Skoči na vsebino

Bojkot moto-društev spodnje Štajerske in Koroške regije


solorider

Priporočene objave

Bravo,ti dam za pir ce te kdaj srecam!

Če sva taka kot na avatarju, ni vrag, da se na cesti ne prepoznava. Zmenjeno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

objava:

Bravo,ti dam za pir ce te kdaj srecam!

 

 

spodaj pa:

levanjogazarini je všeč

 

:wub:

pa ne da si ti "malo" sam sebi vsec??

 

 

forever_alone_by_foreveraloneplz.png

 

:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

.. naslednje bo še barva motorja, pa številka noge, pa barva gat, pa pol da ...

 

Gledam na strani ZMKS, HOG - Lipa Chapter Slovenija ni član, čeprav je uradno registriran s predsednikom in vsem ostalim, zato predvidevam, da na večini srečanj nismo dobrodošli... Hvala vam !

 

Bom zapravljal drugje.

Emti politiko in njihove bolane finte, kandidirajete in se zajebavajte med seboj, nas pa pustite na miru.

 

Meni je vseeno ali si na Japoncu, Bavarcu al pa blondinki - pozdravim vsakega in sem vesel pozdrava nazaj, z veseljem spijem z vsakim kafe in kako rečem,  tolk simpl je to ja !!!

 

Mal pa sem žalosten zaradi teh bedarij....  :P

pol pa - 0,40AE...

 

vi ki ste registrirani pa mate precednika pa podprecednika pa upravn pa nadzorn odbor pa tajnico pa blagajnico ste povsod dobrodošli.... zarad blagajnice spljoh ...

 

ti pa tvoje blondinke  ... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, pa skom se vse vi obremenjujete ejga...

Pejte po svetu, pa ne boste imeli noben'ga problema več, garantiram. To doživiš le doma!! Ker se zdrahe ponavadi ne vozijo preko meja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko katerekoli meje greš, vedno je tam za nekoga drugega "doma".

Hočem rečt: "buxl" ni mednarodna oznaka za Slovenca.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa - 0,40AE...

 

vi ki ste registrirani pa mate precednika pa podprecednika pa upravn pa nadzorn odbor pa tajnico pa blagajnico ste povsod dobrodošli.... zarad blagajnice spljoh ...

 

ti pa tvoje blondinke  ... :P 

 

tuhumper ima extremno prav!! Predvsem zaradi...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuhumper ima extremno prav!! Predvsem zaradi...........

 

 

sploh, če sem jaz na blondinki!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem kdaj pomislil, da bi postal član motokluba me je zdaj povsem minilo. Glede pozdravljanja pa vedno če ni prometno nevarno oz. nerodno pozdravim nasproti vozečega uživača. Včasih mi ne uspe ker sem osredotočen na drugo pa kaj. Barilla folk (teh vsak dan srečam par ton) niti ne pozdravi in zelo redko odzdravi. Meni je to simpatično seveda če se da to izvesti na eleganten nenevaren način. Je.... morda sem staromoden ampak mi je všeč ta mali kanček socializirane civilizacije ki se uspešno zgublja (enim zaradi izgovora varnosti drugim ker se jim :pos: ).

Popravljeno . Popravil Horny-et
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, glej... glede pozdravljanja... včasih smo se vsi pozdravljali, ko smo se srečali na cesti. Ni bilo važno -motorist je motorist, druži nas ista stvar. Potem so se pa začeli na veliko pojavljati instant motoristi (kupi motor za leto-dve, pa ga mine). Tak itak nima pojma, zakaj se pozdravlja. Ali pa modeli, ki padejo pod vpliv ameriških bajkerskih filmov in furajo imiđ hudega bajkerja... Prav nasmejati se moram modelom, ko nabijejo rogato čelado in leder s petimi kilami netov... Ampak..zakaj pa ne. Vsaj norijo ne po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa s čem se ljudje vi vse ukvarjate, bog vas nima rad?!?

 

Pust' u kurac vse na cesti in se vozi kakor, da si sam na svetu... Pa kdo ti je ata in mama?? Ata in mama, al en, ki se mu je skisalo v glavi??

Pizda ej, voziš se 40-50 let, eni pa še več, pol pride pa en, ki ga še živ dan nisi vidu na motorju in še v svoji glavi nima reda, pa ti bo govoru, koga lohk pozdraviš koga ne... Ej folk, pa vam se je zmešalo!!! :slap:

P.S.

In kako naj vem, da si iz Spodnje Štajerske in Koroške pod čelado, da bi vas še jst izignoriral ej??? Če sem se kdaj nasmejal, ste me pa s temle kar konkretno vi.

Pol si dejmo pa na čelado napisati od kje si, da se bomo vedli ignorirati.

jst bom iz Zasavja, Ti s Koroške, un iz Spodnjega Dupleka.... In bomo šli na cesto, bomo samo v čelade gledali in se zaletavali zadari tega... Ejga, folk, a ste motoristi??

Jst pa vem, kaj je narobe... Internet, internet!!!

Ko tega ni bilo, tudi zdrah in pizdarije ni bilo. To bo to! :grim :P

V bistvu sem pa tudi sam kriv, k tle gor visim :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, glej... glede pozdravljanja... . Ali pa modeli, ki padejo pod vpliv ameriških bajkerskih filmov in furajo imiđ hudega bajkerja... Prav nasmejati se moram modelom, ko nabijejo rogato čelado in leder s petimi kilami netov... Ampak..zakaj pa ne. Vsaj norijo ne po cesti.

bol je fuknjen prej odzdravi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, glej... glede pozdravljanja... včasih smo se vsi pozdravljali, ko smo se srečali na cesti. Ni bilo važno -motorist je motorist, druži nas ista stvar. Potem so se pa začeli na veliko pojavljati instant motoristi (kupi motor za leto-dve, pa ga mine). Tak itak nima pojma, zakaj se pozdravlja. Ali pa modeli, ki padejo pod vpliv ameriških bajkerskih filmov in furajo imiđ hudega bajkerja... Prav nasmejati se moram modelom, ko nabijejo rogato čelado in leder s petimi kilami netov... Ampak..zakaj pa ne. Vsaj norijo ne po cesti.

 

Sem že enkrat napisal in se bom ponovil: Folk, a ste morda videli številke na novo registriranih motorjev v zadnjih 10-ih letih? Danes pozdravljati nekoga na motorju je kot bi se peljal z avtom in z roko skozi okno mahal vsakemu, ki se pripelje mimo z istim prevoznim sredstvom.

 

Pa ne, da smo debelo :topic:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je tut sred hriba, k že komi sapo loviš, mal mučno vsazga pozdravt... ampak taka je navada  :P

sam tam pa mal težje z nogo pozdravš...morš fajn zrak zajet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko hudih bajkerjev tukaj gor pa se jih kar nekaj boji spustiti bilanco z eno roko za 2 sekundi ... :kva1: ... pozdravljam in bom tudi v bodoče vse po vrsti, ker se mi zdi to cool, tudi instant bikerje in tiste iz osovražene regije ... ;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko hudih bajkerjev tukaj gor pa se jih kar nekaj boji spustiti bilanco z eno roko za 2 sekundi ... :kva1: ... pozdravljam in bom tudi v bodoče vse po vrsti, ker se mi zdi to cool, tudi instant bikerje in tiste iz osovražene regije ... ;) ...

 

Lej, če se ti imaš za bajkerja (karkoli naj bi ta  definicija že pomenila) in ti to nekaj pomeni, kar naprej, uživaj v tem. Če pa koga moti to, da drugi tega ne počno, potem lahko le citiram starega dobrega Georgieja:

 

So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” Anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz Nimam se za bikerja. Kaj je sploh definicija bikerja?? To da 24/7 nosiš klubski brezrokavnik? To da letno narediš čez 50 kkm? To da ga nažgeš 200 po vsaki ravnini? To da imaš 12 k objav na MS? V nobeno od teh skupin ne pašem, torej NISEM biker. Aha imam motor oz bawarski polizdelek, torej sem vseeno malo bikerja!! Ah še samo 6 let imam izpit za motor, to je odločno premalo, da bi bil biker ... :)

Glej čist mi je vseeno, če ti meni odzraviš ali ne, za to se res ne bom sekiral, meni se pač zdi v redu, da se ljudje, ki se ukvarjajo z istimi stvarmi, ko se srečajo, pozdravijo pa naj bo to motorizem, kolesarjanje, tek ali kar koli drugega.

Če bi se ti držal reka, ki si ga citiral, se ne bi sekiral za mene ker pozdravljam, tako kot se jaz ne ker ti pač ne ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Glej čist mi je vseeno, če ti meni odzraviš ali ne, za to se res ne bom sekiral, meni se pač zdi v redu, da se ljudje, ki se ukvarjajo z istimi stvarmi, ko se srečajo, pozdravijo pa naj bo to motorizem, kolesarjanje, tek ali kar koli drugega.

...

Maš čist prow. Predvidevam da tud ti svojo babo fukaš in ablubm, da ti naslednič odzdravim. Prow?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... meni se pač zdi v redu, da se ljudje, ki se ukvarjajo z istimi stvarmi, ko se srečajo, pozdravijo pa naj bo to motorizem, kolesarjanje, tek ali kar koli drugega.

... ;)

 

Tudi meni, dokler gre za neko obvladljivo množico. Kadar pa po nesrečnem naključju zablodim recimo v Shitty Park šopingirat, mi ne pride na misel, da bi pozdravljal vsakega, ki se trenutno bavi z istim hobijem.

 

Pri mopedizmu se mi zdi, da smo nekako že izven lepih časov, ko bi se lahko prištevali med "we few, we happy few, we band of brothers", če si smem sposoditi besede rajnkega Henrika V. Najbrž ne bo zameril. Kot upam, da nihče ne bo zameril, če ne bom nonstop tiščal roke v luft. Ipaq sem štorast.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš čist prow. Predvidevam da tud ti svojo babo fukaš in ablubm, da ti naslednič odzdravim. Prow?

Jaz imam za razliko od tebe vsaj kaj za fukat ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni, dokler gre za neko obvladljivo množico. Kadar pa po nesrečnem naključju zablodim recimo v Shitty Park šopingirat, mi ne pride na misel, da bi pozdravljal vsakega, ki se trenutno bavi z istim hobijem.

 

Pri mopedizmu se mi zdi, da smo nekako že izven lepih časov, ko bi se lahko prištevali med "we few, we happy few, we band of brothers", če si smem sposoditi besede rajnkega Henrika V. Najbrž ne bo zameril. Kot upam, da nihče ne bo zameril, če ne bom nonstop tiščal roke v luft. Ipaq sem štorast.

Se strinjam ... ko pa vsake toliko srečam isto mislečega pa meni ni težko pozdraviti ... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Sej če že nisi član klubske moto scene bodi pa vsaj v politični stranki, namreč v obeh klubih se nabija do ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam za razliko od tebe vsaj kaj za fukat ... 

Pisal sem o babah, ne o bmfah! Za tist pa vem da maš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!