Skoči na vsebino

Uradni sodni izvedenec za moto opremo!


honda61

Priporočene objave

Imam eno veliko prošnjo. Nikjer nisem zasledil, kje v Sloveniji obstaja (če sploh?) uradni sodni izvedenec za moto opremo. Res vesel bi bil vaše pomoči. Če kdo ve kje bi se našel navedeni mi bo zelo pomagal. Vnaprej hvala za informacije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno veliko prošnjo. Nikjer nisem zasledil, kje v Sloveniji obstaja (če sploh?) uradni sodni izvedenec za moto opremo. Res vesel bi bil vaše pomoči. Če kdo ve kje bi se našel navedeni mi bo zelo pomagal. Vnaprej hvala za informacije!

Tu je seznam, verjetno bo pravi en od tistih za motorna vozila:

 

http://www2.gov.si/mp/tol_cen.nsf/%28WebCenilci%29?OpenView

 

Pokliči oz. pošlji mail in vprašaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno veliko prošnjo. Nikjer nisem zasledil, kje v Sloveniji obstaja (če sploh?) uradni sodni izvedenec za moto opremo. Res vesel bi bil vaše pomoči. Če kdo ve kje bi se našel navedeni mi bo zelo pomagal. Vnaprej hvala za informacije!

 

Kolega se je, svoj čas, obrnil na Mitjo Gustinčiča, kot novinarja in poznavalca motorizma in njegovo mnenje je zavarovalnica, ki sprva ni hotela izplačati čelade, češ, da ni bila razbita (je pa voznik z njo udaril v asfalt) upoštevala ter izplačala vrednost čelade.

 

Lahko se pa obrneš tudi na kakšnega uvoznika oz. prodajalca, če se vsaj toliko spozna na to kar prodaja kot npr. g. Kompare iz zastopstva za Nolan.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega se je, svoj čas, obrnil na Mitjo Gustinčiča, kot novinarja in poznavalca motorizma in njegovo mnenje je zavarovalnica, ki sprva ni hotela izplačati čelade, češ, da ni bila razbita (je pa voznik z njo udaril v asfalt) upoštevala ter izplačala vrednost čelade.

 

Lahko se pa obrneš tudi na kakšnega uvoznika oz. prodajalca, če se vsaj toliko spozna na to kar prodaja kot npr. g. Kompare iz zastopstva za Nolan.

Hvala!

Kolega se je, svoj čas, obrnil na Mitjo Gustinčiča, kot novinarja in poznavalca motorizma in njegovo mnenje je zavarovalnica, ki sprva ni hotela izplačati čelade, češ, da ni bila razbita (je pa voznik z njo udaril v asfalt) upoštevala ter izplačala vrednost čelade.

 

Lahko se pa obrneš tudi na kakšnega uvoznika oz. prodajalca, če se vsaj toliko spozna na to kar prodaja kot npr. g. Kompare iz zastopstva za

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!