Skoči na vsebino

Bojkot moto-društev spodnje Štajerske in Koroške regije


solorider

Priporočene objave

Se strinjam ... ko pa vsake toliko srečam isto mislečega pa meni ni težko pozdraviti ... 

 

Starči, če bi bili vsi tako širokosrčni kot sva midva, tistih flik na hrbtu noben sploh porajtal ne bi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bom zdaj ko bom kakega srečal obrnil, šel za njim, da vidim kaki znak ima na jakni če ga ima, potem pa ga bom prehitu (upam, da mi rata), pa spet obrnu in če je imel ta prav znak na hrbtu (če ga je pač imel) ga bom pozdravu, če pa ne pa ne...hahahaha...sorry mene pa tole že zabava...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaater MARE 65, pol pa pogruntava,  :quad:  da sva midva in greva skup na pijačo!! :O:010 :010 :010

 

Jst se pa včasih sprašujem, če je z mano kej narobe, ker imam med motoristi že 40 let prjatle, pa smo še kar naprej p'rjatli??!

In to čedalje bolj!! :yes: ..... Po moje sem razštelan?? :(  :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne...stara garda...pravega kova...saj se bo vrnilo nazaj...samo da nas pamet sreča haha.

Aja, pa žal po tistem ko sva se srečala še nisem uspel pridet v vaš konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživeli smo že marsikaj, še to bomo. Marsikateri sedanji zdrahar še sedel ni na motorju, ko smo mi že švercali gume in čelade iz Avstrije in Italije.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene sm vidu,jim na hrbtu piše POLICIJA

a je to MC ali MK

so v redu al ne?

 

 

s temi se boš še ti pogovarjal, ko tako divjaš! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene sm vidu,jim na hrbtu piše POLICIJA

a je to MC ali MK

so v redu al ne?

 

hahaha...

:lol1:

toti so tanartahujši, še mopede so si isto pofarbali!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne...stara garda...pravega kova...saj se bo vrnilo nazaj...samo da nas pamet sreča haha.

Aja, pa žal po tistem ko sva se srečala še nisem uspel pridet v vaš konec.

 

Oooo boš že MARE 65! Življenje je še dolgo, in stare p'rjatle ni težko čakati!! :OK:

 

Pa našitek Solorider dej gor, da te bom lohka zignoriru (pri šanku!) :P:D :D

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MK.jih spodnje Štajerske verjetno uživajo zeleno kavo.Uporaba lete zmanšuje obseg možganov. :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo boš že MARE 65! Življenje je še dolgo, in stare p'rjatle ni težko čakati!! :OK:

 

Pa našitek Solorider dej gor, da te bom lohka zignoriru (pri šanku!) :P:D :D

 

Moja leta so že primerna mojemu našitku,   Magarac na motoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, bo res treba tiste soloriderske našitke naheftat na oblačila ... :-)

 

 

Aja, pa pozdravu bi vse, ki me poznajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm SOLO ... SOLO bom tudi umru :P

 

:krneki:

 

 

BOJKOT

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, bo res treba tiste soloriderske našitke naheftat na oblačila ... :-)

 

 

Aja, pa pozdravu bi vse, ki me poznajo. 

Kwa, a mi k te ne poznamo smo pa pičkin dim? :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da ne bomo samo na "črni" listi... in morda pobuda za še kakšno regijo:

 

Člani ZMKS Spodnje Štajerske in Koroške regije bodo  pomagali ljudem na poplavljenih območjih. Doncije v obliki materijalnih sredstev bomo zbirali v dveh zbirnih centrih.

1. Center Prospect GREMIUM MC CELJE (v prostorih na Oblakovi 32a 3000 Celje) vsak dan od 20.5 - 23.5 od 17. - 19. ure.

2. Center XXX hangaround MC  CELJE (v prostorih na Ljubljanski cesti 93. ob srednji vrtnarski šoli v Medlogu) vsak dan od 20.5 .- 23.5. od 19. - 21. ure

 

V bistvu se rabijo največ konzervirana hrana predvsem za dojenčke in otroke ter tudi odrasle, rabijo se tudi čistila in ostali sanitarni material.... oblačil pa je že dovolj tako da jih NE rabijo več.

 

HVALA ŽE V NAPREJ IN UPAM DA SE IZKAŽEMO KOT DOBRI BIKERJI.....RESPECT and HELP...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donacije zbirajo vsi lokalni klubi v svojih prostorih - Ferek v svoji garaži - v četrtek, petek pa jo bomo dostavili v oba zbirna centra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nepovezani tud lohka pridružimo?

 

se mi zdi da smo nepovezani stvari odpeljali že predvčerajšnjim in včeraj......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi bilo pa primerno, če se tema preimenuje v "Bojkot moto DRUŠTEV spodnje štajerske in koroške regije". Tako slovenski jezik kakor zakonodaja, ki tovrstno združevanje utemeljuje, poznata samo besedo DRUŠTVA. Saj še živimo v Sloveniji, mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...če malo ponazorimo...: otroci v peskovniku. Eni mislijo, da imajo več pravice do peska, kot drugi. Malo se prepirajo, potem pa drugi gredo malo naokoli in najdejo prečudovito igrišče, tisti taglasni pa ostanejo sami v meter krat meter peskovniku in so carji in se zdijo sami sebi sila pomembni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo pa primerno, če se tema preimenuje v "Bojkot moto DRUŠTEV spodnje štajerske in koroške regije". Tako slovenski jezik kakor zakonodaja, ki tovrstno združevanje utemeljuje, poznata samo besedo DRUŠTVA. Saj še živimo v Sloveniji, mar ne?

Ej Faker, zajebu si. Poznamo besedo Klub:

 klúb -a m (u)

1. organizacija, ki združuje ljudi s skupnimi interesi: osnovali so več klubov; postal je član kluba /

alpinistični, filmski, športni klub; avto-moto klub; golf klub / klub poslancev // prostor te organizacije: klub

so zaprli; redno prihaja v klub

 

V naslovu pa se enostavno uporablja kratica MK za Moto klube. Bo kar v redu tole, čeprav tudi meni opletanje s kraticami ni najbolj všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!