Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

 

 

 

10325621_1425537907705746_53412068011891

 

Zee Bayrische kripl bataljon. sucks. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zee Bayrische kripl bataljon. sucks. 

Lepo se obnašej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V jajcu in mostarju smo bli tud mi. V jajcu smo spal s torka na sredo, v mostarju smo bli pa v cetrtek za kosilo. Na drugi strani mosta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kr nekaj motoristov, mrbit smo se nevede srečal v Mostarju, smo bili tudi mi tam v četrtek v času kosila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesi mu tablico, krucyju, da nam kaj lepega napiše :)

Sem si jo narocu v nedeljo. Dozdej nisem vedu kaj naj bi jo rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si jo narocu v nedeljo. Dozdej nisem vedu kaj naj bi jo rabil.

:friend1: sam pazi, da navš odvisen od nje ratu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

10173563_1425537777705759_60753505127457

 

 

:eek:  tle pa glih tko zgleda, k da si mopi po travnku vrgu

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  tle pa glih tko zgleda, k da si mopi po travnku vrgu

...konju jedan...   :slap:

..po kolenu peljal, sproti slikal, z desno nogo pa še skuterista čeulu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  tle pa glih tko zgleda, k da si mopi po travnku vrgu

tut jaz sem to gledal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj se je zgodilo, da se matraš v bolnici?

noht se mu je zarasel na nogi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljevanje .

Jutro oblačno, proti vzhodu se je svetlikalo. Motorje smo kot dogovorjen umaknili, postavili lončnice, skratka kot, da se ni nič zgodilo. Zajtrk, tako kot se spodobi, za razliko od italijanskih, ko dobiš samo maslo in marmelado. Bojni načrt, gremo si ogledati Budimpešto. Poskušal sem izbrati čim bolj tekočo traso ogledov. Citadela, Elizabetin most, mimo NEP stadiona, trg Herojev, Štefanova bazilika, Parlament, Verižni most, nulti kilometer, grič Buda s palačo in cerkvijo sv. Matjaža. Zadovoljni z ogledi po mestu, predvsem pa z vremenom, ki je zdržalo brez nalivov si privoščimo kavo. Ura je okoli 12.00, treba bo domov. Po avtocesti do Blatnega jezera, ter ob severni obali do Tihanyja. Postanek za ogled in hitro kosilo v bližnji csardi. Glede na deželo najbolj prija gulas supe (bograč). Pihati je začel hladen severo-vzhodnik, ki se je krepil proti meji. Še hiter skok do term Heviz, tako, da sem pokazal prijateljem naravno termalno jezero, kjer se med lokvanji gosti namakajo v zdravilni vodi. Začelo je rositi, temperatura je padala. Do doma je še preko 300 km. Spet bo pela AC. Do Maribora smo na ravnem  zaradi burje vozili v konkretnem nagibu. Postanek na OMW blizu Lendave, malo smo poklepetali z dvema policistoma, ki sta se vračala iz Romunije, popili čaj. Naslednji postanek Lukovica. V Lukovici je začelo deževati, veter se je umiril, zoprna vožnja po dežju, temi in bleščečimi lučmi nasproti vozečih avtomobilov. Domov smo prišli ob 22.30. Zadovoljni, polni vtisov, ki nas bodo spremljali še nekaj časa, gotovo pa do naslednjega moto potovanja. Hura, sezona se je šele začela. Srečno vožnjo vsem!!!

Tonček

Popravljeno . Popravil Toncek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni se mi dalo bit v sluzbi, spet.... Od doma - Dvor - Kocevje - Velike Lasce - Kurescek (kva to majo Beverly hills tam okol?) - Ig - Podpec - Rakitna - Cerknica - Planina - Postoja - postanek na ridah - Vrhnika - ac do odcepa za Litijo - Litija - Bogensperk - domu... Nabralo se je 325 soncnih km, srecal kar nekaj motoristov in videl prelepo urejene vasi, hise in se kaj od Iga proti Kurescku... 

Pogled iz vasi Golo

post-16982-0-91827800-1399399621_thumb.jpg

 

 

Nekje med Rakitno in Cerknico

post-16982-0-70527800-1399399511_thumb.jpg

 

 

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj se je zgodilo, da se matraš v bolnici?

En me je z japonskim vozilom nasadu odzadaj, pol sem pa padu.

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo pa pri meni skromnih 108km, Velenje, Lajše, Graška Gora, SG, Kotlje, Ravne na K. :D, Mežiča, Črna na K. :D, Sleme in back to Velenje :)

lep pozdrav iz ....... Ivarčkega jezera :)

 

post-43324-0-14334100-1399401069_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jest pomoje da prvič mal napiše v vtise :D uiiii

 

No ker sm edini dan v tednu fraj in ker sm po enem tednu lahko škorenj zbasal na nogo takoj na motor... 

In smo šli. Najprej do kolega v Žabarijo, potem pa Radeče-Šentjur-Ljubljana naprej pa sam do Postojne čez Rakitno.

Mal podebatiram z Lojzom, pol pa nazaj proti Kranju... No mal se je zataknilo vmes srečal en kup motoristov nobenga 

prepoznal ker je bil vmes en rez grd kwakasaki. No pol pa Pik in Kmet2 takoj obrnt pa nazaj na Omv debatirat.... 

Po dolgem času pa kaj drugega kot pa nazaj proti Kranju... lepih cca 410km

Kmet2 hvala za cocacolo :D In Kmet2,Pik, ČrnaStrela, Hyperjack hvala za družbo.. ostalih  z vami pa nevem :D 

 

 

Dobr sm se povabu na cocacolo :D:P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En me je z japonskim vozilom nasadu odzadaj, pol sem pa padu.

 

Torej si v bolnici, ker te je tvoj presežek tehnike vrgel iz sedla? Zanimivo, pa tako dobro poznaš ride. Kako se je lahko to tebi zgodilo?

Nauk zgodbe: ni BMW za vsakega! Kak bi rekli južna brača; nije žvaka za seljaka!

 

 

Drugač pa upam, da ni kaj hujšega. Porihtaj se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Odrinemo, tokrat v malo drugačni postavi, Kmet2 si zaželi Versysa  :grim  , ne boste verjeli, želel je občutiti vse to kar čuti Snecer in mislim, da mu je tudi uspelo, ker ga do Kalc nisem več sledil. Samo vem, da mi je prvo gumo zvozil do roba, ko pa mi je predajal motor nazaj je izgledal nekako tako....

 

p1010045.jpg

 

 

 

 

 

Po moje bo danes klical na dks.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!