Skoči na vsebino

Derbi GPR 50cc


LoLeK APN6s

Priporočene objave

Zanima me ali je že kdo vozil ali pa če kdo slučajno ve kakšen je kaj derbi gpr 50cc  LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto isti kot aprilia rs 50 letnik od 2006-2012, malo so samo plastike drugače zasukane pa barve so druge :grim

 

se pravi odličen moped vizualno, glede vzdržljivosti pa vrhunski :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto isti kot aprilia rs 50 letnik od 2006-2012, malo so samo plastike drugače zasukane pa barve so druge :grim

 

se pravi odličen moped vizualno, glede vzdržljivosti pa vrhunski :OK:

kako pa kaj servisiranje???.......aja pa deli so dragi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaš olje in svečo tako kot pri apn-ki na 7000km, če pa neveš pa na avtocomercu ampak boš plačal enih 100e sigurno...delov pa neboš menjaval veliko saj se ne kvari...jas sem naredil preko 20000km pa sploh motorja nisem odpiral.

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa tak cool.... :kva1: pa se mi dandanes še splača delat izpit za 50???..ker bi se že rad vozil in sem star 14.5 pa se mi ne da na 125 čakat..kaj pa glede pospeško pa končne...se ga da primerjat z aprilio rs 50?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce se ti res "mudi" naprimer ga rabis za prevoz, sola,... se splaca.

Jaz sem sel delat izpit za oboje. Pa mi nekako ni zau da sem sel za 50 delat, saj sem v eni sezoni veliko videl, veliko prevozil in vzljubil motorizem. Vsekakor pa sem pridobil nekaj (pomembnih in uporabnih) izkusenj iz 50-tke, ter jih prenesel na 125. Se zdaj, ko se nisem prodal 50-tke se z veseljem zapeljem z njo in jo se (precej pogosto) uporabljam za skok v trgovino, ...

Kar se tice pospeskov,...novi model aprilie rs ma enak agregat kot derbi gpr , tako da (vecjih) razlik nebo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa tak cool.... :kva1: pa se mi dandanes še splača delat izpit za 50???..ker bi se že rad vozil in sem star 14.5 pa se mi ne da na 125 čakat..kaj pa glede pospeško pa končne...se ga da primerjat z aprilio rs 50?

 

ja če mene vprašaš se ti ne splača, če pa se vrnem nazaj v tvoja leta pa bi sigurno šel delat ispita :grim

glej derbi, aprilia, vespa, gilera...to vse spada v veliko koorporacijo piaggio. derbi je prvi naredil ta novi model (2005) , aprilia pa ga je skopirala (2006) in ker je ime aprilia bol znano je šla bol v prodajo...na apriliinem cilindru piše derbi, če ti to kaj pove. odblokiraš ga, daš gor 15 zobnik pa ti gre skoraj 100km/h. za začetek dovolj, pa itak da ti bo ql, če ne druga ko boš na pijači lovil pič** :grim

 

en predlog : http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=827144        na koncu linka daj 8

 

s tem nemoreš nič sfalit.. tipu se mudi ker bi rad kupil 125cc pa maš zrihtan motor za sezono + 100km/h ti že gre :smoke:    res pa ni derbi

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep motor pa vse ql :kva2: .........samo mi mama ne pusti meti motora pred izpitom.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa naj rajši vzemem supermoto ali sport?

ja kaj ti je bol všeč, pa za kaj boš motor bol rabil...motorji, zavore, stroški servisiranja je pri sport ali supermotojih enak...pri supermotoju maš prednost vožnjo po makedamu, gozdu... pri športnih pa izgled...vzemi kaj ti bol odgovarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce z supermotojem pades nebo nic, kvecjumu mal belanca pa kaka plastika. Ce pa pades s sportom pa gre plastike v p****. Kolega padel z tzrko pa ni kupil novih plastik, dal te samo svasat in barvat (celotna ena stran) -300eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj sem prvo štodiro da bi šou za 125 delat samo se mi ne da čakat ker bi se že rad vozo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!