Skoči na vsebino

Črna kronika.


Schumy

Priporočene objave

ker se kurbarija fuzbal in nasilje najbl prodajajo, odpiram, temo, kjer boste anonimci lahko modrovali o zločinih in dajali duška najnižjim strastem ki jih premoremo, tako boste v tej temi lahko , obsojali na smrt, kastracijo, dolgo mučenje in podobne blodnje

 

 pa začnimo s prvim umorom

 

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/ljubosumni-moz-je-zeno-umoril-v-spanju-s-sekiro/340788

 

Ni mi jasno, kako lahko nekdo ubije mater svojih otrok?

Mislim a ti ljudje na otroke ne pomislijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nikol nisi bil ljubosumen? Pa folk bi moril s sekiro sredi ceste, ker ga je nekdo izsilil, sam ce bi mel sekiro pri sebi.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ker se kurbarija fuzbal in nasilje najbl prodajajo, odpiram, temo, kjer boste anonimci lahko modrovali o zločinih in dajali duška najnižjim strastem ki jih premoremo, tako boste v tej temi lahko , obsojali na smrt, kastracijo, dolgo mučenje in podobne blodnje

 

 pa začnimo s prvim umorom

 

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/ljubosumni-moz-je-zeno-umoril-v-spanju-s-sekiro/340788

 

Ni mi jasno, kako lahko nekdo ubije mater svojih otrok?

Mislim a ti ljudje na otroke ne pomislijo?

 

Da narediš tako skrajno dejanje, ti morajo male sive celice odpovedat. Pa čeprav samo začasno. In brez le-teh nekako ni mogoče mislit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kakšen ki mu ne delajo sive celice potamanu lopove ki so državo spravili na kant in ljudi v obup se sploh ne bi zgražal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kakšen ki mu ne delajo sive celice potamanu lopove ki so državo spravili na kant in ljudi v obup se sploh ne bi zgražal!

Jest mislim, da mu morjo full dobr delat sive celice.

Jasno  je le, da tovrstnih oseb po ustanovah :ras: , ki se napajajo ( infuzija) iz proračuna, ni mogoče najti.

 

Sicer mi je pa zlo vseeno kakšne celice, sam da se štarta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...    Pa folk bi moril s sekiro sredi ceste, ker ga je nekdo izsilil, sam ce bi mel sekiro pri sebi.... :grim

:OK: Danes dvakrat, če ne bi imel sekire zametane pod kištami. Prvič starekljo v BMW terencu, ki me je po vsej sili hotel zaparkirat od spredaj in sem ga komaj nagnal, drugič pa privatnika v poltovornjaku, ki se mi je za rit sparkiral pri drugi trgovini in sem komaj se izmotal.

Kot da so na DOBI izpit za avto delali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa tole 

 

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/dveletnica-ki-jo-je-mati-zapeljala-v-slivnisko-jezero-podlegla

 

kera katastrofa

ne vem zakaj je Bog, če je že tako popoln in naredil človeka po svoji podobi, daje takim ljudem, plodnost..

grdo se sliši, toda.. Dolžnost staršev je, da poskrbijo da njihovi otroci zrastejo,  brez večjega pomanjkanja v samostojne ljudi, pol se pa lahk , zarad mene tut fentajo, toda nikoli nikdar, umorit lastnega otroka zaradi lastne nesposobnosti soočanja s svetom v katerega smo po sili prilike umeščeni.

 

Eni bi bili ob otrocih, pa jih za to prikrajša bolezen, divji vozniki, kak mimoidoči psihopat, in tile nikoli ne bodo videli odraščati svoje malčke..

 

Kako lahko vse to prikrajšaš svojemu otroku se vprašam, kiri  bolani umi...

 

 ne imet otrok, če zanje nisi dovolj odgovoren

 

groza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!