Skoči na vsebino

Začetki motocrossa


stas.stampar@gmail.com

Priporočene objave

Pozdravljeni.

mene zanima vse o zacetkih motokrosa...kako prides v to pa kaksne osnovne podatke(kako se mores obnasat na progi in podobno..

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem.

Sem ga že vprašal ampak mi finance ne grejo skozi..

zato me zanima kak lahko sam prides v kaj takega.pa kakšna pravila mors upostevat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če finance ne gredo skozi ne moreš vozit, sicer pa prebereš pravilnik AMZS za motokros, kjer piše vse o tem, kako se je treba obnašat, narediš licenco in lahko štartaš na dirki. Verjetno se pa da dirkat tudi na kakšnih tekmah nižjega ranga, kjer licence  ne rabiš.

Ampak najprej rabiš denar brez tega ni nič. Upam da nisi še eden od tistih naivnežev, ki misli, da je glavno da se pride noter, potem se pa začne služit s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jaz vem da neje kar z tem zacnes sluzit... mislim finance mi ne grejo skozi da bi si placeval trenera... jaz bi se tak po progah vozo pa so sem mislo prvo tak nekaj casa sam  trenirat pol pa mogoce na kakšno dirko... pac zanima me ce lahko tud tak prides v igro brez trenera, jaz bi pac iskusenejse spraseval pa pol komaj ko se bom znal na progi pelat te komaj dirke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina jih pride noter brez trenerja. Da začneš kjerkoli dirkati, je potrebno imeti voljo, ne trenerja. V tvojem primeru, če imaš motor, bi jaz najprej poiskal, kje se da vozit, oz kje je steza, kjer se lahko voziš, brez da te kdo preganja. Na bolje urejenih stezah, je za uporabo potrebno plačati kako pristojbino, oz vstopnino za stezo. Na takih stezah sigurno obstaja kak skrbnik, ki skrbi za red, ureja stezo in pobira vstopnino. Če ni kje napisano, lahko kar njega povprašaš o osnovah obnašanja na stezi, plačaš uporabnin steze in se greš vozit.

Pa si not.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povprecno 1 h aktivne voznje vsak dan, po kaki cross stezi

In nasljednje leto bos videl kako kaj naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore...saj tudi sam sem mislo not prit brez trenerja..sicer pa ja poznam progo v mačkovcih in čez vikend bi se lahko tja vozil in treniral ker vsak dan ne morem..imam pa strica ki ima kombi in samo on me lahko vozi in saj zato lahko samo cez vikendi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si mislil da je to še en mulc iz osnovne šole. Prvo boš moral minimoto zamenjat za vsaj 65 kubičnega krossa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si mislil da je to še en mulc iz osnovne šole. Prvo boš moral minimoto zamenjat za vsaj 65 kubičnega krossa :)

Hm... ti si najbrž že zamenjal (minimoto za 65 kubičnega krosa) sklepam, imaš tudi že kak odmeven športni rezultat za pokazat ... tudi to sklepam, (ker si dal tako moder komentar) ali pa se o tem morda celo motim :hmm:

Ko sem bil jaz mulc v osnovni šoli, sem imel podobna vprašanja, a 65 kubičnih krosov takrat še ni bilo. Vseeno je kasneje  motociklizem zaznamoval moje življenje in iz tega je nekaj nastalo ... in nastaja še danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. Jaz imam 80ccm krosarja tomos mc 80 senior in sicer se vozim po brezpotjih..pa tak sem mislo na zacetku z totim parkrat na progo it.Pa zaj sem si cilj zastavo bom šparal pa takoj ko nebo več snega v mačkovce. Pac bom probo bi 11.5 na prvi dirki v amaterskem prvenstvu AMZS.DRUGACE PA SEM MINI MOTO VOZIL JAZ PRI 5 LETIH pri babici . SICER Pred dvema letoma sem si tomosa nabavo. Zaj pa me še zanima kateri motor si je boljse nabavit kawasaki kx85 al ktm sxs85??

Popravljeno . Popravil stas.stampar@gmail.com
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitvino kawasaki.

Ja saj sem si mislil ker so japonci najzanejslivejsi.... Zaj pa me zanima keri letnik lahko konkurira amatersko prvenstvo npr. od 2009 dalje al pac keri letnik ni prestari da lahko konkurira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!