Skoči na vsebino

Pošiljanje večjih delov v tujino


miklavc

Priporočene objave

Pozdravljeni!

 

V naslednjih dneh bom pošiljal prednji del motocikla (vilice, križe, blatnik in prednjo os) v tujino, bolj natančno na Poljsko, in ker tega še nisem kdaj delal me zanimam kako ste vi to izvedli (za večje pakete) in katera dostavna služba je najcenejša (DHL, UPS, TNT,...) 

 

Nekje na forumu sem enkrat naletel na podobno temo ampak mi je ne uspe več najti. 

 

Hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kar pošta ? na vsaki pošti lahko preveriš ceno paketa za tujino, rabiš dimenzije..tako kot pri ostalih prevoznikih. Ko boš imel dimenzije, težo, si vzameš 10 minut in najdeš vse zgoraj našete in jim pošlješ povpraševanje...odločitev je pa potem itak enostavna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ti italjani... ne zastopim te logike... povsot po svetu so mednarodne dostavne službe, DPD, TNT, UPS, in zgoraj omenjena.... samo taljani imajo svoja bartolinija in sjebejo use... kaj z unimi proti monopolnimi klauzulami in pdobne stvari EU jih sili vsem samo taljani so spet izjema al kaj?

(se opravičujem mal za OT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ti italjani... ne zastopim te logike... povsot po svetu so mednarodne dostavne službe, DPD, TNT, UPS, in zgoraj omenjena.... samo taljani imajo svoja bartolinija in sjebejo use... kaj z unimi proti monopolnimi klauzulami in pdobne stvari EU jih sili vsem samo taljani so spet izjema al kaj?

(se opravičujem mal za OT)

 

 

Ropotaš brez veze.  BRT je na Querini, GLS na Via Morpurgo, 700m zračne linije stran. TNT in SDA sta bla tik pod sopraelevato, pa je zdaj TNT preseljen na Zgonik, SDA v centralno pošto....Nekje sm vidu tudi UPS ampak z njimi nič ne delam, in ne vem kje točno so. So pa taljanski kurirji dragi, če nimaš pogodbe. pogodbo pa enostransko skenslajo, če nimaš dovolj pošiljk. 

 

Aja, pa še to BRT=DPD in Europe. Na vratih tavelcga depoja na Nabrežini majo tud DPDjev logo. Zdi se mi da je BRT nižal cene, ker zdaj skor vsi moji dobavitelji delajo z njimi, prej so bli enakomerno razporejeni med gor naštetimi. 

 

na Pošti Slovenije me niso nič po gabaritih spraševali, 7 kil v EU=25€. mislim da ta tarifa velja za paket med 5 in 10 kilami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!