Skoči na vsebino

Alpe Adria 2014


billy

Priporočene objave

Grobnik poznavalci   :topic:

 

Že nekaj časa nisem bil dol in me zanima, če imajo v katerem lokalu TV, da je možno gledat dirko MotoGP v nedeljo ob 14.  ??

Pri Kec-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerman jim je danes dal vetra,..pa še rekord proge je malo popravil,.. :OK:

Za rekord proge šteje samo dosežen čas na dirki, tako da zaenkrat... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bi organizator lahko speljal celotni program, saj se je po 13.00 uri veter toliko umiril, da bi se dalo peljat. Če so lahko sidecar in oldtimerje pod streho spravli, bi lahko speljali še ostale klase. Ko sem še jaz vozil, smo peljali tudi v hujšem vetru, kot je bil nato popoldne... škoda za ostale dirkače in seveda gledalce, sploh pa, ker so cincali organizatorji do 14.00 ure, speljali 3 tekme ( svetovno sidecar, evropsko oldtimer in PH olditemer) in nato vse ostalo za AA odpovedali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bi organizator lahko speljal celotni program, saj se je po 13.00 uri veter toliko umiril, da bi se dalo peljat. Če so lahko sidecar in oldtimerje pod streho spravli, bi lahko speljali še ostale klase. Ko sem še jaz vozil, smo peljali tudi v hujšem vetru, kot je bil nato popoldne... škoda za ostale dirkače in seveda gledalce, sploh pa, ker so cincali organizatorji do 14.00 ure, speljali 3 tekme ( svetovno sidecar, evropsko oldtimer in PH olditemer) in nato vse ostalo za AA odpovedali.

Prvo so prestavli, nato pa odpovedali.

Na progo so šli pa pogoje sprobat: Camlek, Tomassini, Ivanov in Jerman. Od teh je samo Camlek trdil da so pogoji dovolj vredu da se vse izpelje. 

Tut jst sm biv razočaran ker je vse odpadlo, sam jebiga varnost dirkačev je na prvem mestu!

30. avgusta bo zopet dirka na Grobniku. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo so prestavli, nato pa odpovedali.

Na progo so šli pa pogoje sprobat: Camlek, Tomassini, Ivanov in Jerman. Od teh je samo Camlek trdil da so pogoji dovolj vredu da se vse izpelje. 

Tut jst sm biv razočaran ker je vse odpadlo, sam jebiga varnost dirkačev je na prvem mestu!

30. avgusta bo zopet dirka na Grobniku. :)

ravno včeraj sem govoril z jermanom ... je lepo povedal , da je pri vstopu v ravnino dvignilo sprednji konec od tal zaradi sunka ... in največji problem so bili sunki enkrat z leve drugič z desne strani ... pri 30 motorjih naenkrat na pisti prenevarno ...

saj če bi pa vozili bi se pa takoj našel nekdo , ki bi rekel da je en zanalašč zapeljal bočno v drugega ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

...uf dobro, da si povedal - sem nameraval iti malo na izlet dol..... :slap:

pa saj tud ta stari mopedi dobr letijo dol............no sigurno pa ni pa to "Marko Jerman style" :D..........jih pa pride ziher 3x tolk kakor pravih modernih dirkalnikov na AA, kar ni ravno vspodbudna reč za ta hitre :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Marko je zmagal prvo dirko na zadnji preizkušnji AA na Slovakia ringu...jutri bo potrebna za naslov še ena, Filla pa ne sme biti na stopničkah...držimo pesti..bravo Mare

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj tud ta stari mopedi dobr letijo dol............no sigurno pa ni pa to "Marko Jerman style" :D..........jih pa pride ziher 3x tolk kakor pravih modernih dirkalnikov na AA, kar ni ravno vspodbudna reč za ta hitre :(

Z GPZjem iz leta 1984 se pelat 1.35,40 moraš imet svoj stil... :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!