Skoči na vsebino

Pogreb kot se šika


Priporočene objave

Tudi meni je malo... ameriško vse skupaj. Če prav razumem, so gospoda balzamirali prej.... že to je avšarija na kubik. Ampak, to je Amerika. Res je, pri nas bi že prvo noč bil ukraden. Harley in pokali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so bojevnike pokopavali z njihovimi konji in orožjem.
Ostalim so dajali denar za brodarja.

V evropskem prostoru zaznavamo začetek udomačitve psa ravno preko pokopa človeka skupaj z njegovimi psi.

Amerika je še vedno pretežno verna in verjame v posmrtno življenje, ki ga vsak verujoči želi nadaljevati v njemu najljubšem stilu.

Pogrebne storitve se plača. Torej ni nihče nič prikrajšan.

 

Čemu bi torej to bilo bolno? Ker ni po našem lastnem okusu? Kakšen argument je to?!

 

Jaz ravim le, da je dec očitno imel jajca, da se je tako odločil.

Še sam se moram počasi domisliti nečesa, da bodo vaške opravljivke imele kaj čvekati. Pepel v šrortarco, pa u luft? Malo premalo pompozno ....

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas že, če te v morje stresejo je vse narobe glede sosedou pa sorodnikou, češ kam bomo pa sveče zdej nosil, pa kje se bomo dobival pa opravljal za 1 novembra :SS smo,smo zadrti k sam hudič....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene dejte upepelit, pepel u auspuh nasipat, zvečer pa gas u iber obrate, da me do zvezd fukne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pogreb,sam motor mi ni všeč ker je na notranje izgorevanje,vrjetno ni pomislu da bo potreboval kisik ,da se bo kam odpeljal,bolje bi bil električni scooter :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima koliko bi pri nas to podražilo letni prispevek za grob :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi vrjetn hotu Afriko Twin sabo vzet al se motim :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi vrjetn hotu Afriko Twin sabo vzet al se motim :kva1:

 

Po moje se motiš! Kuk ga jst poznam, bi raje vzel zwei zilinder drei takt... :yes:   :kva2:   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že od nekdaj me znima, kako bo izgledal moj pogreb?  :slap: Če bi tako, kot tihle "zvezdnikov", bi se dal pa kar umreti...  Ampak pod pogojem, da bi šel lahko sam za pogrebom - ker me firbec, kako bi eni "zganjali foušijo!"  :O  :P  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole bi se dal pa še jst takoj pokopat. :O :grim  .... pod pogojem, da bi mi dali matacik'l s sabo v nebesa!!

V nebesa? Koga qrca boš pa tam delal? Se po travci fjakal, anglčke pregajnal, pa škodo zganjal?

A ne veš kakšne fajn jebine mamo u peklu. Pa med kotli kolenčkat, pa ves čas topla podlaga, kurbe povsod pa še marsikaj.

Dej drugič mal mislt, predn zlati ribci željo poveš, da ne boš na koncu en usran bide!!!

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že od nekdaj me znima, kako bo izgledal moj pogreb?  :slap: Če bi tako, kot tihle "zvezdnikov", bi se dal pa kar umreti...  Ampak pod pogojem, da bi šel lahko sam za pogrebom - ker me firbec, kako bi eni "zganjali foušijo!"  :O  :P  :grim

Domišljija pa dela na tanajvečjih obratih, kajne.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nebesa..? Enkrat sem gledal eno staro Sveto pismo, od prababice, s slikami. Je bila na eni strani slika Nebes. Ženske kleče molijo, moški v ponošenih oblekah nekaj žejejo na polju... Na drugi strani pa slika Pekla. Za gostilniško mizo, polno pijače in mesa, so možje igrali karte. Vino so jim nalivale dekline z razpetimi bluzami, zadaj so kurjači kurili, da jih ni zeblo... Kaj pa vem.... no, jaz sem se že odločil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nebesa..? Enkrat sem gledal eno staro Sveto pismo, od prababice, s slikami. Je bila na eni strani slika Nebes. Ženske kleče molijo, moški v ponošenih oblekah nekaj žejejo na polju... Na drugi strani pa slika Pekla. Za gostilniško mizo, polno pijače in mesa, so možje igrali karte. Vino so jim nalivale dekline z razpetimi bluzami, zadaj so kurjači kurili, da jih ni zeblo... Kaj pa vem.... no, jaz sem se že odločil.

Zavajajoča reklama, da nau gužve v nebesih pri šanku....da so kelnerce z velikimi joški pa ni potrebe , da omenjam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so letos že dvakrat hotli v nebesa poslat ,pa sem se rešu za mišjo dlako :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34, ne bo držalo -gor imajo obsedno stanje že 2015 let... še vedno niso našli tistega 'svetega duha', ki je imel nekaj z Marijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34, ne bo držalo -gor imajo obsedno stanje že 2015 let... še vedno niso našli tistega 'svetega duha', ki je imel nekaj z Marijo..

To maš prav, sam mene boli đoka, dokler so kelnarce gor take:

 

 

244798294_1228893.gif

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in sobarice take:

 

sexy-angel-and-devil-retro-tin-plate-pai

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!