Skoči na vsebino

10. Slovenski dan na Grobniku


Cufa

Priporočene objave

Majhna udeležba je verjetno le rezultat vremena. Če bi bil danes lep dan, ne bi mi zdaj sedeli pri računalnikih.

No, jaz tudi ob lepem ne bi bil tam, ker me masovne prireditve ne mikajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno je na splošno manjšo udeležbo (obiskovalci) vplivalo vreme. Toda glede na to kar pravijo fantje, je na treningih in dirkah enostavno zmanjkalo mest za Slovence, ker je bilo prijavljenih precej Nemcev, ki imajo na Grobniku cel vikend svoj dogodek.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ...ker je bilo prijavljenih precej Nemcev, ki imajo na Grobniku cel vikend svoj dogodek.

 

Res škoda, ker auslendarji so že desetletje praktično vsak vikend na Grobniku, kjer imajo organizirane svoje "klobasa" dirke, na Slovenskem dnevu pa manjka Slovencev zaradi njih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi biu tole vikend paket vremena sončno, bi biu edn bol obiskanih eventov na Grobniku ;) Večini se pač hebe kdo je organizator pridejo zarad vzdušja, ker je slo dan(obiskovalci) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam rezultate in se čudim, 10-12 dirkačev na štartu v vsaki kategoriji, pa skoraj ne najdem nemškega priimka ob tem da vem da so nemci zadnji, ki se ustrašijo dežja, kaj šele, če so že plačali.... kje so zdaj vsi tisti silni nemci, ki so našim odžrli mesto na dirki???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

.....letos SDNG....11....A JE KRIZA.....ODPADE............BAJE.....nekej se govori v kuloarih.....kdo kaj več ve...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!