Skoči na vsebino

US Navy


Priporočene objave

Kje sva že ostala? Aha, že vem :idea: : Kristina & Benedet. Torej:

Obe sta bili zeloooo....kako bi rekel...madžarski, če veš na kaj namigujem :wink: In prizadevni. Jezik ni bil ovira. Nasprotno. In posebno sem znal ceniti eno podrobnost (sicer drobno, vendar je nikakor ne gre zanemariti): če se v normalnem človeškem telesu nahaja cca 200 kosti in temu ustrezno število sklepov, je bilo to potrebno pri K & B pomnožiti vsaj s faktorjem 3, če ne več. Občasno sem se počutil kot stari Laokoon, torej nekako takole:

P1010015_2.jpg

vendar preceeeej bolje. Lahko mi verjameš na besedo :wink:

V prihodnjem nadaljevanju National Geographics lahko obdelamo še kako drugo provenienco. Se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep!U.S.NAVY: Kot večina ve je letalonosilka T.Roosevelt zopet na obisku pri nas! Tokrat nisem opazil kakšno preseravanje (mogoče so pa čital MS :lol: in si rekli "Let's just not jerk around!")! Predvsem tokrat opazam, da veliko večino peljejo z avtobusi nekam stran, verjetno na kakšne izlete! Nekaj njih se potepa po Kopru, tokrat opazam očitno drugačen nastop! McDonalds v Mercatorju je poln!

"Bigger Better Burger King!"

Tudi McDonalds na Celovški v Ljubljani jih je bil včer poln... Pa tipi so blazno navdušeno jemali telefonske številk od unih punc za šalterji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jemali telefonske številk od unih punc za šalterji

Vidiš, bo baza, ja. Si že postiljajo :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe...pa J....jst mam pa poslovne prostore, katere ni problem spremeniti...namembnost....hehe......se jst kak kos pogace.....pa se kako sponzoruso prpeljem.....sam te ne vem ce bojo marale Amerikance.... :twisted:

Ampak....ce me hocta...jst sm IN....

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letalonosilka v KP zalivu in mladoletni mornarji "On shore leave!"

Grem ti jaz danes zjutraj v Koper po mleko za kavo in stojim pri blagajni.

Za mojim hrbtom dva niger-ja in dve punce (vsem štirim skupaj ne bi dal

40 let!) otipavajo plišaste medvedke na polici in po nesreči ena od teh

zruši bonbonjero, ki je bila postavljena na sosednji polici. Vsi 4 nigerji

vidijo, da so naredili malo nereda, ampak nadaljujejo z maltretiranjem

igrač in ne j..... zive sile. Jaz poberem škatlo, jo dam nazaj, in povem

bojevnikom, da se naj malo lepše obnašajo, ker še nismo 51 zvezna

drzava a oni kao, da sem prozoren :evil: Stuff Nato up your you know what!

J,ne se sekirat...

sej bo kmalu

potres

al pa

pužar... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, če so tvoji poslovni prostori tisti znameniti kombajn s firnki, si definitivno IN. Bomo imeli še mobilno enoto, za urgentne primere 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe-tove artistke iz Mađarske naveze, Gugu nudi prostor, meni ostane naziv "Madam"! Bo treba sestavit kakšno pismo o dobrih namerah za Navy - mogoče nam dajo kakšno koncesijo!

Ja, oni dan se je na parkirišču ob obali nabralo kar nekaj firbcev z videokamerami, fotoaparati in daljnogledi. Kupim si eno pivo v uni baraki tam zraven in se sprehodim ob pomolu. Vprašam neke tipe, če mi dajo malo daljnogled, da si poblize pogledam kaj zamujam. Opazujem to sivo gmoto in mi en od teh tipov pove, kako so nekaj od teh liberatorjev peljali na Krvavec na smučarski tečaj. Potem mi še razlozi komedijo - začetni smučarski tečaj, krrrc zviz splat auch itn...sem mislil, da ni več snega!

Si predstavljate kako bi bilo, če bi bila tukaj ene stalna baza? Mislim, pride ena letalonosilka, več njih odpeljejo v Trst, več kot pol jih verjetno ostane na krovu (skeleton crew), pa jih je še vedno polno po celi dezeli! Obala chockablock,...tukaj berem, da so videvani po celi Sloveniji, Postojnska Jama, smučišča itn...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, če so tvoji poslovni prostori tisti znameniti kombajn s firnki, si definitivno IN. Bomo imeli še mobilno enoto, za urgentne primere  8)

Ni blema...imam mobilno enoto, pa se trojno enoto v prestolnici, pa.....aaa....ce se dobro spomnim se na obali (smo mel en vikend ucasih....pa nism zihr ce ga ni fotr prodal).

Placa kukr hoces....sam se artistke, pa dva bodyguarda...pa smo na kojnu :twisted:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav, kot običajno, Marijan. Vendar ne gre zanemariti dejstva, da imamo kite in "kite". Na "kito"lovke pa praviloma nismo hudo jezni, bi rekel :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spljoh bi bilo pa najbol....ce bi imel eno ploveco zadevo....bi jim sli na roke, jim nebi bilo treba na kopno...pa se smetil nebi...po kopnu :twisted: ....pa ne-artistke osvajal.... :twisted: ...torej...ima kdo ponudbo za kako ploveco zadevo....vem da ima Alla neko "japko" :twisted:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spljoh bi bilo pa najbol....ce bi imel eno ploveco zadevo....bi jim sli na roke, jim nebi bilo treba na kopno...pa se smetil nebi...torej...ima kdo ponudbo za kako ploveco zadevo....vem da ima Alla neko "japko" :twisted:

"Japka" premala za tak kurbnhaus.......je sam za "privatkanje" :oops: :twisted: 8) ......... Razen......hm.....če dobr plačate, pol se da pa vse zmenit...... :twisted: :twisted: 8)

Alla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, moje neomejeno spoštovanje. Kako vendar, da te nisem že prej spoznal? Alle pa itaq (pa ne v biblijskem smislu, da ne bo spet kdo natolceval :oops: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav, kot običajno, Marijan. Vendar ne gre zanemariti dejstva, da imamo kite in "kite". Na "kito"lovke pa praviloma nismo hudo jezni, bi rekel  :roll:

se strinjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:o :o sorry! nisem hotel nobenega ustrašit! JA! vaš tajni poročevalec, iz koperskega zaliva, vam poroča, da je US Navy back, in to z podmornico (jedrsko, ne diesel menda - takšna lepa mat črna!) Nadaljna poročila sledijo jutri-mogoče!-predolgo obračajo v zalivu in se mi ne da čakat, da se skrcajo :rolleyes: Lp. J.

P.S. Pepe, Gugu in jaz pa čakamo stem plovečim kurbenhausom, k bi lohk ze sluzil ane?

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Salon Kitty d.d. (špionaža & higienske storitve) že obratuje B) Predvsem špionaža.

Gugo je namreč preveč žoltih trdnjakov nagrabil z virtualnim zvodništvom, nudil si je skoraj nov Sawakaki & na njem drvi svoji pogubi nasproti :(

Alla ne da svoje japke :(

Moje Madžarice so šle medtem v penzijo :( Prihodnji teden grem v Moldavijo pogledat za kadrom :rolleyes:

J-man, drž' trdnjavo, prihajamooooo!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!