Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

:grrr

 

 

Kaj da ne - jaz priznam da raje dlje spim kot zgodaj vstajam! :D Haha samo da si se znašel ;)

 

 

.................................................................................................................................................................................................................................................

 

 

 

Včeraj pa po sto letih spet fura z Bizixxom - sva se le uspela zmenit :friend2:

 

Dobila sva se točno ob 8h (no - vsaj po moji uri na Kwaku :P ) z bencinske na Vrhniki sva štartala ene 10 čez osmo (sem pred štartom šibala še po sendvič), prepariranje z meglo in mrazom čez Ride in vse do Postojne :surrender:  tam en kos sončka, pa spet malo megle mimo mojih, tja do Senožeč se je že spet zjasnilo in ni blo več treba brisat vizirja :D V Kozini sva zavila levo (na bolj milo in manj mrzlo / megleno varianto do meje), pred mejo kot ponavadi še tankat, potem pa do meje, kjer sva spoznala enega simpatičnega motosvetovca :D (lepo, da smo se spoznali - ne vem, če smem povedat kdo je bil? :D ), od tam pa mimo Reke, kjer je bilo na vsaki tabli več stopinj in zato bolj prijetno za vozit  :OK:  Po AC sva se tokrat peljala malo dlje – mimo Bakarca, potem pa ven in lepo do Senja. Na poti do tja sva ujela enega Hrvata, s katerim sem se lepo vozila do Senja že prejšnji vikend.  V Senju je spet zavil na pomol, midva z Bizixxom pa se na hitro »zmeniva« da šibava kar naprej – če je bilo pa takooo lušno se vozit :kva1:

 

Prazna cesta in užitek v ovinkih vse do Karlobaga, kjer sva naredila prvo pavzo. Seveda – malica na pomolu :D Debate, vmes pitanje vrabčkov s kruhom (od sendviča) – slaba ideja – kmalu sem mela celo bando golobov okrog sebe, ki se niso in niso dali odgnat :grrr  Ko je zmanjkalo sendviča, je zmanjkalo tudi aviacije :P

 

Polnjenje baterij, uživanje v dobri družbi, morskem zraku in čudovitem ambientu …

 

attachicon.gifDSCN3083.JPG   attachicon.gifDSCN3085.JPG

 

attachicon.gifDSCN3086.JPG   attachicon.gifDSCN3088.JPG

 

attachicon.gifDSCN3093.JPG   attachicon.gifDSCN3096.JPG

 

 

Ko sva se vrnila k motorjem smo se vidli in predstavli s Skalopravo  - lepo, da smo se spoznali! :OK:

 

attachicon.gifDSCN3097.JPG   attachicon.gifDSCN3103.JPG

 

 

Seveda sva bila oba za to, da nadaljujeva še naprej na jug – do Paklenice – najprej tankat (spet isti simpatični prodajalec :D )  in potem nazaj do istega lokala, v katerem sva bila zadnjič s Cedevito. Sem si zaželela tistih odličnih palačink, ma se potem pustila prepričat da probam tiramisu …

 

attachicon.gifDSCN3104.JPG

 

 

Malo debate z natakarjem (povedal, da so verjetno odprti zadnji vikend), uničenje  tiramisuja in kafetka – kot vse lepo je tudi to prehitro minilo, je bil počasi že čas da se vrneva nazaj. Pred tem sem skočila še k obali na fotosešn …

 

attachicon.gifDSCN3108.JPG   attachicon.gifDSCN3110.JPG

 

 

Od tam pa še večji užitek nazaj grede – mmm kaj je pasalo šibat čez ovinke!!! :yea1:  Do Karlobaga, kjer je šel tankat Bizixxx.

 

Tam sva srečala Nikii z njenim dragim če se ne motim?

 

Potem spet akcija in užitek vse do Senja, kjer sva se ustavla na še enem kafetku. Vmes sta mimo pripeljala Mia in Jami in se ustavla na pomolu – smo si pomahali ko sva šla od tam.

 

Nazaj grede sva šibala čez Bakar, pa spet mimo Reke in čez Ilirsko Bistrico in Pivko do Postojne, kjer sem šla spet tankat in potem menjat vizir. Medtem me je prestraši Živnorc, ki naju je prišel pozdravit skupaj s Suzikijem. Baje sva jih spregledala v Karlobagu (ma ne jaz, ne Bizixxx nisva vidla nobenega znanega, tako da ne vem, kje so se skrivali :P ).

 

Od tam potem čez Ride domov. Na Vrhniki še zadnja kratka pavza in vsak na svoje konec domov. Lušno je blo, nabralo se je slabih 600 km (595,1 km). Res lepo izkoriščen vikend in verjetno zadnji letošnji potep tako daleč na jug po Jadranki.

 

 

Ja, res je :)

Popravljeno . Popravil Nikii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je posnetek tiste dolince po kateri se pripelješ do kase oz. začetka Goldeck panoramasstraße, snemano pač v kontra smeri :)

 

http://youtu.be/ZMVr8j9EBeU

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je posnetek tiste dolince po kateri se pripelješ do kase oz. začetka Goldeck panoramasstraße, snemano pač v kontra smeri :)

 

http://youtu.be/ZMVr8j9EBeU

 

:OK:

Kdaj, Danilo, pa si bil gor? Jaz sem bil tam (v Zlanu)

                                                             post-13666-0-15473400-1413967052_thumb.jpg

                                                                                                                  v nedeljo okrog 3h popoldne. Sem pa nadaljeval proti

                                                                                                        post-13666-0-19292100-1413967152_thumb.jpg - Zieblu...Spitallu.....torej ravno nasprotno od tvoje poti (ti si najbrž nadaljeval proti Beljaku?).

Tam pri  5'27'' sta se poti križali. Jaz sem prišel v Zlan od južnega konca Weisenseeja...

 

 

 

:yea1:

Popravljeno . Popravil kaca1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... naslednjič upam da na kofetu)

 

:OK:  fura in kafe - bo najboljše :)

 

 

ja res lepo da smo se spoznali (drugic planiraj extra 5 min, dam za  :kava: )

 

 

jaz sem upal da bom prišel na vrsto v ponedeljek sam je reklo vreme NE.... več sreče prihodnjič .... 

OK - sami kafetki - super! :D

 

Upam, da ti bo vreme (in prosti čas) ta vikend kaj bolj naklonjeno!

 

 

... se je Roberto takoj po kosilu "spremenil v Sherlock Holmesa ... :OK:

 

Robi - spet  :worship:  super si s temi tvojimi kolesarskimi podvigi! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da Snecer vidi kje se spet bmflar vozi jaojao  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da Snecer vidi kje se spet bmflar vozi jaojao  :P

 

Z bemflom?

 

Mene bolj skrbi kakšnega psa ima uporabnik in to spuščenega. Ne vem kaj folku dogaja, da si takšne zveri nabavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj skrbi kakšnega psa ima uporabnik in to spuščenega. Ne vem kaj folku dogaja, da si takšne zveri nabavi?

 

Sicer smo že povsem offtopic.....

Važno je, kak je lastnik, takšen je potem tudi pes. Kot ga natereniraš, tak je (bolj ali manj).

Sem imel dobermana, ogromno mrcino, pa je bil bolj prijazen in crkljiv kot marsikateri drug cucek.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj utrinkov iz sobotnega potepanja po deželi testenin, lamborđinijev, ferarijev......   :grim

 

http://youtu.be/ZfYpBw8X8SU

 

 

http://youtu.be/NKVHJlXScOU

 

 

http://youtu.be/maG9P3me5dQ

 

 

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psa sem posvojil pri njegovih devetih letih, da ni šel na iglo. Zdaj pri nas uživa življenje, ki ga prej žal ni mogel. Kaj si ti naredil koristnega v svojem bednem življenju?

 

Pač vprašam, kdo z "nabito puško" hodi po svetu... ko bo pa popadel pa "naš kužek pa ja ne..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!