in Tolminom večkrat delo na cesti

attachicon.gif007.JPG

attachicon.gif006.JPG

attachicon.gif047.JPG

attachicon.gif017.JPG

attachicon.gif032.JPG

attachicon.gif028.JPG

attachicon.gif033.JPG

attachicon.gif050.JPG

attachicon.gif051.JPG

attachicon.gif057.JPG

še se smučajo

attachicon.gif058.JPG

Se mi je kr zdelo,da bodo fotke na MS pristale. Sem ti od Idrije do Tolmina za ritjo vozila (na žalost v avtu in sem ti fouš bla ) in gledala kako vse dokumentiraš. Te pa morem pohvalit,da kulturno voziš..Pa lušno VARADERCO maš..Srečno

 

AJA!! Ja,med Idrijo in Tolminom je najmanj 10 semaforjev in del na cesti..Tko,da tisti,ki upate na tekoče kruzanje po tej dolini, še neki časa  na to pozabte.. :(

Popravljeno . Popravil BMWRIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kr zdelo,da bodo fotke na MS pristale. Sem ti od Idrije do Tolmina za ritjo vozila (na žalost v avtu in sem ti fouš bla ) in gledala kako vse dokumentiraš. Te pa morem pohvalit,da kulturno voziš..Pa lušno VARADERCO maš..Srečno

 

 

:yes: sem tud jest to opazu na skupnih vožnjah, na trenutke se mi zdi da smo ostali v skupinci črne ovčice (glede na barvo mopijev) :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kr zdelo,da bodo fotke na MS pristale. Sem ti od Idrije do Tolmina za ritjo vozila (na žalost v avtu in sem ti fouš bla ) in gledala kako vse dokumentiraš. Te pa morem pohvalit,da kulturno voziš..Pa lušno VARADERCO maš..Srečno

AJA!! Ja,med Idrijo in Tolminom je najmanj 10 semaforjev in del na cesti..Tko,da tisti,ki upate na tekoče kruzanje po tej dolini, še neki časa  na to pozabte.. :(

ja tako je ko greš na solo nedeljski izlet v ponedeljek in torek...

sem vidu da me opazuješ tam ko sem zapeljal levo na makadam in se mi je potem tudi čudno zdelo da si me spustila naprej ko je bila zelena... (imaš :kava:v dobrem)

 

:yes: sem tud jest to opazu na skupnih vožnjah, na trenutke se mi zdi da smo ostali v skupinci črne ovčice (glede na barvo mopijev) :ninja:

ja ja smo bili tri črne ovce in ena bela vrana :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta radar stoji točno nasproti mosta če prideš iz Žiri v Idrjo

 

In približno 10 m prej, preden se pripelješ iz Žirov na toti most, se pelješ mimo hiše, v kateri živi Roberto ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.246 in gregorjanc

 

a to zase govorita

 

ostali vozimo k stare mame  :grim

 

A tko nerodno?? Pa spet ni dobr,si boš kolk spahnu.. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In približno 10 m prej, preden se pripelješ iz Žirov na toti most, se pelješ mimo hiše, v kateri živi Roberto ... .)

roberto  drugič  se  ustavim......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa govorim, da bom enega lepega dne spokala kufer in šla ...

 

Lepe slike in motor.

Predvidevam (pozabila si pripisat),da je to pri vhodu v Logarsko dolino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja.. motoristični vtisi so bili danes očitno kr Konjski... zakaj? hm.... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!