Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Ob mojem prihodu, je BMW na parkiriscu pred OMV-jem zasedal dokaj majhen delez, zgolj 16,7% izmed vseh parkiranih motorjev.

 

Nisi raje umaknil bavarca, ker ob gornjih fotkah si z njim resnično kazil zasedbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi raje umaknil bavarca, ker ob gornjih fotkah si z njim resnično kazil zasedbo.

A sem bil z bavarcem tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas niti dž ne ustavi da se dobimo na razpravi ob kavi. :D

post-38542-0-84672900-1398022648_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pa vidu prvo sliko iz Mirne peči, sem si pa reku ..... lejga kmeta sredi polja he he :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko ali slatko, preden se začne monsunsko obdobje:

Komenda - Kamniška Bistrica - Črnivec - Gornji Grad - Letuš - Vransko - Tuhinjska - Komenda

 

V Kamn.Bistrici še vedno vlačijo les iz gozda, danes je bilo peska, kamnov, vej in blata veliko, pa svašta od mehanizacije se vozi vse povprek, bobcati, traktorčki, hiabi, kamioni..   :blink:

 

Čez Črnivec (hvala naključnemu kolesarju za kofetek  :yea1: ) pa do Gornjega Gradu in še čez vse do odcepa za Nazarje sem bila skoraj sama na cesti  :yea2: , potem pa se je začel vrvež, najbrž tudi zaradi ure, ki se je bližala 14:00. In seveda obvezen žegen z vrha od Prekope pa skozi celo Tuhinjsko.. Mušice mam spucane, ketno pa (spet) namazano, to je važn.. 

 

attachicon.gifkbistrica.jpgattachicon.gifčrnivec.jpg

 

Priporočam, ko se pride iz Gornjega Grada pred Petrolom na desno zavije in se gre do Nazarij in potem Mozirje. Lepša in bolj zanimiva kot tista na okrog čez Radmirje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam, ko se pride iz Gornjega Grada pred Petrolom na desno zavije in se gre do Nazarij in potem Mozirje. Lepša in bolj zanimiva kot tista na okrog čez Radmirje :)

Hvala, bom naslednjič probala najt :D (če pa ne, bo pa še bolj zanimiva furca, nejbrž ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena mokra vaja dons:

.... Tko da je blo bolj po jajcih, ampak prov nč narobe, sm mela izgovor, da sm šla lahk bolj počas :blush:  ....

 

Samo en medklic: nič iskat izgovorov za previdno vožnjo - kar lepo po svojih zmožnostih in presoji situacije; še tako je prehitro kakšna nepredvidena piz***ja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo en medklic: nič iskat izgovorov za previdno vožnjo - kar lepo po svojih zmožnostih in presoji situacije; še tako je prehitro kakšna nepredvidena piz***ja.

Se strinjam, itak sem previdna, včeraj sem bla pa še mal bolj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Bosljiva loka - Petrina - in v brzinskem tempu nazaj proti Livoldu, ker je bil dan še mlad, sem se odpeljal do Starega trga, od tam naprej pa po cesti proti Vinici, ceste se spomnem še iz pred dobrih 5let ko smo še po makadamu ubrali bližnico proti Vinici...pogruntam, da je situacija še vedno ista....znak konec ceste...Versači melje pesek, kar me po 500m makedama preseneti nov asfalt :OK:

Noro res, ljudje to morte enostavno provat... gozdovje v vsej svoji spomladanski lepoti, asfalt še brezmadežno črn :grim , lepi ovinki in niti enega avtomobila, tik tak, pa sem bil v Vinici.

 

evo, tudi pri meni v soboto točno isto... samo v kontra smeri - od vinice proti staremu trgu. tako lepa cesta, kot bi jo nekdo samo za mene narisal - do table "konec ceste". razmišljam a to pomen, da bo prvi asfalt čez 20km ali ga sploh ne bo več in cesta pač ne pelje nikamor, ker konec ceste je vendarle konec ceste... na koncu si recem jebatga in smo šli. glede na presenečejne, ki je sledilo pa nekaj sto metrih makedama, res škoda, da niso postrgal še mal po tovornjakih ostankov asfalta in potegnil še to...

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Makadamski odsek je za odganjanje caffe rejserjev!  :ninja:  :kva1:

 

prej bi rekla, da za odganjanje ljudi, k ne marajo motorjev pucat... ker glede na samo lokacijo tegale makedama močno dvomim, da ja tam prav velik naval kofi-rejserjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v kočevju nimajo sladoleda ?  :winkiss:

 

Imamo imamo, brez skrbi, samo Kočevarji hodimo po daljši poti na sladoled, ker itak če se v kočevju zapeljem na kafe v big starja, sem kafe rejser, če grem pa na sladoled, sem pa ice cream rejser, tko da se moramo na žalost dlje vodit. Obiskovalci, pa si brez problema privoščite sladoled pri Medotu, v centru kočevja - nasproti Name ::P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20140425201719_vym1pxsnqhjlg0.jpg

Današnji popoldanski izlet po šihtu na Vršič je bil zadetek v polno. Cesta celo zelo dobra, mraza nič, razen v Italiji ob povratku čez Predil.

Popravljeno . Popravil motom
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!