Skoči na vsebino

US Navy


Priporočene objave

Pa kaj je z vami folk, govorite kot da lahko vsakdo gre na vsako ladjo, ki se zasidra v slovenskem pristaniscu :?: :shock:

Izpade bolj tako kot da ste uzaljeni ker vas nocejo gledati na krovu :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ne ne, glih obratno je. Mi jih nočemo gledat na kopnu :fist: :lol:

Ja, vsaka tolažba je dobra :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa sm bla na letalonosilki. Sam ne tlele v Kopru, pač pa na Rodosu. Je pa ta ista ladja bila kak mesec prej v Kopru. Pa mi je tist vojak, ki sm ga spoznala reku, da je to njihov cilj, da čim več folka vidi njihovo moč, da jim ne bi kake tumarije po glavi hodile. Češ: glejte kaj smo močni, nimate šans proti nam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! res je, domačini jih ne marajo preveč. Nekaj let nazaj, ko so prihajale

prve ladje, so bili še zanimivi, zdaj pa ze rahlo presedajo saj je vsak mesec kakšna tuja vojna ladja tukaj. Spomladi sem spoznal tri marince

in sem jih vozakal malo po obali, malo smo zuriral in so bli kar cool.

Je pač velika razlika med rodovi in kaj kdo pač je na ladji, kot v vsakem

zivljenskem okolišu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so ziher lahko tud fajn. Kakor kdo. Če niso prepotentni se da z njimi prav fajn razumet. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem jih delit na črne in bele, se dobesedno kar sami! Z posadkami

bele rase sem se vedno dobro počutil in tudi videl, da jih včasih še celo

zanima spoznavanje lokalnih navad, kulture itn...Črnuhi pa so v glavnem prepotentni-vedno neko svojo kao ogrozenost probajo prekompenzirat.

To sem večkrat občutil tudi v Ameriki, kjer je reverse rascizem zelo

prisoten (torej črni rasizem naspram belcem) V pogovorih sem opazil,

da so vsi zelo indoktrinirani-torej razumem prerekvizit ameriške vojske,

kjer izgleda, da novačijo predvsem idiote!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je z vami folk, govorite kot da lahko vsakdo gre na vsako ladjo, ki se zasidra v slovenskem pristaniscu :?:  :shock:  

Izpade bolj tako kot da ste uzaljeni ker vas nocejo gledati na krovu  :lol:  :lol:

Ja, užaljeni smo. Res. Odlično si zadel žebljico na glavico.

Get real. Grow up.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš ameriko, a se morajo povsod vtakniti

Seveda. Saj veš - samo en narod je lahko "najboljši" - in pri nas (mislim, na tej kepi blata, na kateri živimo kot kakšni lemingi) so to ZDA...

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla učeraj v Piran,pa sem vidla tud tole ameriško igračko,sploh ne paše v naše morje,pred njo je plul ravno en tanker ki je bil cca 2 in pol majši od te sive gmote.Če pomislim da je gor folka za dva in pol RAKEKA,noro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla učeraj v Piran,pa sem vidla tud tole ameriško igračko,sploh ne paše v naše morje,pred njo je plul ravno en tanker ki je bil cca 2 in pol majši od te sive gmote.Če pomislim da je gor folka za dva in pol RAKEKA,noro.

Tole z Rakekom, mi pa ne pove dosti :shock: 8) :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja vsaica ima cca 2 tisoč folka,se prav 2x2je4 pa še pol od 2 je 5.000folka na ladiji se prav da bi gor spravli dva in pol Rakeka gor.Teško razumljivo :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda! Vse je podrejeno Avionom. Najnizji rangi si delijo 2 na 1 lezišče:

Eden je v sluzbi drugi spi-kot na podmornici! Lezišča so vtaknjena kar

med razno napeljavo:elektrika,voda etc...Leziščem rečejo tudi warm bed

(ali nekaj takega)ker je postelja vedno topla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam v Rakeku majo pa tut železnico, ki je celo v Cerknci nimajo.

Pa na dva jedrska reaktorja z ladjice ne pozabit, ki jih tudi Rakek z Cerknico skupaj nimata :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš ameriko, a se morajo povsod vtakniti

Vedno in povsod, da pokažejo svojo "moč", delajo pa sranja na "Hitlerjevem nivoju"!- ubijajo brez vesti! Sem lih gledla CNN je nek stric v uniformi brez vsake vesti razlagal kaj in kako, nekaj v tem smislu: "poiskali bomo ustrezno lokacijo in jih vse pobili" :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sea Patrol, Sailor Patrol ali police- nekaj takega! Kot neka vojaška policija.

Shore Patrol - mornariska inacica vojne policije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shore Patrol - mornariska inacica vojne policije.

Aha, hodijo okoli in pazijo, kje se njihovi zapletejo v pizdarijo, potem pa lokalnim oblastem rečejo "Bomo mi zanje poskrbeli", jih potegnejo iz dreka in nazaj na ladjo, novim obalam naproti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ladji s 5000 vojaki in 70 avioni, jih je 100 pilotov, kakšnih 200 navtično pomembnih (torej mornarjev), vsi ostali so pa za ti dve skupini navadni pucfleki.

In tako se posadka odraža tudi na kopnem.

Še vedno je to ugodna oblika turizma. 5000 turistov v nekaj dneh, ki na kopnem nimajo drugega dela, kot zapravljati denar.

Ali bi raje tisto: šalji pare, a ostaj kuči (hvar presss) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je dobila prav neprijeten priokus. V splošnem je postala mesto za nestrpnost do tujcev - posebej črncev. V isti sapi pa se derete kako se imajo Američani za nekaj več.

A ne delate vi istega, ko govorite o črncih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne....... oni to lahko.....saj "svinjajo" crnci po "njihovi" dezeli. :twisted:

kje so sedaj tisti,ki se najbolj derejo o strpnosti in enakopravnosti?! :fist: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J in meni podobni! Kaj je to!? Me ne poznaš in ne mi srat!

Jaz sem čisto hladen in se nič ne razburjam. O črncih pa govorim iz lastnih izkušnjah: hodil v šolo z njimi,delal z njimi, hodil s črnko z roko v roki po Ocean Drive-u in trpel grde poglede tako belcev kot črncev....poznal afriške in sev. in juz. ameriške črnce.....

bil oropan iz strani črnca, pa tudi pomagal so mi včasih. Njihovi Deckhands (al Dickheads), ki delajo na vojaških ladjah,

ki prihajajo sem so pa name naredili bolj klaveren vtis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!