Skoči na vsebino

10. Slovenski dan na Grobniku


Cufa

Priporočene objave

Tnx za info, se mi je zdelo, da ni bilo nikjer cene omenjene. Glede rezervacije se ne sekiram, glede na to, da se morajo prijavljeni pofočkat do 11. ure, se bo sigurno spraznilo xy mest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je v primeru dežja? ali dogodek odpade ali se bo vseeno izvedel. Sam imam namen priti le pogledat, pa da ne bom za "đabe" pršu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor vem se za  turistično  vožnjo prijavi v soboto na grobniku. kdor prvi pride prvi melje .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaki dan je drugačna napoved....lepo bo pa fertik čene pa bo karlovački bolj trpel :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je sledeča jaz in Aleksander sva bila prijavljena venda zamudila za dan ali dva plačilo - več kot 10 dni pred dirko (jaz bil na Grobniku in med vikendom težko plačam saj je bil rok plačila 2 dni) in so naju zbrisali, velika večina pa se je hotela prijaviti še pred iztekom predprodaje, vendar je bilo polno ker so dali mesta tujcem, tako da prijava več ni bila možna, sledilo je klicanje prošnje vendar nas je organizator dobesedno ODFUKAL pa se opravičujem na izrazu. Mislim, da je čisto vseeno ali nas vozi 100 ali 110 dobene razlike in lahko bi nas sprejeli saj smo vsa leta do sedaj bili udeleženi in zmeraj poskrbeli da se je na pisti pestro dogajalo, očitno pa to ne velja nič in je organizaurju bol pomembno da nastopijo Hansi pa ......Tako da mene nikol več ne vidijo in Sušnika tudi ne in še marsikoga drugega.... Manjkali bojo Aleksander Sušnik, Žiga Puc, Igor Radulovič, Iztok DUH, REPANŠEK, HORVAT, ZEMLJIČ, MESARIČ, VUKELJA........ ma da ne naštevam nima veze morda bo še kdo dobil mesto v primeru, da kdo ne bo nastopo ali odpovedal, vso srečo mene pa VEČ NE ZANIMA!!!!! Tako na kratko

Če pa je to tak, pa MI niti navijat nebomo prišli!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da so nekatere od vas skenslali. Še bolj zanimivo in nelogično pa se mi zdi, kakor berem v postih, da se na veliko favorizira in povablja tujce! Zdej ne vem, ampak kakor se mi zdi, še iz mojih dirkaških časov, ko je vse skupaj začel organizirati team Jerman, da je ta dan imenovan SLOVENSKI dan??? Vedno sem mislil, da je slovenski dan za to, da se v veliki večini povabi in se v prijetno moto dogajanje združi slovenske motoriste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C'est la vie. kar se je zacelo kot iskren dirkaski zur, je postalo PR dogodek, in s PR dogodki je vedno tako. cim se vlozek ne povrne v pravi meri, se z njim ljudje nehajo ukvarjat.

skoda. Slovenski dan je imel vse pogoje da postane institucija. Da za moto sceno postane Romanje, skoraj kot je to Planica recimo. Zal je ta scena tako zavozena in akterji ocitno sprti med sabo, da slovenski naj moto dogodek vodi cerkev. :SS:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se splača it, k je tako vreme napovedano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C'est la vie. kar se je zacelo kot iskren dirkaski zur, je postalo PR dogodek, in s PR dogodki je vedno tako. cim se vlozek ne povrne v pravi meri, se z njim ljudje nehajo ukvarjat.

skoda. Slovenski dan je imel vse pogoje da postane institucija. Da za moto sceno postane Romanje, skoraj kot je to Planica recimo. Zal je ta scena tako zavozena in akterji ocitno sprti med sabo, da slovenski naj moto dogodek vodi cerkev. :SS:

 

se sprašujem , bi prišel s soloridersko jakno , če bi me spustili zraven, ker koliko vem je Štorman od Savinje zraven in ta je na črni listi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sprašujem , bi prišel s soloridersko jakno , če bi me spustili zraven, ker koliko vem je Štorman od Savinje zraven in ta je na črni listi!

 

po moje bi te v en boks zaprli, ter 2 uri analno zlorabljali s tanovim akrapovičem. 

 

vsem, ki ste doli zelim, da na polno uzivate, ter da vam vreme zdrzi!

na webcamu se mi zdi vse nekam mokro, a se folk trenutno brez marel sprehaja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sprašujem , bi prišel s soloridersko jakno , če bi me spustili zraven, ker koliko vem je Štorman od Savinje zraven in ta je na črni listi!

 

Na dirkaških eventih je pa kašno jakno ima kdo od obiskovalcev res zadnja briga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@solorider: ne bi smel imeti problemov, ker ta dan organizira Čarman in ne Štorman; če želiš provocirat, se pojavi s svojo jakno na Štajerskem pokalu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dirkaških eventih je pa kašno jakno ima kdo od obiskovalcev res zadnja briga :)

 

 

 

Na slovenskem dnevu je nekaterim še kako pomembno, da se jih opazi v njihovi najjakni :smoke:

Popravljeno . Popravil Gamma
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......57 jih je vozilo treninge, dirke še manj fantov..............se pravi "je blo več pokalov kot nastopajočih"............bravo Gašper še ena tvoja "modra poteza", če pač določeni nismo smeli vozit,..................... ampak meni je ok, le na smeh mi gre:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!