Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

O Ervin pol si bil ti tisti s puco, k ti je pomagala porivat ;). Sva z mojo lih na križišču stala oz. zavijala proti škofljci. Sam da se je uredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan je bil startat pred deseto,sm megla se ni dala...cakamo....ncmegla nr gre nikamor,gremo pa mi....mrzl k svina kljub temu d sva bla oblecena k medveda,megla taka da so se ptici pes hodil....na brezovci pa se je pokazal soncek :).. Pot mimo Postojne in po stari cesti do morja do Crnega Kala je bla prec lepsa,cez Socergo do Buzeta.ker se je ze mal mudilo na Grobnik,da ujameva dirke sva picila kar cez tunel Ucka (dobr te oskubejo za tistih par km) ,mimo Reke na Grobnik mal pozdravt,oddat kolace ;), navijat...dns je blo po moje pol slovenije dol :P.. . potem pa prek Ilirske,Knezaks in Postojne proti domu.Slik ni,ker se mi ni dal slikat,edini vtis,ki se mi je zdel dns omembe vredn je tale...ker lacn si ful drugacn :P....345 km na frisnih gumah :Dpost-16032-0-26423500-1413739467_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nič posebnega, smo se včeraj zmenili in jo mahnili do grobnika pogledat dirko.. jest sem bil prvič tam in ti povem, me je kr mikalo da bi enmu spizdu motor in se zapelju en krogec :D 2:50 bi se pa pelu :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenarjem ni najbolj ratala napoved, ampak vseeno se je blo treba zapeljat nekam višje, na 1500m visok Nassfeld. Povratek pa preko Italije v Bovec in naprej navzgor čez Predel.

Ob obveznem postanku in malici na Strmcu sva ugotovila, da tujcev skoraj ni več, izjema edino skupina Madžarov.

 

Morda se motim, ampak mi tako zgleda, kot Sella Nevea. Imam prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj ste pa v objektiv ujela tudi najin motorin....se pravi, končno ste poslikali en dober moped na vaši turi  :OK:

post-35672-0-43622300-1413743186_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj ste pa v objektiv ujela tudi najin motorin....se pravi, končno ste poslikali en dober moped na vaši turi  :OK:

 

To fotko sem naredil prav zate :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še slika predstavnikov vseh japonskih motociklov. Še lucky edition novega Kawasalija HP2 je bil parkiran lihkar na poti na ENICMO :D

 

 

Od leve proti desni. KAWASAKI, YAMAHA, HONDA in 2 x SUZUKI :D

attachicon.gifIMG_7155 (Large).JPG

 

Tist kawasaki mi bel na yamaho vleče,tako bl u lejtih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še slika predstavnikov vseh japonskih motociklov. Še lucky edition novega Kawasalija HP2 je bil parkiran lihkar na poti na ENICMO :D

 

 

Od leve proti desni. KAWASAKI, YAMAHA, HONDA in 2 x SUZUKI :D

attachicon.gifIMG_7155 (Large).JPG

 

Tist kawasaki mi bel na yamaho vleče,tako bl u lejtih :D

 

Jup  :grim . Nimaš kej. Nov kawasaki zgleda lih tak kot stara Yamaha :P  :bike:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se motiš ja :)

Slika tik pod vrhom Nassfelda

 

Aha, hvala! 

Sem parkrat prevozil Nassfeld v kombinbaciji z Plöckenpass-om, ampak mi ni bila znana stavba na sliki. Mi je na prvi pogled delovala kot hotel na prelazu ceste SP 76.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena lušna popoldanska, za po kosilu, se razume: Celje - Trojane - Domžale z Dučkatistom, pol naprej preko Rakitne (faking offroad 70km/h+ pa sam gaaas), preko Cerknice do Postojne, kafe in Radler... poj pa po temi nazaj do Celja po tastari (razen od Vrhnike do Trzina po AC, se razume)... GAAAS čez Trojansko, 2x pihal, 1x šel na kafe s kifeljčki, srečno prispel domov lihkar. KULJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!