Skoči na vsebino

Plastike- cenejša varjanta?


phoebus

Priporočene objave

Tako lepa vožnja je bila, pa se je končala na boku :)

 

Brzine ni bilo (več) nič kaj dosti, vseeno imam pa razbit del "nosu" in notranjo črno plastiko na TDM 900.

 

Črno bi se dalo najbrž pokrpati (in mi je vseeno če se na armaturi vidi zvar). Kaj pa nos, obstaja kaka alternativna varianta, ali je edina varianta naročilo na delta team? :-$

 

Prilagam sliki. Lise /umazanija na bočni plastiki so samo od cunje ker sem brisal da vidim kako je s praskami..

post-16694-0-31730000-1389463038_thumb.jpg

post-16694-0-32694900-1389463046_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil phoebus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poišči na ebayu rabljene dele in maš poceni popravljeno če boš mel srečo je mogoče kak kos že enake barve in se rešiš barvanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokrpaj sam, imas dosti casa za igrackanje, zima je pred vrati in ce se ti slucajno se kdaj na mestu prekucne, bos imel izkusnje s popravilom in mirne zivce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim se pa to flika? Pride "kot novo" (na pogled), če je narejeno OK? Najbrž je bolj težko okoli vetrobrana, kjer je nakrhano...

Najbrž je treba potem komplet tudi bočne barvati, da se ujame enak odtenek? A obstaja kak mojster, ki se ukvarja s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zgleda tako nedolžno bo potrebno kar malo v žep poseč.Zato jaz po 1-vem Novembru in tja do Aprila nevozim motorja, če me že potegne naredim rundo s skuterjem in še z njim sem lani marca na rondoju (senčna stren) zapeljal samo malo po notranjem pasu kateri je bil malo od ivja in že sem se peljal poriti ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tako hudo spet ni, da bi na prvem rondoju letel ven... je bilo treba nekaj zim, megla in moja napaka... :$

.. je pa cena res (kot vidim na netu za nove) malo bolana.

bom najbrž kar iskal srečo na ebay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za barvanje ti lahko posodim kontakt iz Mengeša. 

Na youtubu najdes posnetke kako se tole povari in kako se ojača s poliestrom ali epoxijem.

Za zacetek snami plastiko dol ;)

Ce si kaj mojstrovalca, bos tole zrihtal u nulo, pa se naucil se bos nekaj novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!