Skoči na vsebino

US Navy


Priporočene objave

hmmmm kje je že tista tema z cigani???????

ja lahko je biti moralen in politično korekten dokler nimaš dovolj stikov z katerokoli skupino o kateri tu govorimo. in ko spoznaš ljudi si ustvariš mnenje, navadno pa negativno izkušnjo bolj zaznamo kot pozitivno in tako je tudi mnenje vedno nagnjeno bolj v negativno stran. seveda sam tudi nisem nobena izjema.

1. kot smo že ugotovili o ciganih nima noben preveč dobrega mnenja čeprav niso vsi slabi, prevlada pa naš vtis na podlagi negativnih posameznikov. cigane lahko seveda dokaj pogosto vidimo in navadno seveda njihove negativne plati.

2. čefurji, trenirkarji, južna brača, šiptarji,........ glej zgoraj napisano :!:

3. črnci, niggerji ali kako že hočete - eni jih ne poznajo, drugi so politično korektni, tretji imajo samo pozitivne izkušnje, J in nekateri ostali pa imajo tako pozitivne kot negativne in seveda se tehtnica nagne v smer negativnih. jasno da je črnski rasizem zelo močen, ob tem pa so deležni še določenih privilegijev zato je jasno da ne morejo ravno biti priljubljeni pri velikem števili ne-črnih ljudi (glej odnos slovenci in cigani).

4. azijci - sam imam do njih zelo pozitiven odnos, seveda ker so bili vedno zelo prijazni do mene (sem imel US $). če vprašaš koga ki dela npr. na japonskem pa boš videl da vsak dan izkusi kaj pomeni biti ne-japonec in njihov "rasizem".

5. npr. nemci - občudujemo jih kot primer evro-kultiviranih in sploh oh in ah demokratičnih itd. po drugi strani pa nad njimi na morju vihamo nosove kako se nosijo in kako mislijo da so nekaj boljšega. če bi bili na malorci, a bi imeli dobro mnenje o hordah pijanega nemškega proletarjata, ki se ga tam zapija do smrti, sčije in bruha po cestah, se dere in pretepa?

na koncu je vedno odvisno od ljudi in če v kopru srečaš npr. črnega pilota, ki je izobražen in bolj kulturen verjetno ne boš imel tako slabega mnenja kot če srečaš nekega čistilca mašin, ki nima niti OŠ in so ga pobrali iz socialnega podna.

predstavljajte si kakšno sliko bi imeli o slovencih če poberemo skupaj slovenske primitivce, jim damo dobro plačo in jih zapremo za nekaj mesecev na ladjo. mislim da bi bili povsod navdušeni nad slovenci kjerkoli bi pristala ta ladja. :wink:

glede delitve pa: delitev je vedno bila in bo!

mi imamo južnjake, pa severnjake, latino (seveda slabšalno),..........

delijo se azijsci in seveda črnci pri čemer je vedno tako, da se imajo tisti bolj svetli za nekaj boljšega!

sam pač imam svoje stališče do določenih ras, narodov in ver, ki pač je takšno kot se mi je izoblikovalo (tu ga ne mislim razlagat), sam pa vedno pripravljen še kaj spoznat in mogoče kakšno mnenje spremenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah perv,odlicno 8) .se bom smejal cez kaksna dva meseca,ce in ko bo debata spet tekla okoli podobne teme in ko bo vecina pozabila kaj si tukaj napisal - ali kaj je sploh kdo na to temo kdaj kje napisal - in ko bodo "liberalci & altruisti" (ki vecinoma se niso imeli stika z drugimi rasami/verami/....) vse,ki nocejo sprejeti "drugace pofarbanih/vernih/kulturnih" _pod vsakim pogojem_ spet spljuvali in se zgrazali nad "rasizmom,netolerantnostjo,snobizmom itd.".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:shock: :shock: :shock: :shock: :lol: Ko sem videl naslov sem najprej

pomislil šok šokova, da so spet tukaj :roll: drugače pa ja, nekak tako je

to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah perv,odlicno 8) .se bom smejal cez kaksna dva meseca,ce in ko bo debata spet tekla okoli podobne teme in ko bo vecina pozabila kaj si tukaj napisal - ali kaj je sploh kdo na to temo kdaj kje napisal - in ko bodo "liberalci & altruisti" (ki vecinoma se niso imeli stika z drugimi rasami/verami/....) vse,ki nocejo sprejeti "drugace pofarbanih/vernih/kulturnih" _pod vsakim pogojem_ spet spljuvali in se zgrazali nad "rasizmom,netolerantnostjo,snobizmom itd.".

Ice - a si čisto slučajno mislil z "liberalci & altruisti" tudi mene, ali sem se zmotil? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi trdit da ni v vsakem od nas vsaj malo rasizma :roll:

Whites are made to feel guilty and "hateful" for loving their own people and cultureč je napisanega tukajhttp://www.stormfront.org/whitenat/racism.htm

Diablo -prosim spokaj tale ekstremi beli rasizem (white supremacy bullshit )kam drugam...

Hvala,

White Guy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice - a si čisto slučajno mislil z "liberalci & altruisti" tudi mene, ali sem se zmotil? :)

najbrz se nisi. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boste morali Primorci najprej morje spucat, ker so nam Hrvati ameriške fekalije v Piranski zaliv spustili. Da Bog, da vaš novi župan Popovič naredi malo reda med občinskimi zakoni in predvsem nekajkrat poveča kazni za onesnaževanje morja in za kršitelje občinskih uredb.

Go Popovič, go in Primorci tudi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista "Kaj je Rasizem?" stran tam zgoraj opisuje dvoličnost, kako se hitro

lahko nekoga ozigosa za rasista in dvoličnost ameriške realnosti. Jaz se

"osebno strinjam" z napisanim, me pa moti tisti krizec na dnu, ki doda

čisto svojo konutacijo in vse sprevrze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrz se nisi. :twisted:

Pizda, če sem pa jaz altruist in liberal, pol pa tud ne vem /scratch,scratch,scratch/ 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Re.: Navy

Teden nazaj v avtu poslušal Radio Capris i.s., nekdo se je pritozeval,

da je letalonosilka onesnazila okolico z svojimi odpadki embalaze etc...

Odgovorili so mu pa v smislu, da ima letalonosilka spremljevalno container

ladjo, ki je vse počistila - samo nekaj smeti je pa burja pometala naokoli.

Shit happens!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Yep!U.S.NAVY: Kot večina ve je letalonosilka T.Roosevelt zopet na obisku pri nas! Tokrat nisem opazil kakšno preseravanje (mogoče so pa čital MS :lol: in si rekli "Let's just not jerk around!")! Predvsem tokrat opazam, da veliko večino peljejo z avtobusi nekam stran, verjetno na kakšne izlete! Nekaj njih se potepa po Kopru, tokrat opazam očitno drugačen nastop! McDonalds v Mercatorju je poln!

"Bigger Better Burger King!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

McDonalds v Mercatorju je poln!

kok tipicno!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

svetujem da se od zdaj naprej črncem reče motherfuckerji, pa sej v filmih se oni tko kličejo med sabo...

whazzup M.F.

ker pa je verjetno gnev v črncih v odnosu do belcev še vedno velik, se začnimo med seboj klicati white trash...

kako smo kej, bele smeti :?: , pa v redu mamojebi, gremu skupej na eno pivo

jao, kr neki... :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

( :arrow: prakticno razmisljanje... :twisted: :twisted: :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, da veliko večino peljejo z avtobusi nekam stran,

V Italijo, je rekel radio. Trst = večja izbira prostitutk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea: Shit! Ma prav spomnil si me! Sem šel danes malo po lokalih in videl dve "working girls" pa še neko spakedrano italijanščino so uporabljale...lokal poln Navy-a itn...Ma kaj jih res ne znamo zadrzat, te prekaljene borce, ki so se vrnili iz boja, in bi radi zapravili combat bonus?

oglas:

Išče se partner za odprtje dobičkonosnega lokala na slovenski obali

pod šifra: "Pink Pussy" open 24/7, we endorse Navy discounts, rooms to let, we also accept VISA,MC,DC,AMEX,CIRIUS,Merkur članstvo,Kovinotehna etc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglas:

Išče se partner za odprtje dobičkonosnega lokala na slovenski obali

pod šifra: "Pink Pussy" open 24/7, we endorse Navy discounts, rooms to let, we also accept VISA,MC,DC,AMEX,CIRIUS,Merkur članstvo,Kovinotehna etc...

Evo me, partner :lol: Jaz sem vedno za kulturno izmenjavo 8)

WB, J-man :!: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! Dobra una "vsaka peta" s tem, da jaz hodim v "ljubezen" na skrivaj! :lol: Nekaj časa me ni bilo tukaj, ker sem zadnjič hodil po mestu in so me neki čudni tipi spokal u en črn avto, potem mi je en tip dal dve tablete na izbiro, jaz sem pojedel ta plavo in spregledal, da smo vsi v matrici, ah no, dolga zgodba za kdaj drugič! Torej, res bi bilo ekonomsko opravičeno odpret eno whatsit? Hišo javnega razvrata, in to direkt na pomolu, ker stranko moraš prijet takoj - uno, da "bom premislil pa prišel nazaj!" ne velja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne naskrivaj v Ljubezen špegat :!: To zdaj sodi v izobraževanje & usposabljanje za tanovi lokal. Ko boš vse prebral in napisal poglobljene utrinke, greva pa kader nabirat. Mam še neke zveze na Madžarskem, saj veš, za sektor "drobnih anatomskih posebnosti" itd. Kopala se bova v cekinih & belo oblečene gole deklice se bodo smukale okoli naju... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

McDonalds v Mercatorju je poln!

Klko vem majo na ladji svoj Mcdonalds, pa zgleda da se vseeno nimajo dovolj hamburgerjev :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pepe! Bom večkrat pošpegal v "ljubezen", se je treba pač vedno dodatno izobrazevat! "Mađarke" se sliši zanimivo, se pravi registrirat kot "artistke"! Menda bi morala dokazat drzavi, da ni razpolozljive delovne sile za tako delo, nakar nam ta drzava dovoli uvoz te! Ja, pa pred zaposlitvijo jih bi bilo treba izprobat! - :roll: mislim intervju pa to!

Hej Kingforever! Saj javne telefone imajo tudi na barki, pa se je kar vrsta naredila pred dvemi kabincami izpred McDonalds-a! Moram pa dodat, da je bil tale McDonalds poln ta najmlajših. Moram tudi rečt, da sem se tokrat pogovarjal s kar nekaj vredu ljudi iz posadke! Razumem pa tudi, da hodijo ven jest, ker sem sam dal skozi ene par ladij in ,kadar na kopnu, vedno jedel uzunaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Artistke, jasno. V vseh pogledih 8) Atestirane & z garancijo. Vse po PS. BTW, enkrat bom razkril zgodbico o Kristini & Benedet. Hercik kebrčka. Ena iz Debrecena, druga iz Szegeda. In obe sta bili zeloooo......ah ne, bom kdaj drugič. Sem se že itaq preveč razburil. Adijo spanje :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!