Skoči na vsebino

Malaguti F15 Firefox


ekasteli

Priporočene objave

Lp

Imam Malaguti F15 firefox in zanima me sledeca stvar. Na motorju je cisto nov kit Malossi sport 70, izpuh Leovince Touring, Dellorto 17.5 uolinjac, rumena povratna vzmet Malossi, rumeni fedrcki sklopke od izpuha in pa 4.7g valcki. Skuter sicer vlece konstantno in lepo v klanec gre tam nekje 50-60(odvisno seveda od klanca) koncna po ravnini pa je 80. Sicer to niti ni malo ampak skuter je prej z vsem stock samo brez blokad sel bolj(90 po ravnini). Pricakoval sem seveda od vsega tega da bo skuter bolj sel, ce ze ne koncna hitrost vsaj v hrib...Kaj mislite bi mogoce moral dati lazje valcke ali nevem kaj?koliko bi po vasem mnenju moral iti?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp

Imam Malaguti F15 firefox in zanima me sledeca stvar. Na motorju je cisto nov kit Malossi sport 70, izpuh Leovince Touring, Dellorto 17.5 uolinjac, rumena povratna vzmet Malossi, rumeni fedrcki sklopke od izpuha in pa 4.7g valcki. Skuter sicer vlece konstantno in lepo v klanec gre tam nekje 50-60(odvisno seveda od klanca) koncna po ravnini pa je 80. Sicer to niti ni malo ampak skuter je prej z vsem stock samo brez blokad sel bolj(90 po ravnini). Pricakoval sem seveda od vsega tega da bo skuter bolj sel, ce ze ne koncna hitrost vsaj v hrib...Kaj mislite bi mogoce moral dati lazje valcke ali nevem kaj?koliko bi po vasem mnenju moral iti?

Lp

 

 

 

 

Menjati moraš prenose, drugače ima skuter samo večjo zalogo moči, ne razvije pa takšne končne hitrosti kot bi jo sicer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!