Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

....na hitro še jaz vtisnem dnevno vožnjo.... oz popravek - repliko na Igorjevo objavo...in komentar Skalepreve in še nekoga.

 

Res je tisto Kawasaki...prvi z leve. Saj mu še zeleno perje gleda iz riti....  :lol1:

 

 

Reč kar češ,ma lejp pa je,se skrije tista rdijča yomaha  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ni bil v planu moto turizem , a bi bil greh , če bi motor počival v garaži , je blo potrebno naredit eno krejšo furco ,prov dost jih verjetno ne bo več letos.

 

 

 

 

 

                                               attachicon.gifmini.JPG

 

Sej s mu skor isto furo k jest, edin čez beljak sm šu k je mojo.... (only propre use of Mcdonalds  :grim )

Kero uro si pa bil tm okol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej s mu skor isto furo k jest, edin čez beljak sm šu k je mojo.... (only propre use of Mcdonalds  :grim )

Kero uro si pa bil tm okol?

Od doma sem šel okrog dvanajste ,sem se precej ustavljal tko da domov prišel okrog pete.

Škoda da se nisva srečala pa še iz istega kraja mislim pa da sva se že peljaja skup 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od doma sem šel okrog dvanajste ,sem se precej ustavljal tko da domov prišel okrog pete.

Škoda da se nisva srečala pa še iz istega kraja mislim pa da sva se že peljaja skup 

Midva sva šla prej. Peljala sva se pa kdaj skup sam če sva se kje mimgrede srečala, pol s pa verjetn mim padu k ses naveliču za mano cjazit.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

img0387.jpg

 

 

 

.)

 

 

Po moje si bo RobiRoberto počasi omislil motorno kolo, ko se bo naveličal pedala poganjat?

Ali pa vsaj tricikel...baterija ima omejen doseg, na motorni pogon bi šlo dlje? ;)

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva se z DanilomD dobila malo čez pol deveto na bencinski na Vrhniki (drugič bom mela mobi pri sebi ;) ). Od tam sva šibala čez Logatec 

Čakam na video od DaniloD, ...po možnosti takrat, ko se je vozil za spremljevalko :smoke:  (hec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam na video od DaniloD, ...po možnosti takrat, ko se je vozil za spremljevalko :smoke: (hec)

Tisto ima pa za osebno kolekcijo ;)

Popravljeno . Popravil ringo5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer prvic peljala v temi domov, stara cesta, dolga luc, skoz cvikala za srne.. nc lustn filing.. ja, vem, bo treba drugic hitrej vozt, da uidem temi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva se z DanilomD dobila malo čez pol deveto na bencinski na Vrhniki (drugič bom mela mobi pri sebi ;) ). ...................................

 

.......................

Od tam pa vsak v svojo smer – Danilo čez Vršič in Gorenjsko do doma, jaz pa čez Kobarid, Novo Gorico, Štanjel in Postojno (od tam šverc po AC ker je bila že tema) do doma. Fajn družba, fajn tempo  :OK:

 

Doma je števec pokazal 524 km. Lušno je blo se spet potepat po Italiji po dolgem času! :D

 

Keiko noče prznat, da rada kdaj malo potegne .... spanec seveda :P ..... drgačse sem jo pa mal presenetu, k sm bil mal zgodnji, po prej rečeni uri :)

Res da sem šel čez Vršič, veš pa ne, da sem na Jesenicah šu na Petrol tankat za celih 2,30eur kovancev, zihr je zihr :D, da sem pršu do omv- ja v Radovlci :D.

Drugače pa prispel domov ob 20:10, ampak morem rečt, da mi sploh ni bil se blem nekej po temi vozt, čist kulj mi je blo :). Namatoristu pa sem celih 660km ..... skratka čudovito preživet dan, lepo vreme, lepa tura ..... no za traso in tempo je skrbela Keiko, na kar nimam nubenih pripomb, lepa trasa in pravi tempo ..... nenazadnje pa mel ceu dan dobro družbo ;).

 

vandrovec ...... filmček bo čez kak dan, ampak sevede cenzuriran :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekej starga dolga :grim

 

toti posnetek mau trese, pa ne zarad kamere, pač pa zarad tega, ker sem mel na kolenu en ne lih fiksn nosilec :D

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa še moja nedeljska turca  :D je bilo treba izkoristit lepo popoldne pa sem mojga bemfla mal po beli krajini zapeljal  :D

post-46888-0-34669800-1413831460_thumb.jpg

 

Popravljeno . Popravil deyo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko:

V Kozini sva zavila levo (na bolj milo in manj mrzlo / megleno varianto do meje), pred mejo kot ponavadi še tankat, potem pa do meje, kjer sva spoznala enega simpatičnega motosvetovca :D (lepo, da smo se spoznali - ne vem, če smem povedat kdo je bil? :D )

 

Seveda smeš povedat... sej žena ve kje sem bil...  .)

ja res lepo da smo se spoznali (drugic planiraj extra 5 min, dam za  :kava: )

tebe sem uočil ker se te spozna z lahkoto... je pa bilo fuuul Slo motorjev čez cel dan...  :bike:  :bike:  :quad:  :scut:  :bike:  :quad:  :scut:  :bike:  :bike:  :quad:  :scut:

 

jaz sem upal da bom prišel na vrsto v ponedeljek sam je reklo vreme NE.... več sreče prihodnjič .... 

Popravljeno . Popravil Neno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje si bo RobiRoberto počasi omislil motorno kolo, ko se bo naveličal pedala poganjat?

Ali pa vsaj tricikel...baterija ima omejen doseg, na motorni pogon bi šlo dlje? ;)

 

Roberto bi se že danes, po že kar dolgem času, zopet odpeljav v Colfosco v Dolomite v "Garni Routlingen" (?), na self service zajtrk, če bi še vedno imel izpit za A ali B kategorijo, katerega pa zaradi poškodbe "notranjosti glave" in s tem povezanih "netočnih prenosov ukazov" med glavo, rokami in nogami ne bom imel nikoli več ... :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto bi se že danes, po že kar dolgem času, zopet odpeljav v Colfosco v Dolomite v "Garni Routlingen" (?), na self service zajtrk, če bi še vedno imel izpit za A ali B kategorijo, katerega pa zaradi poškodbe "notranjosti glave" in s tem povezanih "netočnih prenosov ukazov" med glavo, rokami in nogami ne bom imel nikoli več ... :blush:

...ker vidim po tvojih postih, da si vztrajen, iznajdljiv...računam, da si boš še kako spomagal. Počasi se daleč pride, ne vem, kaj vse primernega se danes lahko dobi ampak pri sodobni tehniki bo skoraj vse mogoče...kmalu bodo avti vozili brez voznika, za kakšnega Flexerja ali nekaj kar gre 25km/h menda ne rabiš izpita?

Sicer pa že sedaj, saj niso pomembni kilometri...vidim, da opaziš na kratki razdalji več zanimivosti, kot tisti, ki naredijo par sto km naenkrat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!