Skoči na vsebino

Nepremičninski davek


Schumy

Priporočene objave

Kako kej vrli MOTOsvetovci, kako se kej vaš informativni račun ujema z dejanskim stanjem.

A je to še eno področje kjer je država spet vse kriva in ne vaš jebeni pohlep s katerim ste pri popisu in po njem zmanipuliral, falsificiral, predrugačil, se lažno prijavljal, oddajal na črno, inu podobne reči!

 

Kuga, kva pa hosta, polja, njive , ceste, vinogradi, griči, hribi, a je tut kle država krivična?

 

Mam predlog odselte se, ker bo kmal neokomunizem in titovija na pohodi in se zna zgodit, da boste spet vse vrnil držav av av av    

 

 

banda !

 

 

flirt.gif  partyy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš velik se tud ne sekiraš velik :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto kot sem prej plačeval za stavbno zemljišče bom zdaj davka, nobenih pritožb

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kar zadovoljen je celo nekaj manj kot po starem !

Ps.Sve če to narod platit i sve če narod pozlatit ! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani plačal 40eur, letos bom 100eur :BUA: ( če bo sprejet zakon 0,15 tudi za nerezidenčna)...drugače sm ga na****. Tko da nevem od kje vam ta "pozitiva" do tega  zakona :kva1:

verjetn so se pri vas kej zmotl pa men dodal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kako kej vrli MOTOsvetovci, kako se kej vaš informativni račun ujema z dejanskim stanjem.

A je to še eno področje kjer je država spet vse kriva in ne vaš jebeni pohlep s katerim ste pri popisu in po njem zmanipuliral, falsificiral, predrugačil, se lažno prijavljal, oddajal na črno, inu podobne reči!

 

Kuga, kva pa hosta, polja, njive , ceste, vinogradi, griči, hribi, a je tut kle država krivična?

 

Mam predlog odselte se, ker bo kmal neokomunizem in titovija na pohodi in se zna zgodit, da boste spet vse vrnil držav av av av    

 

 

banda !

 

 

flirt.gif  

 

Ali zmanjšaj dozo, ali pa zamenjaj dilerja.

 

lp

mz

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem vlada je popustila, izenačila bo davek rezidentov in nerezidentov.

Zavoljo ljubega miru, je tako socialno ogroženim Slovencem, ki  imajo vikend na morju, bajto na planincah stanvajne v mest, hosto na Pokljuki in njivo v Trebnjem a nimajo prihodkov s katerimi bi lahko plačal davk na svoje uboštvo, šla na roko.

 

manjkajoči izpad,  davka, ki ponavad hodi za socialne transferje, plače zaposlenih v JS, pa tudi druge tekoče posle, bo črpala iz zadolževanja, ki ga bodo poravnali predvidevam da tisti otroci čigarstarši plačujejo oderuške najemnine in katere niti ne smejo prijavit kot olajšavo, ker jim bo lastnik takoj tole vračunal  in zaračunal..

 

 kakšen narod taka politika..

 

zato mi je že glupo in patetično  brat, diskusije, ki krivce vedno prepoznajo v izvoljenih predstavnikih ljudstva.

 

K da tile lahk karkoli naredijo..

 

Slovenija je talec daleč najbl samouničevalnega in bedastega folka v evropski uniji, ker drugje, hvala bogu ima još glupljih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če za vikend na morju plačuješ 300 € davka je še zmeri bolš kot pa da daš 3000 € letnega pavšala za prikolco v kempu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ... Davek so malčk prilagodil tk de se mal uleže po domače povedano, nakar bodo prcente popravili nazaj z neko uredbo ki jo bodo sprejel enkat ponoč ko bodo ljudje najmanj pozorni.

Najebal smo ga tko al drugač!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Zavoljo ljubega miru, je tako socialno ogroženim Slovencem, ki  imajo vikend na morju, bajto na planincah stanvajne v mest, hosto na Pokljuki in njivo v Trebnjem a nimajo prihodkov s katerimi bi lahko plačal davk na svoje uboštvo, šla na roko.

:kva2:  A ti mojga direktorja poznaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kar 200% več kot stavbno nadomestilo.............majku da jim jebem lopovsku....da ne govorim o komedijah na Gursu, spremembi stalnega bivališča....tok so leni in butasti, da če bi se jim pred vrata usral, bi izjavili:

Pizda, spet bomo v drek stopili.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

V glavnem vlada je popustila, izenačila bo davek rezidentov in nerezidentov.

Zavoljo ljubega miru, je tako socialno ogroženim Slovencem, ki  imajo vikend na morju, bajto na planincah stanvajne v mest, hosto na Pokljuki in njivo v Trebnjem a nimajo prihodkov s katerimi bi lahko plačal davk na svoje uboštvo, šla na roko.

 

 

PR-ovcem naše ljube vlade je uspelo! Kapo dol, res so profiji.

So ubogim Slovenčkom oprali možgane in jih prepričal, da kot o nerezidentih razmišljajo le o tistih, ki imajo vikende itd itd. .....

 

Schumy, NE SERI! Lej, jaz imam tudi "dodatno" stanovanje, v katerem pa NE stanujem. Pač pa v njem živi moje drago dete. A zakaj pa je potem stanovanje moje?

Čisto preprosto - ker moje drago dete samo ni bilo sposobno dobit kredita, ker ima 1) plačo, ki si komaj zasluži naziv "plača" in ker 2) nima zaposlitve za nedoločen čas, ker se v SLO pač skoraj ne da dobit službe za nedoločen čas. Imeti pa jo moraš za stanovanjski kredit.

In ker imamo človeška bitja (ali vsaj njih večji del) v genih vštancano, da skrbimo za svoj naraščaj in ker sem bil slučajno tudi "kreditno sposoben" (imam na srečo še vedno službo za nedoločen čas), je posledično tudi stanovanje formalno moje.

 

In zato vklopi no en malo svoje male sive celice, namesto da to dela državni PR namesto tebe (pa je čisto vseeno, kakšne barve je) in ne opletaj s takimi imbecilnimi teorijami o nerezidentih z vikendi  ker je takih "lastnikov nerezidenčnih nepremičnin", kot sem jaz, v naši prelepi deželi še malo morje.

 

Namesto imbecilnih davkov  bi nam  bilo vsem lažje, če ne bi zmetali silnih milijard v naše banke...

 

Pa še malo za razmislek, ko boš že vklopil svoje male sive celice: kaj če bi v stilu "za dodatno nepremičnino plačaj več" dodatno obdavčili "dodatno premičnino", torej dodatni avtomobil, motor (če imaš že tudi avto), itd.... Je namreč nekakšna paralela nerezidenčnim nepremičninam, saj bi šlo za "premičnino", ki je v uporabi samo občasno in (v primeru motorja) za gušt - torej je absolutno nek luksuz, ki ga je treba obdavčit!, da se bo kar kadilo...

 

Aja, in mimogrede - ko sem rabil kredit za nakup zgoraj omenjene nerezidenčne nepremičnine (uau, kako se to dobro sliši...) , se tako za NLB kot za A-Banko očitno nisem "pravilno pisal", saj so od mene zahtevali zavarovanje v 4x vrednosti kredita (ja, prav piše - 4-kratna vrednost). V istem času pa so taiste banke brez težav (in brez ustreznih zavarovanj) kreditirale npr. Dimičko, pa še koga... da niti ne omenjam tajkunskih kreditov...

Seveda sem kredit potem dobil drugje - ustrezno zavarovan pod korektnimi pogoji (in ta banka ni na spisku za reševanje).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba se je za začetek ustavit na praktičnih vidikih, države in politike. Torej, treba je za potrebe našga ljudstva letno dobit vsaj 10 miljard evrov, dobimo jih manj k 9, zadolženi smo pa za več k dvajset miljard evrov (država)..

 

zdej, jasno je , da je od nekje ta dnar treba dobit.. 

Dobivamo ga z davki na dobiček, dohodninami etc etc..

Skratka prekomerno obdavčujemo delo nikakor pa ne mortgage-ta

Torej karkoli bi katerakoli vlada al posameznik al vaški svet predlagal, bi  vedno naletelo na neodobravanje prizadete strani.

Tut meni ni prav da moram plačat 150 evrov za svoje stanovanje v katerem živim z družino, ker je to za naš družinski proračun sorazmerno velik dnar.

 

Toda nekdo mora in prav je da plača tisti, ki lahko oziroma, ki ga bo plačilo najmanj prizadelo.

 

Zgodba o nepremičninskem davku je pa taka, da je to v osnovi edini pošten in pravičen davek..

 

ker naj bi veljalo, da imajo bogatejši pač več nepremičnin..

 

To velja v omikanem svetu, v Sloveniji pa je očitno uboga para, povečini upokojenska tista, ki ima v lasti največ nepremičnin in zdej rata problem, od kod naj dobijo dnar, da plačajo davek za 300 kvadratov bajture, če sami živijo od socialne pomoči.

 

No to je ta anomalija, ki je tipično slovenska, oziroma tipična za jugoslovanske narode, da so zadnji cent vložil v zidak in zdej nimajo za položnice.

 

zdej kaj narest da dobimo , zdej že 11 miljard evrov v proračun, je pa vprašanje s katerim se bomo morali resno pozabavat v zelo bližnji prihodnosti..

 

In tu, kej dosti krivde metat na politiko vendarle ni smiselno..

 

Mene recimo zanima, zakaj imajo mladi vse nepremičnine pisane na starše wink.png

verjetno zaradi olajšav, ki jih spet plačujejo drugi davkoplačevalci

 

skratka skoz goljufamo sebi v prid, do te mere, da smo dodobra razrezali vejo na kateri sedimo

 

 Vse stvari, ki jih govorim jih ne govorim na pamet.

meni je tašča prfoksa razbijala glavo, da zakaj ne smemo lastništvo stanovanja pisat nase temveč na starše..

 

V času ko se ni vedelo za ta davek

 

In še nekaj naj bo jasno, danes vsi hodijo na GURS in UE si nižat vrednost nepremičnin, toda nekega dne bodo tole nepremičnino prodali in razliko med ocenjeno ceno in prodajno ceno bodo  moral skeširat,....

 

Tko da ja krademo dokler se da, počasi se pa zgodba zaključuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včas se zgodi da ti iz hiše nardijo drvrnico, z enim samim klikom, ker si šel samo prevert koji kurac se je ena klet pojavla na parceli...

 

se pa strinjam, naj plačajo tisti, ki imajo pač nepremičnine na "zalogi"

 

saj se da kaj narediti tudi z manj denarja ne ravno z zlatimi cegli... pa vsak euro fuknt u stene (ja zdej bojo vsi užaljeni, k so delal cele dneve in noči da si zgradil kar so si,.... )

ja men tudi ni treba, ampak ker pač imam, bom to plačala, požrla... tako kot vse ostalo...

 vsak luksuz naj obdavčijo, pa pri motorjih in vikendih naj začnejo....

 

in ja čist za vse pa ni kriva politika ...mal manj goljufanja pa bo več v blagajni za socialo, in ostale pizdarije, katere vsi pričakujemo da bodo zastonj... samo ne vem od kje denar? mogoče bi bilo pa boljš samo eno tiskarno zgradit za denar tiskat? ne vem, samo ugibam.... ker od drugje ga vse kaže ne bo

malo manj pesimizma in malo več realnega otpimizma  .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Schumy, NE SERI! Lej, jaz imam tudi "dodatno" stanovanje, v katerem pa NE stanujem. Pač pa v njem živi moje drago dete. A zakaj pa je potem stanovanje moje?

Čisto preprosto - ker moje drago dete samo ni bilo sposobno dobit kredita, ker ima 1) plačo, ki si komaj zasluži naziv "plača" in ker 2) nima zaposlitve za nedoločen čas, ker se v SLO pač skoraj ne da dobit službe za nedoločen čas. Imeti pa jo moraš za stanovanjski kredit.

In ker imamo človeška bitja (ali vsaj njih večji del) v genih vštancano, da skrbimo za svoj naraščaj in ker sem bil slučajno tudi "kreditno sposoben" (imam na srečo še vedno službo za nedoločen čas), je posledično tudi stanovanje formalno moje.

 

 

 

Aja, in mimogrede - ko sem rabil kredit za nakup zgoraj omenjene nerezidenčne nepremičnine (uau, kako se to dobro sliši.. .) , se tako za NLB kot za A-Banko očitno nisem "pravilno pisal", saj so od mene zahtevali zavarovanje v 4x vrednosti kredita (ja, prav piše - 4-kratna vrednost). V istem času pa so taiste banke brez težav (in brez ustreznih zavarovanj) kreditirale npr. Dimičko, pa še koga... da niti ne omenjam tajkunskih kreditov...

Seveda sem kredit potem dobil drugje - ustrezno zavarovan pod korektnimi pogoji (in ta banka ni na spisku za reševanje).

 

Efendi, naj te malo popravim (bom off topic, za kar se opravičujem :) )

 

za stanovanjski kredit zavarovan z nepremičnino, ne potrebuješ zaposlitve za nedoločen čas :)

 

Sicer ne vem kdaj si jemal kredit, vendar v teh časih kreditirajo do 80% vrednosti nepremičnine.... Torej nucaš 20% lastnih sredstev, oz zastaviš (če imaš to možnost), zraven še eno nepremičnino in dobiš tudi npr. 150% kredita za nepremičnino ki jo kupuješ. 

 

 

lp,

mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

"Treba se je za začetek ustavit na praktičnih vidikih, države in politike. Torej, treba je za potrebe našga ljudstva letno dobit vsaj 10 miljard evrov, dobimo jih manj k 9, zadolženi smo pa za več k dvajset miljard evrov (država)..

 

zdej, jasno je , da je od nekje ta dnar treba dobit.. 

Dobivamo ga z davki na dobiček, dohodninami etc etc..

Skratka prekomerno obdavčujemo delo nikakor pa ne mortgage-ta"

 

Pišeš bedarije.

1. Slovenija je pod črto (seštevek vseh pi.darij pod različnimi imeni) najbolj obdavčena država na svetu, zato je vsak davek žebelj v trugo te države. Le zakaj ni novih investicij? Le zakaj se mladi odseljujejo? A misliš da bo z novimi in novimi in novimi davki kaj boljše???

 

2. Vsak normalen bo porabo prilagodil dohodkom, le naša država prihodke prilagaja porabi in pokradi logiki. Jaz tega ne nameravam več podpirati in (živim blizu meje) že nekaj časa hodim po nakupih čez mejo.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem nekateri slovenčki ne razumejo, da javna uprava že vsaj 5 let, za razliko od ostalega javnega sektorja ne zaposluje nikogar, razen političnih nastavljencev na funkcije (torej ne profesionalce)

Jaz zagovarjam recimo zaprtje vsaj polovico vaških šol z 20 učiteljicami in desetimi otroci, pa zaprtje vaških policijskih postaj, pa zmanjšanje kadra na fakultetah, to pa vam verjetno ni všeč. 

Zaposluje samo še javni sektor, najbl zdravstvo, z roko v roki pa visoko šolstvo..

In ja posledica zmanjšane javne uprave, se kaže v ogromnem številu napak pri vrednotenju nepremičnin, popisoval so namreč študenti in priložnostno s ceste pobrani polpismenjaki.

Tko da , Keksič ful hočeš včasih izpast bl papeška od papeža, padaš pa na cenene populizme tko k vsi ostali.

Bajdvej, kaj je pametna raja dosegla, da se bodo izenačili vikendi s stanovanji, mislim, bravo Slovenci, res bravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram:  Vsak normalen bo porabo prilagodil dohodkom, le naša država prihodke prilagaja porabi in pokradi logiki. Jaz tega ne nameravam več podpirati in (živim blizu meje) že nekaj časa hodim po nakupih čez mejo.  

 

s tem se pa 100% strijam edin manjši popravek:  Vsak normalen bo porabo prilagodil dohodkom, le naši državljani prihodke prilagajajo porabi in pokradi logiki. 

 

ja naj vrže kamen tist k je brez greha... to sem zdej skopirala iz enga posta  :)  kaj pa kura ve.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kdaj si jemal kredit, vendar v teh časih kreditirajo do 80% vrednosti nepremičnine.... Torej nucaš 20% lastnih sredstev, oz zastaviš (če imaš to možnost), zraven še eno nepremičnino in dobiš tudi npr. 150% kredita za nepremičnino ki jo kupuješ. 

 

 

lp,

mz

Torej - imaš prav in nimaš prav, predvsem ko greš malo bolj v detajle. Sicer je tole res OT, ampak vseeno: 

V bistvu bi rabil keša na okroglo cca 25000. a gelj čudo čudno - je bilo to en majhen problem.

In tudi drži, da bi lahko  zastaviš še eno nepremičnino(našo "družinsko").

Sem bi že na tem - pa me je na srečo zadnji moment srečala pamet. Ni dolgo, ko je bilo na tem, da naša firma potone in gremo vsi na zavod (je manjkalo za en mišji q. - po tem, kar sem doživel, tega ne privoščim nikomur) 

Posledica: ni plače, torej ni ni evrčkov, ni ni plačevanja kreditov, ni ni ni....  za banko je rešitev enostavna - tvoja nepremičnina....

 

Aja - pa vedeti moraš, da nimam eno samo dete - torej moram pazit, da na enak način, kot pomagam enemu, pomagam (oz bom lahko pomagal) tudi drugemu, se ti ne zdi? Torej ne morem vse postavit na kocko samo za enega...

 

Veš, ko ne skrbiš samo za "svojo tazadnjo", ampak je od tebe odvisnih še ene par bitij, razmišljaš malo drugače in si malo bolj previden....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej - imaš prav in nimaš prav, predvsem ko greš malo bolj v detajle. Sicer je tole res OT, ampak vseeno: 

V bistvu bi rabil keša na okroglo cca 25000. a gelj čudo čudno - je bilo to en majhen problem.

In tudi drži, da bi lahko  zastaviš še eno nepremičnino(našo "družinsko").

Sem bi že na tem - pa me je na srečo zadnji moment srečala pamet. Ni dolgo, ko je bilo na tem, da naša firma potone in gremo vsi na zavod (je manjkalo za en mišji q. - po tem, kar sem doživel, tega ne privoščim nikomur) 

Posledica: ni plače, torej ni ni evrčkov, ni ni plačevanja kreditov, ni ni ni....  za banko je rešitev enostavna - tvoja nepremičnina....

 

Aja - pa vedeti moraš, da nimam eno samo dete - torej moram pazit, da na enak način, kot pomagam enemu, pomagam (oz bom lahko pomagal) tudi drugemu, se ti ne zdi? Torej ne morem vse postavit na kocko samo za enega...

 

Veš, ko ne skrbiš samo za "svojo tazadnjo", ampak je od tebe odvisnih še ene par bitij, razmišljaš malo drugače in si malo bolj previden....

 

Efendi, te popolnoma zastopim pa vendar,....

 

Naj ti povem, da banki je v namenu dobiti nazaj svoj posojeni denar in ne zaplemba nepremičnine.... Seveda se tudi to dogaja, vendar po zelo zelo dolgem času.... Veliko huje je naprimer, če imaš kredit zavarovan pri zavarovalnici in ga nehaš odplačevati.... banka hitro dobi svoj denar, zavarovalnica pa ga od tebe izterja še hitreje (tam šele hitro na vrsto pride zaplemba nepremičnine in iztirjevalci, čeprav se tega noben ne zaveda in ne verjame) ;) 

 

Tako kot si rekel, bistvenega pomena v današnjem času so službe in redni prihodki, kar pa danes že skoraj predstavlja misijo nemogoče, v zelo velikih primerkih- na žalost! 

 

Veš kaj me samo bega, tisti 4 kratnik faktor zavarovanja??? Ti si nucal 25k eur keša, zastavit bi pa mogu družinsko hišo, ki je vredna 100k eur, če prav razumem? 

 

Nisem vedel, da imaš dva otroka, tako da tudi moj prejšnji post ni težil v tej smeri- če ga je bilo mogoče narobe prebrati in razumeti, se ti opravičujem. 

 

Nepremičninski davek torej.... 1. plačaš ob nakupu nepremičnine, potem za to plačuješ še letni "pavšal".... eh ja :/ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da si tukaj zapičujete v del celote podkrepljen s čustvi..

Ni perfektnega starša, tako je seveda jasno, da bi naj ljudje izhajali iz svojih subjektivnih izkušenj in dojemanj, kar je edino prav, ker je teoretiziranje s kavča postalo nacionalni šport ki ne vodi nikamor. Oziroma vodi v tisto od Maričke Antonove, k  se je čudila, zakaj se ljudje bunijo k nimajo kruha, naj jedo kaviar (mal preuredil).

 

Kar se mojih čustev tiče, seveda, reagiram čustveno, tako kot reagirajo vsi moji sogovorniki, redki zmorejo stvar postavit v neosebno obliko, ker so redki tolk zadovoljni s sabo in svojim življenjem da lahk ustvarijo kritično distanco do povedanega oziroma, da ohranijo neosebni vidik.

 

kar se širšega problema tiče, zažaljeno bi bilo prebrat ali slišat od obsežne mase kritikov, kaj narediti da bo sistem funkcioniral, a da to ne bodo nebuloze o delavski oblasti, oblasti ljudstva in podobne populistične neumnosti.

 

zagotovo naši predstavniki oblasti, tak isto pojma nimajo kaj narediti in naredijo samo tisto kar lahko in to je, da mal pr javnih naročilih še kej zase vzamejo..

 

vsak zakon, ki plebsu ni všeč, gre na referendum ustavno presojo, ali ga zadrži državni svet..

Vmes še politiki pogruntajo da so volitve blizu in da je treba biti všečen tem istem plebsu, ki nas bo potem volil ,ker ima spomin zlate ribice.

 

Evo, desnica, ki je imela vsaj teoretično pošlihtano v glavi, da je zadeva resna, sedaj ruši nepremičninski davek, rušila je pokojninsko reformo, torej vse tiste zakone, ki se tičejo velikega števila potencialnih volivcev.

 

Ko pride sama na oblast ne more realizirati ničesar, ker ji levica to z obrestmi vrne..

 

Skratka med 4 letno vladavino se vladajoči trudijo bit čim bolj všečni volilni bazi ne delajo pa ničesar, da bi Slovenijo spravili ven iz dreka, ker ne morejo..

 

ker je prekomplicirano, ker je vedno nekdo proti..

 

Evo zdej so si bogati, lepo rešli ritke s tem, da so glupo rajo naščuvali zoper nepremičninski davk in dosegli izenačitev rezidenčnih in nerezidenčnih nepremičnin, krasno...

 

 Skratka pametni in močni bodo vedno našli glasne bedake, ki bodo za njih opravili umazano delo, od nekdaj je bilo tako in očitno vedno bo.

 

 rešitve  za to državo  več ne vidim, in jasno je, da ko se pleni vsi hočejo bit zraven, uspelo pa bo samo tistim, ki so najbližje koritu.

 

Pol bomo tle mi ostali lahko še naprej modrovali, kdo od nas so zasluži kakšno plačo in koga bi blo treba odpustit..

 

P.S.

 

Zadnjič berem na fejsu nova grupa, Bojkotirajmo volitve smile.png

 

in to grupo odpirajo znani intelektualci

 

 A ni to dovolj zgovorno?

 

Še to možnost vpliva bi si radi odpravili...

 

 In ja v domeni teorije zarote, očitno nekdo ve kaj dela

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel, da imaš dva otroka, tako da tudi moj prejšnji post ni težil v tej smeri- če ga je bilo mogoče narobe prebrati in razumeti, se ti opravičujem. 

 

Nepremičninski davek torej.... 1. plačaš ob nakupu nepremičnine, potem za to plačuješ še letni "pavšal".... eh ja :/ 

Brez skrbi, mislim, da sem kar pravilno razumel in niti malo nisem zameril. Pravzaprav - kaj pa naj sploh bi zameril?  :D

Pa dovolj o tem, ker sem (sva) itak čisto  :topic:

Če oz. ko se kje srečava in če te bo seveda zanimalo (je veliko bolj kompleksno in na trenutke celo tragikomično, kot se zdi iz zgoraj napisanega), lahko temo nadaljujeva, še raje pa bova nekaj spila in rekla kakšno o čem bolj zanimivem, ne? :beer2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, mislim, da sem kar pravilno razumel in niti malo nisem zameril. Pravzaprav - kaj pa naj sploh bi zameril?  :D

Pa dovolj o tem, ker sem (sva) itak čisto  :topic:

Če oz. ko se kje srečava in če te bo seveda zanimalo (je veliko bolj kompleksno in na trenutke celo tragikomično, kot se zdi iz zgoraj napisanega), lahko temo nadaljujeva, še raje pa bova nekaj spila in rekla kakšno o čem bolj zanimivem, ne? :beer2:

 

Imaš prav :)

 

Vsekakor se ob :beer2: prileže kakšna bolj zanimiva tematika za debatirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!