Skoči na vsebino

Polnilec Oxford Oximiser 900 vprašanje


astraboy

Priporočene objave

Nabavil sem si omenjen polnilec akumulatorja.

 

V paketu je priložen tudi kabel s kabel čeveljčki , ki se privijači direktno na + in - pol akumulatorja.

 

Zanima me, ali je ta kabel pametno imeti priklopljen ves čas na akumulatorju ali je bolje odklopiti akumulator in ga polniti/vzdrževati s klemami izven skuterja?

 

Ne bi rad kaj skuril na skuterju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil sem si omenjen polnilec akumulatorja.

 

V paketu je priložen tudi kabel s kabel čeveljčki , ki se privijači direktno na + in - pol akumulatorja.

 

Zanima me, ali je ta kabel pametno imeti priklopljen ves čas na akumulatorju ali je bolje odklopiti akumulator in ga polniti/vzdrževati s klemami izven skuterja?

 

Ne bi rad kaj skuril na skuterju.

Nč se bat ti kr privijač zato je namenjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil sem si omenjen polnilec akumulatorja.

 

V paketu je priložen tudi kabel s kabel čeveljčki , ki se privijači direktno na + in - pol akumulatorja.

 

Zanima me, ali je ta kabel pametno imeti priklopljen ves čas na akumulatorju ali je bolje odklopiti akumulator in ga polniti/vzdrževati s klemami izven skuterja?

 

Ne bi rad kaj skuril na skuterju.

Če nočeš imeti škode VEDNO pred polnenjem odključi SAMO - (minus)klemo in nato polni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da je to ohranjevalec/pulzni polnilec. Tisti kabel s kabel čeveljčki je namenjen ravno zato, da ga polniš preko njega. Sicer lahko odklopiš minus pol, če ga polniš, ko je čisto izpraznjen, da boš mirneje spal. Jaz akomulatorja že šest let nisem vzel ven, vedno polnim direkt preko ohranjevalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem našel na predstavitvi izdelka:

Polnilec Oxford Oximiser 900 je profesionalni stikalni polnilec, namenjen avtomati?nemu vzdrževanju in uravnavanju 12-Voltnega

akumulatorja... Polnilec Oxford Oximiser 900 je profesionalni stikalni polnilec, namenjen avtomati?nemu vzdrževanju in uravnavanju ter s tem

podaljšanjem življenske dobe 12-Voltnega akumulatorja. Ta polnilec akumulatorja združuje za ta ?as najnaprednejšo programsko opmremo, ki

zagotavlja, da je akumulator polnjen po pravi metodi, ne glede na tip in trenutno stanje. Lahko se uporablja za ve?ino akumulatorjev, ki so

primerni za vzdrževanje ali pa so glenega tipa.

 

Ali je pulzni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!