Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Tud jaz ne!

 

P.S. al si pa mogoče pozabu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz ne!

 

P.S. al si pa mogoče pozabu :P

Raj naj bi kdo PUŠCO nastavu da mi bo lažje radar plačat.

 

P.S. naslednjič pridem z ročnim ublčem

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zbudim in na nebu šajba :kva1: vesel ko radio saj prvič letos zajaham krampa in gasa proti Kočevju kjer pozdravim medija...

10308833_1429785280614342_64393802995643

Bogi medo :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tedn pa kr praskamo kilometre skup pa ulaufavamo, d bo do petka jurja pokazal števc in gremo lohk na servis :kva2: in d pol lohk sprobam kok kj tile bavarski konji vlečejo. V ponedeljek prec po službi iz Domžal, čez Kranj (pametna kt sva sva zarinla v največjo gužvo in se cijazla čez cel mest), Lesce do Bleda (usuta cesta, drugač pa luštn)...moj na 2 kremšnite, jz sm pa sm limonado brez cukra dobila :grim , pol pa nazaj domov. Včer zjutri in dns pa v ranu zoru v službo...Domžale- Šentjakob-LJ (kr po AC, naprej pa po stari)-Grosuplje-Višnja Gora-Ivančna Gorica-Veliki Gaber-Trebnje. Zjutri je mal sveže zame, sm z gretjem ročk kr gre, d ne pridem k ledena kocka v službo....dns pa ne vem če ne bi šla po kaki "bližnjici" nazaj domov :ninja: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala k se nekdo dela norca z mene, k jaz to nisem napisu :angry:

.... samo še   "nara" dopiši, pa bo...

 

SAYONARA   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kaj srečal tistega sosedovega kozla? Faca je!

 

Očitno tudi on spremlja ta forum, ker mi je danes zopet poziral ... :OK:

 

img8654.jpg

 

img8655.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18.45 sem se še odločal med mopedom in kolesom...pa sem le bil malo prelen za bicikel, pa sem skočil v kombinezon in čez Kamnico proti Kungoti, Jurij in v Avstrijo, pote pa ena krožna vožnja po kičasto lepi Weinstraße ter nazaj domov po hitri cesti s Pesnice, da sem malo raztegnil krake moji hondici..cca 75km. Srečal eno radovedno lisico, s katero sva se par minut oglejevala, ene 3 passate sicer pa razen po MB in na hitri cesti tako rekoč ceste sam zase. That's the way aha aha :-)

post-38903-0-33285300-1400703690_thumb.jpg

post-38903-0-55002600-1400703719_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po šihtu je bilo sonce že kar malo premočno pa sem šel na kratek izlet. Nabiral več višinskih metrov in prahu po makadamu kot pa kilometrov po ravni cesti :)

Kranj - Škofja loka - Gorenja vas - Lučine - Lavrovec (odličen razgled in sončna ura vrh hriba) - Rovte - Logatec - Podpeč - Sv. Ana (tudi lep razgled) - Ig - Ljubljana - Kranj.

skupno 162 km

poraba 3.7 L / 100 km :smoke:

Jest pa Din sva jo pa  ucvrla: Kranj, konc šihta med čevapi, registrirat motor, pol pa Šk.Loka .Dolenja Vas, Most na soči, Idrija,Rakitna Žabarija,Krnaj, nimam pojma kolk km, kok L na km? briga me  važn da se pele :D

Popravljeno . Popravil gasperX
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj,čisto na hitro..Če zidarji lahko pišejo deževne ure,sem si sama pivošla napisat sončne užitke..8 urni šiht stisnem v 4 ure.Šibam domov,zamenjam cote obrišem  prah z bavarca (uf,me je bil vesel po dolgi abstinenci)..in ker smo primorci veseljaki in skoz v rožcah..sem ga mal po travnikih prešetala..

 

 

attachicon.gif017.JPG

post-34726-0-12317600-1400745597.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sam si res mogla prej kaj močnega skadit, ker nisi niti kolesarja pozdraula ko si ob 15.30 letela proti Vipavi :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam si res mogla prej kaj močnega skadit, ker nisi niti kolesarja pozdraula ko si ob 15.30 letela proti Vipavi :P

 

Pa res sem enga vidla,ko je gonu..Matr,Dami,tebe bo kap..Brez čelade v ornk soncu..Ti bodo ud šoka še lase začele pogajnat.. :)..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.. dons šel pozdravit mojga prjatla ... Ajdowski grof Atos ... :notworthy:

 

 

post-38837-0-90085100-1400795849_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem poizkusi, če lahko tudi s 3eMom pripeljem do Krekovš, 

 

 

 

..., kjer je treba zaviti levo, toda meni je števec pokazal, 2 x 15 km = 30 km = ker "nožni sistem" ni namenjen za ravnine  =  nazaj domov in opustiti upanje, da bom kdaj s 3eMom videl Krekovše ... :blush:

 

img8665.jpg

Robi!

Še eno baterijo v prtljažnik (polno seveda) ki jo menjaš,ko prvo izprazniš pa imaš domet še enkrat večji!  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dondule tudi jaz to vem že nekaj časa, toda težava, ki pa ni edina, je v tem, da baterija stane 1/3 cene kompletnega 3eMa, katerega "tržna cena" je okrog 900 € ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!