Skoči na vsebino

Odblokiranje motorja


iMiha

Priporočene objave

Pozdravljeni !

 

Ker nisem našel vseh odgovorov, ki me zanimajo, jih bom postavil tukaj :huh:

 

Imam zablokirano motorno kolo Yamaho R6, na 25kw. Prvo leto sem se vozil še z blokadami, lani že brez, ampak bi rad vse skupaj naredil legalno, torej tudi v prometni.

 

Kaj vse moram narediti? glede nato da nimam blokad not, je dovolj če grem v neko moto delavnico pa mi dajo neko potrdilo, da so odstranili blokade?

pozna kdo kje v MB bi se to dalo urediti, ker nočem plačevati 50€, da mi dajo ven blokade, če jih lahko jaz v pol ure in to zastonj.

 

Potem grem s tem potrdilom na homologacijo, (RTI v mojem primeru) pa mi tam izbrišejo homologacijo v kartončku, ali grem naravnost na tehničnega,

kjer dobim novo prometno in seveda nov tehnični pregled? Nato še zavarovanje in to je to?

 

 

Zanima me še cenovno kaj vse naj računam, .. :glare:

 

Letna dajatev 600ccm:        29€
Tehnični pregled:                17.64€
Podaljšanje registracije:     12,57€

Nova prometna:                 18,14€

 

Ve kdo koliko bi še bilo zavarovanje? kličem po zavarovalnicah pa pravijo da moram tja proti, prek telefona nočejo nič informativnega izračuna narediti :BUA:

Sedaj sem imel letno premijo 79€, enkratno plačilo s kartico, bonus (-45%, čez mesec dni bom imel bonus že -50%), ter nevračilo premije. Je pa pri Mariborski Zav.

 

Hvala za odgovore, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroške registracije že imam, glede zavarovanja pa žal ta amzs stran ni niti približno natančna... zanima pa me predvsem glede odblokiranje, res ni še nihče delal tega? :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroške registracije že imam, glede zavarovanja pa žal ta amzs stran ni niti približno natančna... zanima pa me predvsem glede odblokiranje, res ni še nihče delal tega? :mellow:

Rabiš orginal potrdilo da je bila blokada odstranjena(Če najdeš koga ki ti bo napisal, drugače pa mu plačaš 1-2 uri dela), Greš na homologacijo(priporočam Krko so cenejši) priložiš potrdilo in plačaš enako kot, da bi homologiral blokado/predelavo.(cca 30€ plus novo printanje homologacije) Z novo pridobljeno homologacijo greš registrirat vozilo(Nova prometna).

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!