Skoči na vsebino

Kolk sem pjan???


manjak

Priporočene objave

Zdej mam pa jst eno tako čudno.

Zanima me kak čem zračunat, kolk sem pjan. Recimo de spijem 1 kozarc nekega alkohola. Od česa je to odvisen.

To me zanima čist tko :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle je pa čist preveč faktorjev, ki vplivajo na to. Teža človeka, pa kakšno presnovo ima, pa kaj in koliko je prej jedel......

Najbolš je, da si kupiš lasten alkotest (nakaj čez 17.000 SIT, baterija drži za cca 200 "pihanj") in ga pač uporabiš, ko se ti zdi da si "sumljiv..... :wink: :lol:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem reku de me zanima sam tko. Itak morm met 0.0 promila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. v gostilni si izberi 10 žensk (pa ne top modelov :wink: ) in jih opazuj po vsaki popiti pijači.

ko so ti vse všeč si popil preveč!!!!! vse ostalo je stvar treninga, pač moreš ugotovit kej pomenijo oznake "za 3 piva, za 5 piv, za 10 piv,...." :twisted:

lahko pa si izbereš tri ali več najlepše. po vsaki pijači opazuj svoje reakcije. dokler ti razum pravi "nimaš šans" je še OK, ko začneš osvajat je čas za taxi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. v gostilni si izberi 10 žensk (pa ne top modelov :wink: ) in jih opazuj po vsaki popiti pijači.

ko so ti vse všeč si popil preveč!!!!! vse ostalo je stvar treninga, pač moreš ugotovit kej pomenijo oznake "za 3 piva, za 5 piv, za 10 piv,...." :twisted:  

lahko pa si izbereš tri ali več najlepše. po vsaki pijači opazuj svoje reakcije. dokler ti razum pravi "nimaš šans" je še OK, ko začneš osvajat je čas za taxi :wink:

:evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. v gostilni si izberi 10 žensk (pa ne top modelov :wink: ) in jih opazuj po vsaki popiti pijači.

ko so ti vse všeč si popil preveč!!!!! vse ostalo je stvar treninga, pač moreš ugotovit kej pomenijo oznake "za 3 piva, za 5 piv, za 10 piv,...." :twisted:  

lahko pa si izbereš tri ali več najlepše. po vsaki pijači opazuj svoje reakcije. dokler ti razum pravi "nimaš šans" je še OK, ko začneš osvajat je čas za taxi :wink:

Govoris iz lastnih izkusenj?? :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tile podatki so v literaturi:

Promile alkohola določimo tako, da delimo količino gramov popite tekočine s telesno težo v kg pomnoženo z 0,8.

Pivo: v 250 ml je 11,6 g alkohola

Vino: v 150 ml je 7,2-16,5 g

žgane pijače: v 20 ml je 4,8 - 10,6 g alkohola.

Zdaj pa računaj....:D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zase vem, da sem orenk pijan, ko namesto "Ej, natakarca, še eno rundo" rečem "Žržržržžžržržžžržžržržžržunžržržržro.žžrrž!!" :)

Sicer pa - če spiješ eno pivo ali dva špricerja, ti načeloma ne bi smelo v kri priti preveč alkohola. Karkoli več je pa že tvegano. Odvisno od prebave, presnove, kaj si jedel, v kakšnem psiho-fizičnem stranju si in podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. v gostilni si izberi 10 žensk (pa ne top modelov :wink: ) in jih opazuj po vsaki popiti pijači.

ko so ti vse všeč si popil preveč!!!!! vse ostalo je stvar treninga, pač moreš ugotovit kej pomenijo oznake "za 3 piva, za 5 piv, za 10 piv,...." :twisted:  

lahko pa si izbereš tri ali več najlepše. po vsaki pijači opazuj svoje reakcije. dokler ti razum pravi "nimaš šans" je še OK, ko začneš osvajat je čas za taxi :wink:

Houg!!!!

Res je tako!!!! :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih je en pir dovolj, včasih jih pa niti 10 ne pomaga :oops: :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih je en pir dovolj, včasih jih pa niti 10 ne pomaga  :oops:  :oops:  8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervijeva razlaga ena najboljših kar sem jih kdaj slišal. 8)

Tudi SymRu kar dobro pozna zadeve. Glede na seveda, tudi lastne izkusnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj smešno je, ko vkorakam domov in Tejki rečem "žržržržržržžžžžržržržžžržržžžžržržžžžžžžrž.rž!!! hik žržrž!", kar običajno v prostem pomeni:"Jaz sem ful za motoriste!" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto glede teže v onem programu, bi morali še dodati višini, ker visoki in suhi pivci alkohola ne morejo toliko prenesti, ker imajo kosti tudi nekaj teže (masa je pravilni izraz za izražanje v kg).

V glavne vem, da ko čez dam doma popijem liter vina nisem nič pijan oz. kulturno po Prešernu vinjen, ker pijem vino iz. škropec samo ob hrani in to najmanj 3* dvevno po min. 2 dcl. Potem pa ni nobenih želodčnih težav in prebavnih motenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto glede teže v onem programu, bi morali še dodati višini, ker visoki in suhi pivci alkohola ne morejo toliko prenesti, ker imajo kosti tudi nekaj teže (masa je pravilni izraz za izražanje v kg).

nekej about teze in visine: visoka sem 168cm in tezka 53kg (paneokolgovortpress); moj dragi je visok skorej 2m in ima skorej 100kg; na noviga lejta dan smo ga mal pil (beri: tekmovali, kdo ga vec nese) :arrow: spila sem 9 tekil, rum kolo (pol se pa ne spomnm tocn, kaj se) in sem se zmerej vedla kaj delam; dragi je spil 7 tekil, pa jegra, pa sta bl s kolegom tok pijana, da sta en drugemu smokije iz popkov jedla, pa u gatah (skorej) striptis odplesala (mamslikekitodokazujejopress)... :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto glede teže v onem programu, bi morali še dodati višini, ker visoki in suhi pivci alkohola ne morejo toliko prenesti, ker imajo kosti tudi nekaj teže (masa je pravilni izraz za izražanje v kg).

nekej about teze in visine: visoka sem 168cm in tezka 53kg (paneokolgovortpress); moj dragi je visok skorej 2m in ima skorej 100kg; na noviga lejta dan smo ga mal pil (beri: tekmovali, kdo ga vec nese) :arrow: spila sem 9 tekil, rum kolo (pol se pa ne spomnm tocn, kaj se) in sem se zmerej vedla kaj delam; dragi je spil 7 tekil, pa jegra, pa sta bl s kolegom tok pijana, da sta en drugemu smokije iz popkov jedla, pa u gatah (skorej) striptis odplesala (mamslikekitodokazujejopress)... :twisted: :twisted:

Chris :shock: :shock: :shock: Ma neeeee :? :? :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

p.s.

Se men tut čudn vpliva..... že po pol deci (lahkega ) vina (npr. cvička, modre frankinje ipd...) al pa po enem požirku Jacka al pa če povoham tekilo, mam že čudne ideje. Kar poročit se hočem :shock: :shock:

:roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

nekej about teze in visine: visoka sem 168cm in tezka 53kg (paneokolgovortpress); moj dragi je visok skorej 2m in ima skorej 100kg; na noviga lejta dan smo ga mal pil (beri: tekmovali, kdo ga vec nese)  :arrow:  spila sem 9 tekil, rum kolo (pol se pa ne spomnm tocn, kaj se) in sem se zmerej vedla kaj delam; dragi je spil 7 tekil, pa jegra, pa sta bl s kolegom tok pijana, da sta en drugemu smokije iz popkov jedla, pa u gatah (skorej) striptis odplesala (mamslikekitodokazujejopress)...  :twisted:  :twisted:

hmmm, ste razmišljali kdaj, da bi v katerem drugem športu tekmovali :twisted: :wink: ?

sploh pa nasprotujem zlorabi alkohola v tekmovalne namene (razen če več tipov tekmuje kateri bo prvi eno žensko položil :twisted: 8) )!

ŽIVEL KEBER!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdaj pa malo bolj resno, vsaj po mojih izkušnjah (verjetno bo še kdo pritrdil) je količina, ki jo "nesem" najbolj odvisna od počutja.

nekje 3 do 4 pire lahko vedno spijem brez da bi kaj čutil (razen na prazen želodec, tam po 3 že čutim :? ). vse kar je več kot to pa je odvisno od dneva, včasih pijem in mi ni (skoraj) nič pa vidim pozneje na računu da sem spil 10 ali več pirov, včasih pa sem že po 6-7 kar krepko pijan.

največ lahko spiješ če si zvečer koma pijan (na meji zastrupitve - najboljše z jack-om, vodko ali tekilo), potem celi drugi dan bruhaš žolč in ležiš z abnormalnim glavobolom.

ko potem zbereš zvečer moči in greš ven lahko spiješ 3x več kot prejšnji dan pa še kar nisi pijan. sicer ne znam pojasniti tega fenomena ampak je res. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se men tut čudn vpliva..... že po pol deci (lahkega ) vina (npr. cvička, modre frankinje ipd...) al pa po enem požirku Jacka al pa če povoham tekilo, mam že čudne ideje. Kar poročit se hočem :shock:  :shock:  

:roll:

porocit :shock: :shock: dobr, de name ne vpliva tko... :roll: :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, ste razmišljali kdaj, da bi v katerem drugem športu tekmovali :twisted:  :wink: ?

sploh pa nasprotujem zlorabi alkohola v tekmovalne namene (razen če več tipov tekmuje kateri bo prvi eno žensko položil :twisted:  8) )!

ŽIVEL KEBER!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :wink:

ja, pomislili smo ze, ja.... sam do izvedbe se ni prislo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!