Skoči na vsebino

Znamka BMW in z njo povezane psihoze, obsesivno-kompulzivne motnje ipd


Priporočene objave

V tej temi lahko lastniki in nelastniki bavarskih kant, še posebej Snecer in Gift, zlijeta vso žalost nad svojo usodo, kajti po tem, ko sta uzrla belo-moder propeler, se življenje spremeni in nič več ni tako, kot je bilo. Vsak teden drugačna doza tablet, vsak mesec nekakšne nove tablete in vsake pol leta nov psihiater (dlje ne zdržijo).

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lohk si ga bi tud kakšen drug privoščil,sam ne ve kaj je dobro in sledi čredi ovac ki blejejo kot moj kolega pastir Snecer heheheh

Drugače pa takšna tema v kateri jokajo in stokajo čez BMW in njihove lastnike že obstaja:-)

Bomo vsaj spet kej mleli med zimo,se nasmejal mal pokomentiral pa bo že spet pomlad in mi se bomo vozili z našimi polizdelki,ostali bodo pa še vedno jokali in stokali ......

Za mene je BmW še vedno motor ki mu ni para kar se tiče avtonomije,ergonomije in ciklistike,očitam mu edino malo višjo cenoin za mene(ponavljam"za mene") premalo odziven agregat,zato sem si omislil jodlarja,ki bolje leži mojemu načinu vožnje in po teži je prijaznejši mojemu kolenu,ki je podobno 80 letniku;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi lahko lastniki in nelastniki bavarskih kant, še posebej Snecer in Gift, zlijeta vso žalost nad svojo usodo, kajti po tem, ko sta uzrla belo-moder propeler, se življenje spremeni in nič več ni tako, kot je bilo. Vsak teden drugačna doza tablet, vsak mesec nekakšne nove tablete in vsake pol leta nov psihiater (dlje ne zdržijo).

No Fritz, tud ti nisi vec tak kot si bil predno si osedlal ta nad-motor. Fritz na Stromu bi take malenkosti gladko zignoriral. Zdej se gre pa sveto vojno prot osebkom k se gredo sveto vojno prot ventilatorjem...Ce bi se(jaz) v debati najdu na istem colnu z Bremzerjem bi se samoizprasal, kje sm ga polomil.../contains fair amount of cyinicism, and traces of truth.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest navijam za "bimerje" .... :) :) :)

.

Ps.

... mot me pa edin to, da nimam tud penzijona ... :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne moreš spat al maš psihozo:-)

04;54 :P .....a spat tud ne morš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te prilke ni za zamdit.

Se strinjam s predhodniki o bavarskih kantah in z žalostjo se strinjam s trditvijo, da je Fritza lastništvo te kante tud mal spremenilo. Tko mčken, drgač verjamem, de je še zmeri fejst pob. Mu bomo kanto do konca frderbal, pa bo spet ta prav. Al ga pa spet na kešne strelske vaje pelal.

Ufff, ideja, bemfl za tarčo???

Kdo plača, da njegovo bemfo tako malo (orngi) dobrovoljno naluknjamo?

 

Maus, a črna bukva še laufa?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!