Skoči na vsebino

APN6S

Priporočene objave

Našel sem že bat ter ojnico, sedaj me zanima če ma ta motor kakšne blokade k niso glih ne vem kaj težkega za odstrant jih..če kdo ve mogoče smile.gif

lp

Zdravo jaz sem kupil gilero rc 125 brez bata... zato me zanima kje si dobil oziroma naročil bat, ker jaz ga ne najdem nikjer...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Zdravo jas imam isti problem z tem da mi na izpušne sistemu ventil ne delam naredi sem pa tak da je celi cajt odprt pa samo na visokih obratih cona :) kje bi lahko toti mehanizem za Toti ventil dobo Al pa kak bi si to lahko po riti če g do ve :)

Zdravo jas imam isti problem z tem da mi na izpušne sistemu ventil ne delam naredi sem pa tak da je celi cajt odprt pa samo na visokih obratih cona :) kje bi lahko toti mehanizem za Toti ventil dobo Al pa kak bi si to lahko po riti če g do ve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zrdavo imam problem na gileri rc 125 z izpusnim ventilom na malih obratih komaj spelem ko pa dobi obrate pa zacne full it. Ce bi mogoce gdo vedo kak bi si lahko popravo ta ventil ali pa dobo kake dele za to ebay pa te stavri sem ze 100x sau skozi pa nisem najdo nic pamentnega =( Prosim ce gdo ve kaj o tem naj napise!!! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!