Skoči na vsebino

APN6S

Priporočene objave

sej jest tut :D bi se samo kaj k nimam izpita.. ;) hitr morem it izpit delat pa bo.

a je možno zravn avta da grem vozt samo za A2 ( 35kw al kk gre) ?

ja lahko...samo so za motor in avto dugačne pole in še vožnja...vse kar prifitiraš je da se 1x učiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil zadnič na AŠ in smo zračunali da pride B+A2 okoli 840€.

ja samo?pa ne more bit samo 840€ za B+A2. to je še pocen ubistvu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz rabim manj ur za a2. In tu ni všteta prva pomoč vbistvu.

+ popust dobim ker jim delam promocijo in sem 5 kolegov pripeljal

+ popust za grobnik ker sva se z inštruktorjem za motorje takoj zaštekala ;D

Aja ura je 25€

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz rabim manj ur za a2. In tu ni všteta prva pomoč vbistvu.

+ popust dobim ker jim delam promocijo in sem 5 kolegov pripeljal

+ popust za grobnik ker sva se z inštruktorjem za motorje takoj zaštekala ;D

Aja ura je 25€

in kje nej bi bla ura 25€ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicr offtopic... sam 1000€ je ceu izpit za a1/a2 oz. neomejeno, v primeru da delaš 1. Edin kar profteraš je to, da ni potrebno plačevati 2x v avtošoli učenje. Ure so večinoma za motor okoli 30€/h. Pri a2 pa mislim da je potrebno računat še dodatnih 200-300€ za varno vožno itd. Se pravi da A2+B bo pomoje bol realna cifra 1500-2000€ z vsemi stroški in pač normalno število ur. Čeprav imajo avtošole ponavadi za take zadeve malo drugačne cene oz. popuste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicr offtopic... sam 1000€ je ceu izpit za a1/a2 oz. neomejeno, v primeru da delaš 1. Edin kar profteraš je to, da ni potrebno plačevati 2x v avtošoli učenje. Ure so večinoma za motor okoli 30€/h. Pri a2 pa mislim da je potrebno računat še dodatnih 200-300€ za varno vožno itd. Se pravi da A2+B bo pomoje bol realna cifra 1500-2000€ z vsemi stroški in pač normalno število ur. Čeprav imajo avtošole ponavadi za take zadeve malo drugačne cene oz. popuste.

če maš že prej naprimer za a1 pa geš delat pol za a2 ti ni potrebno voziti vseh ur, le nekaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš že prej naprimer za a1 pa geš delat pol za a2 ti ni potrebno voziti vseh ur, le nekaj :D

nimam še izpita za šterko ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem začetnik na 125ccm motorjih zato sem se registriral na vaš forum, pa sem v parih minutah prebral kar nekaj pametnih izjav!

Star sem 17 let sicer se že ene 4 leta ukvarjam z mopedi (tomos :P) zdej pa je le napoču čas za motor.

In sm si kupu Gilero RC 125, pa me zanima zdej če ima kdo tak motor, oz. ga je imel, kakšne slabosti, kaj bi blu dobr porihtat na motorju. Potem pa še predelave, ker zdej na nizkih nima ubistvu nč moči, sploh če grem u klanc če ma pa obrate se mu pa strga :D katere predelave bi bile da bi še na nizkih lepo lavfov, ker zdej še tolk več pije ko ga turiram.

No za začetek bi bilo to dovolj če zvem.

Hvala, Nejc

Kaj si nočeta priznat da 2t mašine nimajo moči na nizkih obratih 4t jih pa majo(to je prednost 4t mašin).

Tko da si 4t nabav pa bo problem rešen.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj če nima na nizkih obratih moči? Ko se enkrat utrže 2t mašini nima 4t za burek. Sicer pa imajo skoraj vsi 2t motorji to hibo olajšano z rave ventili ki moč (lepo) razporedi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rave ventil, vsaj pri mojem, zelo lepo doda motorju moč tudi pri nizkih obratih, in za normalno vožnjo je čist super tudi pod nizkimi obrati, saj čist lepo pospešuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah 4t ne gre nikamor..meni je bv met tak motor..raje mam kako sport 50cc malo predelano pa tak enako gre in se lahko vozim enako hitro, sicer je dražje vzdrževanje ampak te vsak vpraša kaj maš predelano itd.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti z 2t naredijo ponavadi 2x manj kilometrov na sezono grobo rečeno. Vidim sam pri sebi kako je... 80% se vozim z 4taktno jajco, ko pa me prime pa grem na husqvarno in je takoj tisti filing kot da bi se prvič peljal z odblokirano :D uživancija enostavno! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je ventil zanič, oz. šteka.. to nameravam ta tedn zdej zrihtat, zdej nism biu kej dost doma da bi tu kej rihtov. :)

tako da bo pol pa moglo lepo it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kje oz. kdo prodaja rezervne dele za ta motor..

rabim pa bat ter ojnico, bom mal zamenov.

pa še da povem, to k ni šlo iz nizkih je bil zanič ventil, pa sm dal k enmu popravt pa mi je zrihtov in zdej kr dost bolš vleče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti z 2t naredijo ponavadi 2x manj kilometrov na sezono grobo rečeno. Vidim sam pri sebi kako je... 80% se vozim z 4taktno jajco, ko pa me prime pa grem na husqvarno in je takoj tisti filing kot da bi se prvič peljal z odblokirano :D uživancija enostavno! :)

ja amapk raje naredim 2x manj kilimoterou in tiste fajne :worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če kdo ve kje bi lahko kupil bat ter ojnico za tale motor..

in če veste vsaj približno koliko pride bat ter ojnica. :)

hvala, nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Našel sem že bat ter ojnico, sedaj me zanima če ma ta motor kakšne blokade k niso glih ne vem kaj težkega za odstrant jih..če kdo ve mogoče :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdej me pa še nekej zanima.. :D

Na visokih obratih mi nekej trokira, nism sploh poskušov dost kako in kaj samo a je možno da je tle svečka kriva tut? In kaj bi še lahko bilo med bolj možnimi opcijami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!