Skoči na vsebino

Kolk sem pjan???


Priporočene objave

potem celi drugi dan bruhaš žolč in ležiš z abnormalnim glavobolom.

ko potem zbereš zvečer moči in greš ven lahko spiješ 3x več kot prejšnji dan pa še kar nisi pijan. sicer ne znam pojasniti tega fenomena ampak je res. :roll:

Jap, par let je tudi mene ta pojav begal... Zdaj pa enostavno več ne popivam nikoli bolj pogosto kot vsak drugi dan in je vse okej - en dan pijem, drug dan treznim, spet pijem (in sem pijan), spet treznim :)

Eh, JOKE :)

Je pa res, da imam dneve, ko bi lakho bil od unija pijan, včasih pa rabim ene 5-6 pirov, da kaj začutim... Ampak vedno, čisto vedno, pa imam drug dan mačka, tudi če samo eno pivo spijem. A to pripisujem tudi zakajenim prostorom, kjer pijemo pivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še nikol nisem imela drugi dan mačka :?  

A narobe pijem? :shock:  :?

Ja. Flašo moraš odpret :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še nikol nisem imela drugi dan mačka :?  

A narobe pijem? :shock:  :?  

Alla

nc se ne seciri, tud jest ga nimam... se po tisti tekili pa rumkoli pa samem rumu pa ne vem kaj se, ga nisem imela... eni so pa sevede lezal z glavobolom in bruhal skorej cel dan... :roll: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prvič spil sam celo flašo viskija v pol ure (pri 15-ih) sem kozlal celo noč, potem pa rabil še dva dni, da sem se spet začutil (svoje telo :))...

No, po tistem mi noben maček več ni prišel do živega :wink:

Razen enega - ki je vseboval posledice in božjo kazen za približno tri šestorne Jack DAnielse v Orto baru in vsaj ducat guinessov... Takrat sem mislil, da bom umrl. In potem sem drastično zmanjšal količine zaužitega alkohola.

No, po tem sem nekaj časa pil samo koktejle "Smrt v diskoteki" - vodka, gin, campari, tonik... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še nikol nisem imela drugi dan mačka :?  

A narobe pijem? :shock:  :?

Ja. Flašo moraš odpret :lol:

Al pa zamenjat ( se mi je zdelo zadnč, da na tvoji piše cocacola :shock: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem rekla, da ne bruham.......to je obvezni del mojega obrednega pitja :roll: , ampak naslednji dan je glava čisto uredu..... :D  

Alla

saj TO je prava taktika!!! :lol:

Jaz ko mam preveč tisti presežek zbruham- pol pa brez problema dalje pijem, al pa tudi ne. Pred spanjem stegnem 3dcl navadne vode in drugi dan ni mačka! Razen če pijem 2 dni skupaj, pol ga je že malo težje preprečit! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se men tut čudn vpliva..... že po pol deci (lahkega ) vina (npr. cvička, modre frankinje ipd...) al pa po enem požirku Jacka al pa če povoham tekilo, mam že čudne ideje. Kar poročit se hočem :shock:  :shock:  

:roll:

Kot je meni dobro znano je cviček res lahko vino, medtem ko je modra frankinja kar težko vino (več kot 11 vol%, tudi ob dobrih letih do 13 kot primorci), saj je eno od vrhunskih sort rdečega vina na štajerskem kot kranjskem in dolenjskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si pijan si ze prevec pijan.

Kdaj pa veš da si pijan? Ko si dobre volje, ko dvojni, trojno... vidiš, ko ti gre na bruhanje????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si pijan si ze prevec pijan.

ni res, bolj kot si pijan - "manj si pijan" - pa čeprav se mogoče okolica z tabo ne strinja :lol: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, bolj kot si pijan - "manj si pijan" - pa čeprav se mogoče okolica z tabo ne strinja :lol:  :?

No, s tem pa se jaz strinjam! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prvič spil sam celo flašo viskija v pol ure (pri 15-ih)...

:shock: :drinking: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :arrow: :!: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max: si ti o svojih izkusnjah ze kej napisu, al sam beres?? :twisted:

Ja, berem o izkusnjah, da mi ni potrebno o izkusnjah pisat :D :D :D :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max: si ti o svojih izkusnjah ze kej napisu, al sam beres?? :twisted:

Ne upa, ga je verjetno preveč sram.

Po moje ma kako tako izkušnjo kot moj kolega ki se ga je tako napil, da je ležal pod drevesom in se držal za korenino da ne bi padel! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max: si ti o svojih izkusnjah ze kej napisu, al sam beres?? :twisted:

Ne upa, ga je verjetno preveč sram.

Po moje ma kako tako izkušnjo kot moj kolega ki se ga je tako napil, da je ležal pod drevesom in se držal za korenino da ne bi padel! :lol:

A je bla ta ''korenina'' tvoje bedro al ja :oops: :twisted: :D :wink: :idea: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bla ta ''korenina'' tvoje bedro al ja :oops: :twisted: :D :wink: :idea: :?:

Max, a lahko mogoče zmanjšaš stopnjo seksističnega šovinizma?

Vsaj meni je že mal moteče... But then again, who am I? Just a Nobody...

Sicer pa - saj vem, ni mi nujno brati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še nikol nisem imela drugi dan mačka :?

A narobe pijem? :shock: :?

Alla

Se bojim, da je to že tisti ta naslednji stadij. Mucka ni več, samo ta prvi jutranji šnopčk je pa narbolj na talerček zlit, pa polizat. Potlej se že umiriš, pa ta druzga v šalco naliješ. Pr ta tretjem pa ni več problem štamperla zadet. :wink: :lol: :lol: :lol:

Ja Alla, tek ti je to! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi..., men se pa včasih zdi da imam mačka, ma kaj mačka, tigra, ampak fora je pa da nisem nič pil. Sicer sem bolj slab pivec, ampak vseeno. A je to kej narobe ? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!