Skoči na vsebino

The Rolling Stones koncert v ZG.


stigmata

Priporočene objave

V ZG. je v pripravi koncert RS., karta je bojda okrog 12000 zelencev, datum še ni znan-če ga je kdo že zasledil, naj prosim javi. V glavnem vprašanje: A GRE KDO NA KONCERT???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ZG. je v pripravi koncert RS., karta je bojda okrog 12000 zelencev, datum še ni znan-če ga je kdo že zasledil, naj prosim javi. V glavnem vprašanje: A GRE KDO NA KONCERT???????????

naj bi bil 4.8.2003

sam sem že aboniran 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že bil na rolingih v zagrebu pred 4 ali 5 leti. blo je spica, na odru so razturali, karta pa je bila takrat ce se ne motim 7 jurjov s prevozom vred.Ampak se splaca it, show je bil tapravi. Edino kar je blo zanic je bilo pivo, se zdaj se mi zelodec obrne ko se spomnim na tisto vodeno scajnico!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 jurjev -- đabe... :?

niso pa ne-vem-kaj :x

v bistvu sem hotel povedat, da se bo treba za karte zelo zagrebst, ker so bojda v vseh mestih razprodane v parih urah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred parimi leti sem bila ravno v Franciji in okolici, ko so koncertirali na stadionu v Parizu. Midve s kolegico pa na štacjonu v Rotterdamu zabijale cajt ker sva vlak zamudile, potem sva pa v Parizu na podzemni videle plakate pa sva si glavo razbijale ker sva zamudile, čeprav samo z zunanje strani stadiona. Ampak zdaj me pa boli .... za njih, čeprav me folk že ful žica naj grem z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil leta 98 in bom šel spet. takrat so čisto zraven hipodroma organizirali moto zbor, tako da si lepo postavil šotor, šel peš na koncert, se vrnil nazaj in fešta do jutra. blo je super in upam da bo spet tako ker ni lepšega kot da tam prespiš in nadaljuješ čago.

a bo kdo preveril če bo spet zbor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Munchnu, 6. junij.... prevoz + vstopnica iz LJ = par tolarjev manj kot 30.000 SIT.... :roll:

:shock: :shock: :shock:

mislim da je že razprodan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Munchnu, 6. junij.... prevoz + vstopnica iz LJ = par tolarjev manj kot 30.000 SIT.... :roll:  

:shock:  :shock:  :shock:

mislim da je že razprodan

Ja, zdaj verjetno res že.... pred tremi tedni sva s fiftyem še zmagala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Ja, zdaj verjetno res že.... pred tremi tedni sva s fiftyem še zmagala :)

PA NISI MOGLA TUKAJ GOR NEKJE MALO POČIVKAT DA TO OBSTAJA!? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Ja, zdaj verjetno res že.... pred tremi tedni sva s fiftyem še zmagala :)

PA NISI MOGLA TUKAJ GOR NEKJE MALO POČIVKAT DA TO OBSTAJA!? :cry:

Čiv, čiv.... Rollingi obstajajo.... pa menda neki igrajo...čiv... pa menda bodo tudi v Evropi.... čiv, čiv.... celo v Zagrebu, čiv :silly: :lilangel:

:lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sam upam, da tele rezervacije pri vinylu veljajo, ker tokrat pa res ne mislim falit tega dinozavrskega spektakla. Sem jih mel priložnost videt že večkrat, pa mi ni bilo nič do tega. Zdej ko sem pa že tolk star, se pa spodobi, da si ogledam tele atate. Nisem fen, ampak vprašanje kolk dolgo bodo še takole koncertirali. Je pa škoda, ali pa sreča za nekarere, da bo v zagrebu samo en koncert. Bral sem, da imajo na letošnji turneji tri scene in različne programe, in da se med seboj zelo razlikujejo. Tako bodo v velikih mestih imeli kar tri različne koncerte. Hudo, a ne?

Če to, kar pravi Pervy, drži, pol je pa sploh mega. :arrow: Z motorjem na koncert. :!: :!: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sam upam, da tele rezervacije pri vinylu veljajo, ker tokrat pa res ne mislim falit tega dinozavrskega spektakla. Sem jih mel priložnost videt že večkrat, pa mi ni bilo nič do tega. Zdej ko sem pa že tolk star, se pa spodobi, da si ogledam tele atate. Nisem fen, ampak vprašanje kolk dolgo bodo še takole koncertirali. Je pa škoda, ali pa sreča za nekarere, da bo v zagrebu samo en koncert. Bral sem, da imajo na letošnji turneji tri scene in različne programe, in da se med seboj zelo razlikujejo. Tako bodo v velikih mestih imeli kar tri različne koncerte. Hudo, a ne?

Če to, kar pravi Pervy, drži, pol je pa sploh mega.  :arrow: Z motorjem na koncert. :!:  :!:  8)

ne vem kaj toliko komplicirate. Na www.koncerti.net imaš lepo predprijavnico na vse koncerte. Jo izpolneš in ko grejo koncerti v predprodajo ti pošljejo domov predračun, ga lepo plačaš in si zraven.

BTW: koncert v Muenchnu je stal okoli 25 jurjev, na Dunaju 24 jurjev, v Zagrebu pa 17 jurjev. Povsod karta in prevoz :D

kar nekaj ceneje kot na vynil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V casu, ko so priprave na koncert ze v zakljucni fazi

ter pred redno prodajo vstopnic,

s katero bodo zaceli v teku marca, je skupina ocenila,

da je standard prebivalstva / potencialnih obiskovalcev skromnejsi

kot v ostalih drzavah Evrope.

Na osnovi taksne ocene je management skupine dolocili

! ! ! ! ! ! ! ! NIZJE CENE VSTOPNIC ! ! ! ! ! ! ! !

Nove, potrjene cene vstopnic so:

---------------------------------------------------------------------------

TRIBUNA SEVER 10.100,00 SIT

TRIBUNA VZHOD 10.100,00 SIT

TRIBUNA ZAHOD 10.100,00 SIT

TEREN 9.200,00 SIT

---------------------------------------------------------------------------

Uvedli so tudi novo kategorijo vstopnic na terenu !

TEREN VIP 11.300,00 SIT

:: lokacijo TERENA VIP lahko pogledate

na obrazcu za rezervacijo na www.vinyl.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit, glih pred odrom so neki vip teren naredli, pa tam je vedno veljal zakon najbolj vzdržljivega in močnejšega, zdaj pa bi moral več plačat da sem lahko tam :evil:

vedno sem bil v prvih 3 vrstah pa bom še zdaj, torej jaz bom VIP TEREN! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit, glih pred odrom so neki vip teren naredli, pa tam je vedno veljal zakon najbolj vzdržljivega in močnejšega, zdaj pa bi moral več plačat da sem lahko tam :evil:

vedno sem bil v prvih 3 vrstah pa bom še zdaj, torej jaz bom VIP TEREN! :roll:

haha tudi jaz sem tam aboniran :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stonesi so postali reinkarnacija matere Tereze.

We're not worthy :!:

itaq...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit, glih pred odrom so neki vip teren naredli, pa tam je vedno veljal zakon najbolj vzdržljivega in močnejšega, zdaj pa bi moral več plačat da sem lahko tam :evil:

vedno sem bil v prvih 3 vrstah pa bom še zdaj, torej jaz bom VIP TEREN! :roll:

haha tudi jaz sem tam aboniran :P

Heeee, pocasi nas bo kar precej v tem VIP prostoru. Ke pa fotele in zofo bomo imeli (berisedisnagajbipiva)?

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!