Skoči na vsebino

Striptiz, go-go dance itd...


Priporočene objave

Prenasam sporocilo od vam dobro znane eksoticne plesalke Marine:

Danes bo ob 21:00 na A-kanalu v oddaji Extra :!:

Torej ce ste videli ta topic in imate takrat moznost ogleda TV ne spreglejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo vceraj v OLP prizgali televizor in gledali. Bejba je QL. Baje, da so potem iz OLP eni peljali domov z rocno.

Jaz sem pa slišal da so eni namesto do parkirišča in v avto najprej postanek na sekretu morali naredit, ker je bila ročna preveč zategnjena... :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo vceraj v OLP prizgali televizor in gledali. Bejba je QL. Baje, da so potem iz OLP eni peljali domov z rocno.

Jaz sem pa slišal da so eni namesto do parkirišča in v avto najprej postanek na sekretu morali naredit, ker je bila ročna preveč zategnjena... :shock: :shock:

Videl.......

Ma tok dobra pa spet ni.....al mamo pa tastari že tok visoke limite,pa bolane ideje kaj je OK in kaj je še sprejemljivo.

Bi mogla pa dečva še kaj druzga delat,da bi mi ročno zategnila.

Al sem pa že impotenten ratal?????' :shock: :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra če prideš na obisk ti zrihtam kakšno modro tabletko, ki... :shock:

Kok modrih tabletk ti zrihtam.....mam ugodnosti od države......sej razumeš.....leta pa te stvari :D :D :D :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je bla ta mačka na Halloween partyju, ki so ga oktobra če se ne motim imele v Lj. Furije. Tako da tud v živo izgleda tako dobro kot na TV.

Mislim pa da je na Extra magazinu pokazalo tud njen page: www.rinamarina.net al pa nekaj takega, poiščite si! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra je bila sam da bi pa rocne zavore zacel zategovat pa sploh ne :twisted: Sej ko je bila ustimana je bla pic...,sam pol ko jo je pa pokazal doma nenamazano je bila pa taka kot 100000000 ostalih punc ki jih srecujes vsak v mestu :oops: Fora je v tem da ma ta Marina al kaj je ze bla JAJCA(beri pogum oz. visoko stopnjo samozavesti) ki jih pa ostalih 1000000000 punc nima-hvala bogu :D :D :oops:

Just my opinion :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je bla ta mačka na Halloween partyju, ki so ga oktobra če se ne motim imele v Lj. Furije. Tako da tud v živo izgleda tako dobro kot na TV.

Pa si bla ti tudi takrat tam :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je bla ta mačka na Halloween partyju, ki so ga oktobra če se ne motim imele v Lj. Furije. Tako da tud v živo izgleda tako dobro kot na TV.

Pa si bla ti tudi takrat tam :?:

JA! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, tale Rina Marina je še ena ZKB...

Zdrava kmečka bunka :)

Preko tvoje lepote pa je ni, kaj???????????? :lol:

Ženska vsaj zgleda kot ženska in ne kot anoreksična smrklja! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, tale Rina Marina je še ena ZKB...

Zdrava kmečka bunka :)

Preko tvoje lepote pa je ni, kaj???????????? :lol:

Ženska vsaj zgleda kot ženska in ne kot anoreksična smrklja! :twisted:

Ja, jest tut gledala....nič ji ne manjka ( še poguma ne :oops: :lol: )...

Men je bla všeč... ma lepe joškice :oops: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je bla ta mačka na Halloween partyju, ki so ga oktobra če se ne motim imele v Lj. Furije. Tako da tud v živo izgleda tako dobro kot na TV.

Pa si bla ti tudi takrat tam :?:

JA! :oops:

Ja kdo hudica pa si potem. Jaz sem bil tudi tam! A si od furij? A si snaha od ...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max a boš sedaj odcenzuriral tiste tvoje posprejane fotke ! Al moramo samo A kanal gledat ??? :twisted:

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logo2.gif

Men je punca dobra. Taka z ravno pravimi oblinami. Dost mi je tistih anoreksicnih striptizet, ki jih stalno vidimo na nekaterih motozborih.

Le tako naprej :P

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!