Skoči na vsebino

Bralci TV dnevnikov


mopedfan

Priporočene objave

Ja, seveda... na resice, pa kratko, dosti boljše... ampak - Tamara je mela edina jajca (kakor se to čudno sliši :oops: ) , da si je v naši OZKI Sloveniji upala reči NA SNIDENJE.... kar je dosti bolj logično kot SVIDENJE :shock: :shock: :shock:

Luštkana je..... pomarančka..... ker ma srce :B-fly:

p.s.

V nasprotju z njeno predhodnico Natašo, ki... (a se jo sploh še kdo spomni :?: :?: :?: :!: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na POP TV-ju so me rešili dileme, ali gledati dnevnik ali 24ur.

Ko so napovedali enourno oddajo sem si mel roke. Zdaj pa.... :( Prispevke so raztegnili v nedogled, teme se ponavljajo, sredi oddaje je cel venček reklam, v končni fazi pa ne podajo nobene bistvene informacije več kot prej...........no, morda to, kateri pralni prašek kupit. Ne hvala. Tega mi res ni treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nataša Pirc. No meni se je zdela ona vsaj bolj inteligentna. Nimam prav nič proti Tamari a me ne prepriča. Je pa boljša od Darje Zgonc, ki še kar neprej gleda na nas izpod čela in se dela tako pametno. Se mi zdi totalno zategnjena.

Sicer pa rajši gledam TV DNEVNIK (SLO1). Pa ne zaradi bralcev. Tam so šele obupni oz. njihovi stilisti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nataša Pirc. No meni se je zdela ona vsaj bolj inteligentna. Nimam prav nič proti Tamari a me ne prepriča. Je pa boljša od Darje Zgonc, ki še kar neprej gleda na nas izpod čela in se dela tako pametno. Se mi zdi totalno zategnjena.

Sicer pa rajši gledam TV DNEVNIK (SLO1). Pa ne zaradi bralcev. Tam so šele obupni oz. njihovi stilisti...

<

Ne bit tooook tečen. :roll: :D

Ma ne mormo mi, navadni zemljani, ocenjevat tistih, ki so naTELEVIZIJI :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah najbolj da zvecer med 24ur naredijo za 10 min reklam, pa bojo vsi veseli...ampak ne vem kdo bo pol se gledov, jest tko nisem TV-ja prizgal ze vec kot mesec, mi internet zadostuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zamisel dnevnika od 19h do 20h se jim bo sesula poleti, ko bodo novice brali sami sebi, če ne bodo začetka zadeve premaklnili na 20. uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se jim bo usula ze prej, ker jih bo pokopala financna plat... :? :wink: Celourni dnevnik pa kar precej stane... :roll: ... no ja sicer pa ekskluzivnih posnetkov iz sveta itak nimajo, novinarjev po Sloveniji pa tudi ne. Ah, se bodo pa bolj Lj. drzali in trikrat ali celo stirikrat porocali o eni in isti ze davno premleti stvari :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne mormo mi, navadni zemljani, ocenjevat tistih, ki so naTELEVIZIJI :lol: :wink:

Ja no, lepo prosim :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na POP TV-ju so me rešili dileme, ali gledati dnevnik ali 24ur.

Ce smo ravno pri tem, potem je treba povedat, da dnevnika ne ponavljajo (imajo odmeve ob 22h) tako kot 24ur 8) kar pa meni bolj ustreza, ker ponavadi zamudim vse 3 oddaje ob rednem casu. :?

Tako, da jaz tudi nimam dileme kaj ponavadi gledat k je itaq samo 24ur po pol noci :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24ur na POP-u! :?

Pa kaj, če Tamara zgleda kot pomaranča, sam da je vsebina odlična! :shock: :evil: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če le uspe: najprej 24 ur, pol pa Odmevi. Ko se pa RES DOGAJA, smo pa tako ali tako večinoma na CNN ali kakšnem drugem satelitu.

Kar se pa spikerjev tiče: niso ravno neke špice :? ; SO PA NAŠI :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če le uspe: najprej 24 ur, pol pa Odmevi. Ko se pa RES DOGAJA, smo pa tako ali tako večinoma na CNN ali kakšnem drugem satelitu.

Kar se pa spikerjev tiče: niso ravno neke špice :? ; SO PA NAŠI :wink: :D

:shock: :shock: :shock:

Dragi, a toooooook velik poročil gledaš?

Nism vedla :? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim POP TV so raztegnili dnevnik v nedogled. Povedo pa nic novega in pol so vmes se reklame. FUJ.

Samo poglejte, kaksno afero delajo iz tistih sveck za v ... Vsak dan nakladajo o tistih sveckah, ki so bile vnapacnem ovitku. Hallo pa kaj men briga, ce bi si ena stara dala v ... napacno svecko.

Mene bolj skrbi to, da je Kamenik na prostosti, da so sodbo Makoterjevi razveljavili zaradi nesposobnih sodnikov... To je za mene afera, ne pa ene svecke...

Ko pa je sport, pa samo o fuzbalu govorijo. Kako so fuzbalerji na pripravah, kako so jedli, kdo ima poskodbo... Prispevki o relliyu Monte Carlo so pa dolgi celo 12 sekund.

BRUHANJE!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim POP TV so raztegnili dnevnik v nedogled. Povedo pa nic novega in pol so vmes se reklame. FUJ.

Samo poglejte, kaksno afero delajo iz tistih sveck za v ... Vsak dan nakladajo o tistih sveckah, ki so bile vnapacnem ovitku. Hallo pa kaj men briga, ce bi si ena stara dala v ... napacno svecko.

Mene bolj skrbi to, da je Kamenik na prostosti, da so sodbo Makoterjevi razveljavili zaradi nesposobnih sodnikov... To je za mene afera, ne pa ene svecke...

Ko pa je sport, pa samo o fuzbalu govorijo. Kako so fuzbalerji na pripravah, kako so jedli, kdo ima poskodbo... Prispevki o relliyu Monte Carlo so pa dolgi celo 12 sekund.

BRUHANJE!

Tadej

Točno to! POP je u kurcu! Eno uro dolg dnevnik... ma ja. Pa z reklamam vmes. Informacije morajo biti posredovane kratko in jedrnato. Teme, ki RES zaslužijo več pozornosti pa naj se obravnavajo v omizjih itd itd...Ne pa klobasat o nekih svečkah in podobnih glupostih... Sej se jim bo pokazalo sčasoma, da so ustrelil mimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa POP-in ste pozabili. Zakon! Vsak dan sveži trači iz sveta slavnih. :lol: :? Kako dolgo še? Takle dnevnik res ne more preživet. Pa tisto prisiljeno pogovarjanje med voditelji... BRUH :shock: :? Prav zares beda od bede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram objavo, ki sem jo napisala že v temi o Iraku:

Moj sodelavec Erik se odpravlja v Irak s karavano 'Živi ščit'.

"Karavana, ki jo sestavljajo aktivisti, mirovniki in angažirani novinarji, pride v Ljubljano 31. januarja in še isti dan nadaljuje pot naprej proti Iraku. Erik gre tako zganjat aktivizem in novinarska posla, da ne bomo imeli zgolj priloznosti poslusat, kako se za POP TV javlja Valentin Areh iz prve frontne linije, v resnici pa pije kavo po ljubljanskih kaficih. "

:lol: :lol: :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda je Tanko ko je delal še na nacionalki hodli v službo pijan in so ga 5 min.pred poročili pokozlanga še k sebi spravlali! (Naj mi ne zameri kdo ki ima boljše info. od mene :oops: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda je Tanko ko je delal še na nacionalki hodli v službo pijan in so ga 5 min.pred poročili pokozlanga še k sebi spravlali! (Naj mi ne zameri kdo ki ima boljše info. od mene :oops: )

Hi, hi, očitno potem nisem samo jaz tega slišal. Pa ne samo za njega. No sodeč po zasedenosti bifejev nasproti RTVja (Bangladesh, Žito, Turist) bi znalo kar držati. Glede na stalno pribitost nekaterih mojih sodelavcev (k sreči ne iz moje pisarne), ki so njihovi pijanski sotrpini, pa bi znalo biti celo zelo verjetno! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: Sicer je pa to dobro za konzervacijo. Glista v špiritu, pa prekajena basa kar dolgo zdržita. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda je Tanko ko je delal še na nacionalki hodli v službo pijan in so ga 5 min.pred poročili pokozlanga še k sebi spravlali! (Naj mi ne zameri kdo ki ima boljše info. od mene :oops: )

Skoda , da tega niso predvajali :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim POP TV so raztegnili dnevnik v nedogled. Povedo pa nic novega in pol so vmes se reklame. FUJ.

Samo poglejte, kaksno afero delajo iz tistih sveck za v ... Vsak dan nakladajo o tistih sveckah, ki so bile vnapacnem ovitku. Hallo pa kaj men briga, ce bi si ena stara dala v ... napacno svecko.

Mene bolj skrbi to, da je Kamenik na prostosti, da so sodbo Makoterjevi razveljavili zaradi nesposobnih sodnikov... To je za mene afera, ne pa ene svecke...

Ko pa je sport, pa samo o fuzbalu govorijo. Kako so fuzbalerji na pripravah, kako so jedli, kdo ima poskodbo... Prispevki o relliyu Monte Carlo so pa dolgi celo 12 sekund.

BRUHANJE!

Tadej

Točno to! POP je u kurcu! Eno uro dolg dnevnik... ma ja. Pa z reklamam vmes. Informacije morajo biti posredovane kratko in jedrnato. Teme, ki RES zaslužijo več pozornosti pa naj se obravnavajo v omizjih itd itd...Ne pa klobasat o nekih svečkah in podobnih glupostih... Sej se jim bo pokazalo sčasoma, da so ustrelil mimo!

končno še nekdo, ki misli tako kot jaz, ko sem prvič videl 5 min reklam vmes me je skoraj kap :shock: :? . to niso več poročila ampak sranje!!!!!

no sicer pa je 24-ur tako ali tako smo vizualna različica slovenskih novic, sami kvazi "škandali" pa nič uporabnega. iščejo senzacije tam kjer jih ni (svečke :lol: ), o tistem kar je res problematičnega (kriminal, politični škandali,....) pa niti (kritične) besede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!